صفحه 338 از 364 نخستنخست ... 238288328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    این مسئله رو من هم دیدم، توی آگهی استخدام هیات علمی دانشگاه ها می نویسند که مقاله ها جز پکیج اپلیکیشن باشند.
    بله ولی پکیج اپلیکیشن محیط عمومی نیست. منظور از محیط عمومی یعنی جایی که توسط عموم قابل دسترس باشد.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    محیط عمومی با مثلا بفرستی واسه ی دانشگاه یا استاد فرق نداره؟ از من دانشگاهی نخواسته ولی چنتا استاد خواستن ک گفتم برید سایتشون لینکم هست از طریق دانشگاهها معمولا میشه دانلود کرد چون معمولا دانشگاهها اکانت الزویر اینهارو میخرن اما الان سوالم اینه چون چنتا دوستام ازم پرسیده بودن تو ایران تقریبا همه دانشگاهها گفتن صفحه اول مقالاتتونو بارگزاری کنید حالا تو سایتای خودشون اما بعضیا گفتن کامل بفرستین واسمون خب این نقض نیست؟ یا نقضه خودشون نمیدونن یا نقض نیست. مسلما منتشر عمومی نمیکنن اونهام و میخوان ارزیابی کنن بچه هارو ولی کلا یهو واسه خودمم سوال شد ک چقدر اهمیت داره این... و آیا رعایت نکنه میره تو بلک لیست؟ البته خب اثبات شدنشم همچین اسون نیست.

فرستادن برای استاد یا دانشگاه محیط عمومی نیست و مشکلی ندارد. من اشتباها فکر کردم منظورتان اینست که مثلا باید مقاله تان را در جایی مثل کتابخانه دانشگاه قرار بدهید. بعنوان بخشی از اپلیکیشن مانعی ندارد. محیط عمومی منظور جایی است که توسط عموم قابل دسترسی باشد.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

نباید مقاله رو در open internet منتشر کنه

فرستادن مقاله که مشخصات ناشر و ژورنال ... را دارد مصداق نشر نیست.

من فکر میکنم این اشتباه شاید به خاطر کلمه فارسی «نشر» باشد که ما برای دو معنی استفاده میکنیم. هم به به معنی publish کردن توسط ناشر و شرکت انتشاراتی و هم کلیت عمل انتشار و پحش کردن و اشاعه دادن و فرستادن.

پایدار و موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون...من ی لایسنس خوندم دقیقا نوشته بود نویسنده نباید مقاله رو در open internet منتشر کنه.گفتم شاید فرستادن واسه ی دانشگاه یا استاد جز این مطلب بشه. نمیدونم والله خودمم موندم هم حرف شما متینه هم بعضی متنهایی مثل این لایسنسه. بالاخره ی روزی مام مجبور میشیم بفرستیم کارامونو باید بدونی چی میشه شاید خدای نکرده بعدش ی مشکلی پیش بیاد باید قبلش بفهمیم همه چیو...البته شاید مسئله مهمیم نباشه ولی خب بدونیم بهتره
    شمام پیروز و پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان من یه سوال برام پیش اومده بعضی ژورنالها ازم داور میخوان من واقعا نمیدونم داورازکجابیارم اصلا لیستی هم ندارم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید برای داور چه کارکنم هرلیستی باشه میتونم ارایه بدم یا اینکه باید ازجایی بیارم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ttttaaaahaa نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال برام پیش اومده بعضی ژورنالها ازم داور میخوان من واقعا نمیدونم داورازکجابیارم اصلا لیستی هم ندارم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید برای داور چه کارکنم هرلیستی باشه میتونم ارایه بدم یا اینکه باید ازجایی بیارم
    در مراجع مقاله خود آن مقالاتی که بسیار به کار شما نزدیک هستند را انتخاب و نویسندگان آنها را به عنوان داور معرفی کنید. ترجیحا از معرفی داور ایرانی خودداری کنید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر استادی را مستقیما نمیشناسید سریع ترین و شاید بهترین این است که به منابعی که برای کارتان استفاده کرده اید رجوع کنید و از بین آنها فرد مناسب را انتخاب کنید. امکان موفقیت این روش زیاد نیست چون به دلایل متعدد استادی ممکن است این داوری را انتخاب نکنند.

