صفحه 5 از 364 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : Manuscript Status

مطمئن باشید ننظر سردبیر در ارائه جواب سریع داوری به شما مفید است اگرچه خود او مستقیما داوری نکند. اما باز هم میگویم اگرچه شما داور پیشنهادی را گفتید شاید خودش هم داوری بشود. این موضوع همیشه ممکنه
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

پیش فرض لطفا داوری صورت گرفته رو در مورد مقاله من را بررسی کنید.

سلام
    دوستان من مقالم رو واسه چند جا فرستادم حالا جواب داوری امده

به من گفتن که
    1.موضوع انتخابی بسیار جالب هستش....
    2.نوع نگارشتون بسیار ضعیف هستش...
    3.اومدن چند جا ایراداتی گرفتند
    4. گفتند ایرادات رو باز نویسی کن و بفرست

حالا سوالم این بود که آیا از بخاطر اینکه مودبانه برخورد کردن اینجوری گفتن یا نه امیدی هست ؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : لطفا داوری صورت گرفته رو در مورد مقاله من را بررسی کنید.

bahador جان

اشکال گرفتن از مقاله یک چیزعادی است و اصلا ناراحت نباشید خود من یک مقاله برای یک ژورنال معتبر فرستاده بودم داورای آن ژورنال که همه از امریکا بودن نزدیک 6 جا از من سوال کردند که مفصل به آنها جواب دادم و قانع شدن و مقاله بعد از دو هفته Accept شد پس به نظر من اشکالاتی که از تان گرفتن رو به دقت بازنویسی کنید همچنین سعی کنید نگارش رو اصلاح کنیدمطمئن باشید اگر خوب به سوالات آنها جواب بدهید مقاله شما Accept مشه اگر می خواستن رد بکنن همان اول به شما می گفتن که مقاله شما در حد ژورنال ما نیست آنها هیچ تعارفی با کسی ندارند.

موفق و موید باشید

Junior Member

سلام
    من هم با نظرات chemist موافقم.
    به نظر من هم اگه می خواستن ریجکت کنن associate editor بهت نمی گفت ایرادات را بازنویسی کن.
    به سوالات خوب و مفصل جواب بده. برای ویرایش متنت می تونی متن مقاله رو بدون عکسها و فرمولها( عکسها و فرمولهای مقالت رو از حذف کن) برای چند نفر مقاله نویس ماهر بفرستی تا برات ادیت کنن. انشا الله مقالت اکسپت می شه. فقط خدا کنه reviewer ها گیر نباشن. من خودم یه مقاله برای یه ژورنال خفن تو رشته خودم فرستادم(کل مقاله 25 صفحه بود) و 3 تا از 4 تا reviewer را قانع کردم ولی یکی از reviewer ها سر یک سوال بهم گیر داد و تا 6 ماه منو وادار به خواندن کتاب و مقالات و ... کرد ولی نهایتا با نوشتن 50 صفحه جواب در طی این 6 ما تونستم قانعش کنم و نهایتا مقالم اکسپت شد.

موفق باشی
    HS

پیش فرض سوال مهم درمورد نامه پذیرش مقاله؟

من یه سوال دارم مجلاتی که در السیور هستند وقتی مقاله ای رو قبول میکنن چه طوری اینکارو میکنن؟ یه نامه میزنن به نویسنده و بهش میگن مقالتون پذیرفته شد یا مثل کنفرانسا یه فایل میفرستن که اطلاعات مربوط به مقاله و هزینه و اینارو در اون نوشته؟ میشه یه نمونه اکسپت به من نشون بدین که مال السیور باشه ؟خیلی مهمه ؟ یه مشکلی پیش اومده میخوام مطمئن شم ... ممنون

یه سوال دیگه : مقاله ای ایراد نگارشی داشته باشه رفع کنی دوباره بره تو پراسس امکان اکسپت شدن چقدره؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : سوال مهم درمورد نامه پذیرش مقاله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    من یه سوال دارم مجلاتی که در السیور هستند وقتی مقاله ای رو قبول میکنن چه طوری اینکارو میکنن؟ یه نامه میزنن به نویسنده و بهش میگن مقالتون پذیرفته شد یا مثل کنفرانسا یه فایل میفرستن که اطلاعات مربوط به مقاله و هزینه و اینارو در اون نوشته؟ میشه یه نمونه اکسپت به من نشون بدین که مال السیور باشه ؟خیلی مهمه ؟ یه مشکلی پیش اومده میخوام مطمئن شم ... ممنون

