صفحه 336 از 364 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما،

چند روز پیش فرستادید؟ بعد مگه موقع سابمیت اکانت درست نکردید؟ نمیشه وارد اکانت تون بشید و مقاله رو پیدا کنید؟ نشریه رو من براتون چک کردن کیو یک هستش و معتبر هست. زیاد ایمیل به نشریه فرستادن کلا چیز جالبی نیستش. اگه به نشریه اعتماد دارید یه مقدار که صبر کنید خودشون نتیجه داوری یا تصمیم اولیه رو براتون ایمیل میکنن.

کلا تجربه من از کره ای ها و نشریه هاشون (نه این نشریه) اینه که خیلی فرهنگ ایمیل چک کردن و ایمیل جواب دادن ندارن، یه جوریه انگار همه رفتن k-pop تماشا کنن ؛)))

ممنون از پاسختون
    من 10 روز هست فرستادم
    من اکانت درست کردم اما نمیدونم چه سیستمی هست که الان دیگه با اون یوزر و اکانت نمیتونم وارد اکانت شم از یک نفر که در اون مجله مقاله فرستاده بود گفتند که این مجله بعد از تغییر وضعیت نام کاربری و تغغیر میده بدون هیچ اطلاعی و تنها راه پیگیری من همون paper id هست که ندارم متاسفانه

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

اگه نشریه یه سیستم انلاین نداشته باشه که شما هر موقع خواستی وارد اکانتت بشی و وضعیت مقالت رو چک کنی خیلی اهمیتی نداره که حالا ای دی مقاله رو داری یا نه، چون اصلا مرسوم نیستش که بعد از سابمیت هی ایمیل بدن و وضعیت مقاله رو بپرسن، بایستی منتظر نشریه شد که ایمیل بده،
    از اونجایی که بعد سابمیت بهتون ای دی دادن خوب پس مقاله با موفقیت ارسال شده، پس تا اینجاش مطمئن هستش و اونجا حالا یا در حالت انتظاره یا در حال برسی
    بعلاوه ده روز مدت زمان زیادی نیست.
    بازم بنظر من چون الان ای دی رو ندارید تصور نکنید که دیگه مقاله رو گم کردید یا همچین چیزی، همینکه ایمیل بدین و بگین مقاله ای با عنوان xxx و ارسال شده در تاریخ xxx اگه یکی ایمیل رو برسی کنه بلافاصله پیداش میکنه

بازم دوستان مهندسی اینجا زیاد هستن امیدوارم بهتر راهنماییتون کنن (شاید قبلا با این نشریه کار کرده باشن)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraas67 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من 10 روز هست فرستادم
    من اکانت درست کردم اما نمیدونم چه سیستمی هست که الان دیگه با اون یوزر و اکانت نمیتونم وارد اکانت شم از یک نفر که در اون مجله مقاله فرستاده بود گفتند که این مجله بعد از تغییر وضعیت نام کاربری و تغغیر میده بدون هیچ اطلاعی و تنها راه پیگیری من همون paper id هست که ندارم متاسفانه

Banned

دوستان وقتی میزنه required reviews completed یعنی الان ادیتور باید نظرش رو بگه؟

Junior Member

اگه نشریه یه سیستم انلاین نداشته باشه که شما هر موقع خواستی وارد اکانتت بشی و وضعیت مقالت رو چک کنی خیلی اهمیتی نداره که حالا ای دی مقاله رو داری یا نه، چون اصلا مرسوم نیستش که بعد از سابمیت هی ایمیل بدن و وضعیت مقاله رو بپرسن، بایستی منتظر نشریه شد که ایمیل بده،
    از اونجایی که بعد سابمیت بهتون ای دی دادن خوب پس مقاله با موفقیت ارسال شده، پس تا اینجاش مطمئن هستش و اونجا حالا یا در حالت انتظاره یا در حال برسی
    بعلاوه ده روز مدت زمان زیادی نیست.
    بازم بنظر من چون الان ای دی رو ندارید تصور نکنید که دیگه مقاله رو گم کردید یا همچین چیزی، همینکه ایمیل بدین و بگین مقاله ای با عنوان xxx و ارسال شده در تاریخ xxx اگه یکی ایمیل رو برسی کنه بلافاصله پیداش میکنه

بازم دوستان مهندسی اینجا زیاد هستن امیدوارم بهتر راهنماییتون کنن (شاید قبلا با این نشریه کار کرده باشن)

من دنباله این نیستم که از طریق ایمیل وضعیت مقاله رو بپرسم من درخواست کردم که برای من یکبار دیگه اون paper id و بفرستن که نتونستم روز ارسال screenshot بگیرم، اونا اصلا هیچ ایمیلی رو تا الان جواب ندادن.الان تنها راه دسترسی من به وضعیت مقاله ام همون ایدی هست که ندارم،من چون برای دکتری میخواستم انقد عجله دارم
    همه مجله ها حداقل تو یه بار برای نوسنده یه ایمیلی میزنه حالا یا همون اول که ارسال شده یا موقع ساخت اکانت یا ریجکت ..... اینجا اصلا هیچی نداره
    یعنی همه مجله های تکنو پرس اینططوریه الزیور خیلی بهتره

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان وقتی میزنه required reviews completed یعنی الان ادیتور باید نظرش رو بگه؟
    بله همینطوره
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    بله همینطوره
    سلام
    راستش جواب دادن و 4 تا داور بودن. میخواستم ببینم وقتی ادیتور گفته که تصحیح ها رو انجام بدین دوباره بفرستین لطفا آیا میشه امید داشت به چاپ مقاله؟ البته داور چهارم گفته زیاد مناسب نیست. سومی فقط ایراد گرامری کرفته. دومی گفته فرمول هات رو درست حسابی بنویسین و دو تا توصیح خواسته گفته دوباره بفرستین که چاپ بشه و در نهایت اولی هم فقط گفته یه پاراگراف اضافه کنین که مئتیویشن کار چیه و اهداف