واقعیت این است که میتواند پروسه زمانبری باشد.متاسفانه.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوست عزیز آرزوی موفقیت.یسری ژورنال ها (مثل AEU)که asssociate editor محور هستن ایشون ابتدا خودشون مقاله رو میخونن اگه اطمینان پیدا کنند که مقاله در سطح ژورنال هست،مقاله رو میدن به داورها جهت داوری.برای همین اطمینان و تسریع پروسه معمولا شما داوری که معرفی میکنید رو جز آپشنای بالقوشون میزارن به عنوان یکی از داورها.بنظرم ریسک نکنید و از دوستانی که رزومه مقالاتی دارند و یا از اساتید ایرانی که میشناسید معرفی کنید.موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیشنهاد داور میتونه برای شما یک فرصت بسیار خوب و یا در عین حال بسیار خطرناک باشه. شما میتونید با پیشنهاد داورهای مناسب ی جورایی پذیرش مقالتون رو بسیار اسونتر کنید و با پیشنهاد داورهای ناشناس چه بسا روند داوری رو بسیار سخت کنید. بنابراین سعی کنید از این فرصت استفاده کنید. نکته دیگه اینکه داور خوب لزوما ایرانی و هموطن و یا خارجی نیست. داور خوب لزوما اونی نیست که کلی مقاله در زمینه کاری شما داده چرا که همون فرد اگه در کنار تخصصش در اون زمینه یکم هم سختگیر و ریزبین باشه، میزنه مقالتون رو شل و پل میکنه. ایرانی و خارجی هم نداره. به عبارتی داوری خوبه که شما ازش شناخت دارید, اونم شناخت کافی! بهترین حالت اینه که شما دوست و رفیق خارجی زیاد داشته باشید، ترجیحا هر کدوم از ی کشور ولی متخصص در زمینه شما. شانس انتخاب شدن این افراد به عنوان داور هم بسیار زیاده چون هم وطن نیستند و بیم اینکه ساخت و پاختی بین شما باشه هم کمتره. اگه این افراد رو ندارید توصیه اکید میکنم که کسی رو پیشنهاد ندید یا دوست و رفیق خودتون در ایران رو پیشنهاد بدید (حالا مهم نیست این رفیق و هم کلاسیتون انتخاب بشه یا نه). مهم اینه که ممکنه از لیست مراجع یکی رو مثلا پیدا کنید و پیشنهاد بدید و انتخاب هم بشه ولی اون داوری ای که شما دوست دارید انجام نده! اینم در نظر بگیرید که اگه مثلا اون فرد رو پیشنهاد نمیدادید چه بسا مجله میفرستاد به یکی که خودش انتخاب کرده و اون فرد از شانس شما داوری خوبی بکنه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام به همگی ایمیلی که ازطرف ژورنال برای من اومده رو متوجه نمیشم ایا ایران هم تحریمه تو ای ایمیل
    This journal welcomes contributions without restrictions from all over the world. However, we must follow sanctions law and regulations.

During routine processing of your manuscript, it was recognized that one or more authors reside in a nation currently under sanctions. This should not impede the management of the paper by Wiley, the journal’s publisher, if: (1) neither the author nor the entity with whom the author is affiliated is on any of the following lists:

http://data.europa.eu/euodp/en/data/...cial-sanctions,

https://www.treasury.gov/resource-ce...s/default.aspx

https://www.gov.uk/government/public...ist-of-targets

https://dfat.gov.au/international-re...ated-list.aspx

or from North Korea, Crimea or South Sudan; and (2)(a) is not employed by the government of Iran, Syria or Cuba; or 2(b)(i) is preparing articles in their “personal capacity” (in other words, “not as an official representative or otherwise on behalf of a sanctioned government”); or (2)(b)(ii) are employed at an academic or research institution where research or education is the primary function of the entity.

Please send us an e-mail declaring that individual authors residing in the country under sanctions are not on any of the above lists or from North Korea, Crimea or South Sudan and comply with at least one of the conditions (2)(a), 2(b)(i) or 2(b)(ii). Once we receive this confirmation from you, Wiley will be able to continue the processing of your manuscript.

We apologize for any inconvenience caused by this procedure. If you have any questions, please contact the journal editorial office.

دوستان اگه ازش سردراوردید ممنون میشم مرادریابید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)