صفحه 356 از 364 نخستنخست ... 256306346347348349350351352353354355356357358359360361362363364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,551 تا 3,560 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ttttaaaahaa نمایش پست ها
    سلام مثل سامانه همانند جو خودمون هست اولین بار هست دیدم مقاله هم همانند جو میشه.جسارتا میشه بپرسم کجا فرستادید؟
    ادیتور و حتی خود داورها می توانند مقاله را از نظر مشابهت چک کنند. اون قدیمها من خودم مقاله که برای داوری می اومد را ابتدا از نظر مشابهت چک می کردم. نکته جالب این بود که خیلی از نویسنده های ایرانی و تا حدی آسیایی دچار سلف پلیجریزم هستند و متن را از مقاله های قبلی خود کپی می کنند که مصداق تقلب حساب می شود.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

مثلا این یعنی چی؟ Hybrid (Transformative Journal).
    یعنی هم میتونی اوپن چاپ کنی هم غیر اوپن؟یاترکیبی از هردو؟اصلا ترکیبی از اوپن و کلوز مگه داریم؟

ممنون از اطلاعات مفیدتون

آقا اینجا کسی هست منو راهنمایی کنه؟من میخوام مقالمو جایی ثبت کنم نحوه چاپ اینو زده Hybrid (Transformative Journal). Learn about publishing Open Access with us
    این یعنی پولیه؟مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

آقا اینجا کسی هست منو راهنمایی کنه؟من میخوام مقالمو جایی ثبت کنم نحوه چاپ اینو زده Hybrid (Transformative Journal). Learn about publishing Open Access with us
    این یعنی پولیه؟مرسی
    طبق برداشت من برای open access پولی هست ولی حالت عادی نه. منتظر بمونیم ببینیم نظر سایر دوستان چیه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نرم افزار ieee cross check حتی منابع و اسم استاد و دانشکده رو هم برای درصد همپوشانی آورده!! می دونید باید چی کار کنیم؟ آخه این که نمیشه. 53 مورد همپوشانی در نظر گرفته مورد اولش دو رفرنس در مقاله هست یعنی جمله نیست خود منبع هست من که نمی تونم رفرنس تغییر بدم
    کل رفرنس ها رو همپوشانی زده!!
    کسی ایده ای داره؟
    ویرایش توسط phdboy : September 16th, 2021 در ساعت 07:17 AM

درود
    این رو همین جا تو صفحات قبلی توضیح دادن بچه ها

در حالت عادی نشریه از شما پولی نمیگیره و مقاله شما پس از چاپ بطور مجانی قابل دانلود نخواهد بود.
    منتها اگه اپن اکسس باشه، مقاله شما پس از چاپ بطور مجانی قابل دانلود هست. نکته اینکه اپن اکسس دو حالت داره یا اپن اکسس پولی و یا اپن اکسس مجانی
    اگه اپن اکسس پولی باشه شما باید به نشریه بابت چاپ مقاله پول بدی
    اپن اکسس مجانی نه از نویسنده و نه از دانلود کننده مقاله پول نمیگیره و تعداد این جور نشریه ها هم خیلی کم هست
    معمولا اپن اکسس ها اکثرا اپن پولی هستند
    هیبرید یعنی نشریه دو تا اپشن داره
    شما هم میتونید حالت عادی چاپ کنید و پول ندید
    و هم اگه خیلی پول داری می تونی گزینه اپن اکسس رو انتخاب کنی که در اون صورت مقالت اپن اکسس می شه ولی پولش رو خودت باید بدی
    اخیرا خیلی از نشریه ها هیبرید شدن
    از سایت sjr و خود سایت نشریه به راحتی میشه فهمید نشریه جزو چه نوعی هست

این یعنی پولیه؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود
    این رو همین جا تو صفحات قبلی توضیح دادن بچه ها

در حالت عادی نشریه از شما پولی نمیگیره و مقاله شما پس از چاپ بطور مجانی قابل دانلود نخواهد بود.
    منتها اگه اپن اکسس باشه، مقاله شما پس از چاپ بطور مجانی قابل دانلود هست. نکته اینکه اپن اکسس دو حالت داره یا اپن اکسس پولی و یا اپن اکسس مجانی
    اگه اپن اکسس پولی باشه شما باید به نشریه بابت چاپ مقاله پول بدی
    اپن اکسس مجانی نه از نویسنده و نه از دانلود کننده مقاله پول نمیگیره و تعداد این جور نشریه ها هم خیلی کم هست
    معمولا اپن اکسس ها اکثرا اپن پولی هستند
    هیبرید یعنی نشریه دو تا اپشن داره
    شما هم میتونید حالت عادی چاپ کنید و پول ندید
    و هم اگه خیلی پول داری می تونی گزینه اپن اکسس رو انتخاب کنی که در اون صورت مقالت اپن اکسس می شه ولی پولش رو خودت باید بدی
    اخیرا خیلی از نشریه ها هیبرید شدن
    از سایت sjr و خود سایت نشریه به راحتی میشه فهمید نشریه جزو چه نوعی هست
    ممنونم دوست عزیز عال و جامع توضیح دادید.

سلام به همگی یه ایمیل برای بنده اومده با این مظنون
    Congratulations for winning Prestigious International Scientist Award in Chennai Conferenc
    آیا واقعیه یا سرکارم؟

سلام به همگی یه ایمیل برای بنده اومده با این مظنون
    Congratulations for winning Prestigious International Scientist Award in Chennai Conferenc
    آیا واقعیه یا سرکارم؟
    با سلام و احترام،
    از این جور پیام ها برای کسانی که آدرس ایملشون تو دیتابیس ژورنال های خارجی است، زیاد میفرستن که عمدتا از کنفرانس های ضعیف(معمولا آسیایی) جهت ترغیب به فرستادن مقاله و مشارکت در کنفرانس است.جدی نگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)