صفحه 363 از 364 نخستنخست ... 263313353354355356357358359360361362363364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,621 تا 3,630 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    با سلام.
    مقاله رو داوری نمودم و Authors have responded our reviewers comments الان Major Revision خورده است. آیا فقط به Editor پاسخ بدهم که Authors have addressed my Concerns کافی است؟ ممنون
    سلام
    ظاهرا مقاله ای داوری کردین و نوبسنده ها هم اشکالاتی که گرفتین رو مرتفع کردن. در این صورت گزینه اکسپت رو انتخاب کنین. اگر انتخابی نیست، همون چیزی که گفتین رو تایپ کنین. حتی میتونین فقط کلمه accept رو تایپ کنین
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام
    ریوایز مقاله رو حدود بیست روز قبل ارسال کردم، الان دو هفته ای هست که دیگه وضعیتش تغییری نکرده و نوشته required reviews completed
    یعنی داوری ریوایز انجام شده؟
    ادیتور تو این دو هفته هنوز تصمیم نگرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    ریوایز مقاله رو حدود بیست روز قبل ارسال کردم، الان دو هفته ای هست که دیگه وضعیتش تغییری نکرده و نوشته required reviews completed
    یعنی داوری ریوایز انجام شده؟
    ادیتور تو این دو هفته هنوز تصمیم نگرفته؟
    تنها کاری که میشه کرد اینه که به مجله ایمیل بزنین بگین دو هفته س مقاله من در این وضعیت هست و منتظر پاسخ نهایی شمام

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    تنها کاری که میشه کرد اینه که به مجله ایمیل بزنین بگین دو هفته س مقاله من در این وضعیت هست و منتظر پاسخ نهایی شمام
    تشکر از راهنمایی شما

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
    یکی از داوران مقاله ام این نوشته:
    Verify the references that identify datasets.
    منظورش چی هست؟

این هم نوشته:
    You should update your references
    مقاله هم رفرنس های جدید داره هم قدیم حتی امسال رو هم داره. چی براش بنویسم؟ چند تا رفرنس جدید هم اضافه کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از داوران مقاله ام این نوشته:
    Verify the references that identify datasets.
    منظورش چی هست؟

این هم نوشته:
    You should update your references
    مقاله هم رفرنس های جدید داره هم قدیم حتی امسال رو هم داره. چی براش بنویسم؟ چند تا رفرنس جدید هم اضافه کردم

سوال اول اینه که رفرنس دیتاست هات رو مشخص کن. دیتاهاتون رو از چه سایتی یا منابعی برداشتید باید به اون رفرنس بدید.
    برای سوال دوم هم باید اکثر رفرنس های شما مربوط به دو سه سال اخیر باشه... بگردید چندتا مقاله معتبر مربوط به سال جاری و یکی دو سال اخیر مرتبط با کارتون پیدا کنید و به بخش مقدمه کار ترجیحا اضافه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_70 نمایش پست ها
    سوال اول اینه که رفرنس دیتاست هات رو مشخص کن. دیتاهاتون رو از چه سایتی یا منابعی برداشتید باید به اون رفرنس بدید.
    برای سوال دوم هم باید اکثر رفرنس های شما مربوط به دو سه سال اخیر باشه... بگردید چندتا مقاله معتبر مربوط به سال جاری و یکی دو سال اخیر مرتبط با کارتون پیدا کنید و به بخش مقدمه کار ترجیحا اضافه کنید.
    منابع داده ها رو کاملا مشخص کردم شاید ندیده! به خاطر همین هم برام جای سوال شد.
    خیلی ممنون دوست عزیز

Junior Member

با سلام خدمت همه، بنده مقاله ای سابمیت کردم که بعد 50 روز major revise خورد، البته اصلاحات خیلی کلی نبود و بیشتر جزیی بود، الان حدود 55 روز از ارسال پاسخ ریویژن گذشته ولی هنوز جواب نهایی نیومده، آیا ایمیل به سردبیر برنم یا ممکنه تاثیر منفی بذاره؟ چون جهت دفاع زمان زیادی ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط amin66na نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه، بنده مقاله ای سابمیت کردم که بعد 50 روز major revise خورد، البته اصلاحات خیلی کلی نبود و بیشتر جزیی بود، الان حدود 55 روز از ارسال پاسخ ریویژن گذشته ولی هنوز جواب نهایی نیومده، آیا ایمیل به سردبیر برنم یا ممکنه تاثیر منفی بذاره؟ چون جهت دفاع زمان زیادی ندارم
    بله به نظرم میتونین به ادیتور ایمیل بزنین. 50 روز برای بررسی ریویژن شاید زمان زیادی نباشه ولی کم هم نیست
    تاثیر منفی ای بر روند مقاله شما نمیگذاره و چه بسا ی یادآوری ای هم میتونه باشه که کار مقاله شما رو پیگیری و در صورت وجود مشکل برطرفش کنن

Junior Member

Thumbs up پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    بله به نظرم میتونین به ادیتور ایمیل بزنین. 50 روز برای بررسی ریویژن شاید زمان زیادی نباشه ولی کم هم نیست
    تاثیر منفی ای بر روند مقاله شما نمیگذاره و چه بسا ی یادآوری ای هم میتونه باشه که کار مقاله شما رو پیگیری و در صورت وجود مشکل برطرفش کنن
    ممنون دوست عزیز، فکر کنم بعد تعطیلات سال جدید میلادی بفرستم بهتر باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)