صفحه 354 از 364 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    ieee copyright file چی هست؟
    توی پنل کاربریم ازم خواسته شد ارسال کنم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ieee copyright file چی هست؟
    توی پنل کاربریم ازم خواسته شد ارسال کنم

ازتون چی خواستن دقیقا؟
    شما دوتا مسیله دارین، یکی اینکه شما بعد از چاپ مقالتون، مالکیت مقاله چاپ شدتون رو به ناشر واگذار میکنین و دومین چیز این هست که شما توی مقالتون از عکس یا چیزی ار مراجع دیگه استفاده کردین که برای این استفاده شما میبایست اجازه استفاده دوباره رو از ناشری ک اون عکس در اون مقاله رو چاپ کرده.
    الان که این عبارتی که شما گفتین رو سرچ کردم ی جا ی قسمتی از متنش اینه:
    The undersigned hereby warrants that
    the Work is original and that he/she is the author of the Work; to the extent the Work incorporates text passages, figures, data or other material from the works of
    others, the undersigned has obtained any necessary permissions

این یعنی شما امضا میکنین و تضمین میکنین که هر چیزی که در مقاله خودتون آوردین یا کار اوریجینال خودتونه یا اگه از جای دیگه س، اجازه استفاده ش گرفته شده
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    ازتون چی خواستن دقیقا؟
    شما دوتا مسیله دارین، یکی اینکه شما بعد از چاپ مقالتون، مالکیت مقاله چاپ شدتون رو به ناشر واگذار میکنین و دومین چیز این هست که شما توی مقالتون از عکس یا چیزی ار مراجع دیگه استفاده کردین که برای این استفاده شما میبایست اجازه استفاده دوباره رو از ناشری ک اون عکس در اون مقاله رو چاپ کرده.
    الان که این عبارتی که شما گفتین رو سرچ کردم ی جا ی قسمتی از متنش اینه:
    The undersigned hereby warrants that
    the Work is original and that he/she is the author of the Work; to the extent the Work incorporates text passages, figures, data or other material from the works of
    others, the undersigned has obtained any necessary permissions

این یعنی شما امضا میکنین و تضمین میکنین که هر چیزی که در مقاله خودتون آوردین یا کار اوریجینال خودتونه یا اگه از جای دیگه س، اجازه استفاده ش گرفته شده
    خیلی ممنون از توجهتون
    بعد از داوری مقاله و پذیرفته شدنش امروز در پنل کاربریم یک قسمت به وجود اومد که گفته این فایل رو ارسال کنم چیز بیشتری توضیح نداده ضمن اینکه تمام شکل ها در مقاله توسط خودم ایجاد شد و از جایی نگرفتم چون می دونستم بعدا باید اجازش رو بگیرم از شکل های دیگر مقالات استفاده نکردم
    تنها یکسری عکس های استفاده شده از مجموعه داده های دیگران هست که مطابق خواست جمع آوری کنندگان این مجموعه داده ها رفرنس داده شده.
    این تضمین رو چطور باید انجام بدم تو یک ورق بنویسم امضا کنم و بعد به پی دی اف تبدیل کنم و در نهایت سابمیت کنم؟ سایر نویسندگان مقاله هم باید این کار انجام بدن؟

دوستان سلام میشه راهنمایی کنید از کجا بفهمیم یه ژورنالی پولیه یا اوپن اکسسه یا اینکه هم کلوز هم اوپن.مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ttttaaaahaa نمایش پست ها
    دوستان سلام میشه راهنمایی کنید از کجا بفهمیم یه ژورنالی پولیه یا اوپن اکسسه یا اینکه هم کلوز هم اوپن.مرسی
    با سلام.مطمن ترین مسیر وب سایت خود ژورناله

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    با سلام.مطمن ترین مسیر وب سایت خود ژورناله
    اقا وحید تو خود ژورنال چه جوری متوجه شیم.مرسی

بجز کلمه اوپن اکسس و اون قفل بازه چیز دیگه ای هست؟

مثلا این یعنی چی؟ Hybrid (Transformative Journal).

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

معمولا همون صفحه اول می نویسه

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

مثلا این یعنی چی؟ Hybrid (Transformative Journal).
    مقصودش ترکیبی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)