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام
    راستش جواب دادن و 4 تا داور بودن. میخواستم ببینم وقتی ادیتور گفته که تصحیح ها رو انجام بدین دوباره بفرستین لطفا آیا میشه امید داشت به چاپ مقاله؟ البته داور چهارم گفته زیاد مناسب نیست. سومی فقط ایراد گرامری کرفته. دومی گفته فرمول هات رو درست حسابی بنویسین و دو تا توصیح خواسته گفته دوباره بفرستین که چاپ بشه و در نهایت اولی هم فقط گفته یه پاراگراف اضافه کنین که مئتیویشن کار چیه و اهداف
    سلام
    اولا وقتی مقاله شما ریوایز خورد (صرف نظر از اینکه چند نفر داوری کردن یا چقدر گیر دادن) به این معنی هست که مقاله شما میتونه پذیرفته بشه.
    تازه با توضیحات مختصری که شما از داورها و نظراتشون دادین، فکر میکنم ریوایز خیلی آسونی داشته باشین. نظرات رو تک تک و به دقت انحام بدید، البته نزارید زیاد ریوایزتون کهنه بشه، هر چه زودتر ریوایز کنید و بفرستید بهتره.
    در ضمن من حس میکنم ایمیلی که براتون اومده از نظر طولی خیلی زیاده، یعنی داورها کلی براتون نوشتن و در نگاه اول این حس به سراغ آدم میاد که چقدر شل و پلش کردن! در حالیکه اینطور نیست و این تیپ داوری ها چه بسا از داوری مقالاتی که داورها خیلی کوتاه ولی اساسی به مقاله میتازن بهتر باشه
    ضمنا اینم یادتون باشه که بعضی وقتا مقاله ای که توسط داور و ادیتور رد شده رو بعضی ها زنده کردن و با اعمال اصلاحات و فرستادن نامه ربوتال مقاله رد شده رو پذیرش گرفتن ازش

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    اولا وقتی مقاله شما ریوایز خورد (صرف نظر از اینکه چند نفر داوری کردن یا چقدر گیر دادن) به این معنی هست که مقاله شما میتونه پذیرفته بشه.
    تازه با توضیحات مختصری که شما از داورها و نظراتشون دادین، فکر میکنم ریوایز خیلی آسونی داشته باشین. نظرات رو تک تک و به دقت انحام بدید، البته نزارید زیاد ریوایزتون کهنه بشه، هر چه زودتر ریوایز کنید و بفرستید بهتره.
    در ضمن من حس میکنم ایمیلی که براتون اومده از نظر طولی خیلی زیاده، یعنی داورها کلی براتون نوشتن و در نگاه اول این حس به سراغ آدم میاد که چقدر شل و پلش کردن! در حالیکه اینطور نیست و این تیپ داوری ها چه بسا از داوری مقالاتی که داورها خیلی کوتاه ولی اساسی به مقاله میتازن بهتر باشه
    ضمنا اینم یادتون باشه که بعضی وقتا مقاله ای که توسط داور و ادیتور رد شده رو بعضی ها زنده کردن و با اعمال اصلاحات و فرستادن نامه ربوتال مقاله رد شده رو پذیرش گرفتن ازش
    خیلی توضیحاتتون خوب بود مرسی
    اره ریبوتال باید بنویسیم و یکی یکی هم جواب بدیم به داورها. بله ایمیل طولانی هست! فقط داور چهارم گفته این چیه دیگه!
    ادیتیو منیوفکچرینگ هست ژورنال خدا کنه چاپش کنن
    ذاتا 2 هفته وقت داده

دوستان کسی می دونه که معمولا بعد از جواب دادن به کامنت ها توی نشریه چه اتفاقی می افته؟ منظورم اینه که فرضا مقاله ای میجر رویژن خورده و سه چهار تا داور هم وجود داشته، الان که نویسنده مقاله کامنت ها رو جواب داده و مقاله هم ریوایز شده باز دوباره این کامنت ها رو برای تک تک داورها می فرستن تا چک کنن و مثلا بگن که جواب ها قانع کننده بوده یا خیر؟؟ یا اینکه فقط ادیتور خودش نگاه میکنه و نظر میده.
    یکی از دوستان میگفت که نشریه فقط یک نفر رو انتخاب میکنه تا همه کامنت ها و جواب ها رو نگاه کنه و تصمیم بگیره.

دوستان کسی می دونه که معمولا بعد از جواب دادن به کامنت ها توی نشریه چه اتفاقی می افته؟ منظورم اینه که فرضا مقاله ای میجر رویژن خورده و سه چهار تا داور هم وجود داشته، الان که نویسنده مقاله کامنت ها رو جواب داده و مقاله هم ریوایز شده باز دوباره این کامنت ها رو برای تک تک داورها می فرستن تا چک کنن و مثلا بگن که جواب ها قانع کننده بوده یا خیر؟؟ یا اینکه فقط ادیتور خودش نگاه میکنه و نظر میده.
    یکی از دوستان میگفت که نشریه فقط یک نفر رو انتخاب میکنه تا همه کامنت ها و جواب ها رو نگاه کنه و تصمیم بگیره.
    کل اون چیزی که تحت عنوان نسخه ریوایز سابمیت میکنید به همه داورها ارسال میشه.
    البته در مواردی که ریوایز خیلی ماینور هست شاید البته ادیتور خودش اصلاحات رو چک بکنه و به داور نفرسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)