یه سوال دیگه : مقاله ای ایراد نگارشی داشته باشه رفع کنی دوباره بره تو پراسس امکان اکسپت شدن چقدره؟
    1. فکر میکنم که سوالتون رو باید در موضوع دیگه ای مطرح میکردید نه اینکه موضوع جدید باز کنید
    2. السویر یک مجله نیست.. .شما باید ببینید که برای کدوم مجله مقاله تون رو ارسال کردید و بعد از اینکه مقاله ی شما پذیرفته شد، یه email دریافت خواهید کرد که توش بهتون اعلام میکنن که مقاله تون پذیرفته شده و تاریخ و شماره مجله ای که چاپ خواهد شد رو هم بهتون اعلام میکنن
    3. بله.. اگر اشکالات بیان شده رو رفع کرده باشید احتمال پذیرفته شدنش زیاده
    Winners are simply willing to do what losers won't

هزینه هم درون نامه ذکر میشه ؟ من یه نمونه نامه پذیرش میخوام آخه میدونین یه نامه واسم اومده که نوشته مقاله تون خوب بوده و از این حرفا آخرشم یه ایراد نگارشی گرفته اما واژه اکسپت شدن رو نوشته ... حالا نمیدونم یعنی اکسپت یا نه ؟ ممنون مجلات من السیور هست و اسپرینگر همشون هم در مورد شبکه های عصبی یا پردازش تصویر هست ... یه نمونه نامه پذیرش نمیتونین بهم نشون بدین من یه تازه کارم ..خیلی سر در نمیارم از این نامه ها و ایرادای مجلات

سلام
    چند سوال: معمولا کجلاتی که هر ماه یکبار چاپ میشن اما ایف بالایی دارن و البته تحت امتیاز السیور هستند چقدر طول میکشه جواب بدن من الان پند تا مجله دارم یک ماه طول کشید ادیتور دعوت شد که بره واسه بررسی الان چند روز دیگه میشه یکماه که رفته زیر بررسی بعد 2 ماه جواب میدن؟ تو این مدت حتی یه ایرادم نگرفته بعضی از این ژورنالا اما یعضیاشم چرا ایرادیی مثل نداشتن شماره صفحه یا مشخص نبودن عکسا و از این ایرادا گرفته ؟ واقعا اینا چه مفهومی داره؟ امکان پذیرش چقدره؟
    مجله ای بت اکسپت بده میتونی خودت تقاضای تجدید نظر بدی که بخشی از مقاله رو قبل از پاچ بررسی کجدد کنی؟ ین امکان هست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bahador نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مقالم رو واسه چند جا فرستادم حالا جواب داوری امده

به من گفتن که
    1.موضوع انتخابی بسیار جالب هستش....
    2.نوع نگارشتون بسیار ضعیف هستش...
    3.اومدن چند جا ایراداتی گرفتند
    4. گفتند ایرادات رو باز نویسی کن و بفرست

حالا سوالم این بود که آیا از بخاطر اینکه مودبانه برخورد کردن اینجوری گفتن یا نه امیدی هست ؟
    سلام
    راستش منم دقیقا همین وضعیت شمارو دارم کسی که از طرف ادیتور اصلی مقاله رو بررسی میکرد همش ایراد میگرفت ایرادای که انگار اصلا نگاه نمیکرد که ببینه من اونارو رفع کردم یا نه تا اینکه من در جواب 8 ایرادی که از من گرفته بود و من هم همشو رفع کرده بودم نامه ای بش نوشتم که جواب اون نامه رو خود ادیتور اصلی ژورنال داد و کلی هم از من بابت ایرادایی که گرفته شده بود و در مورد مقاله من وجود نداشت از من عذرخواهی کرد و گفت چند تا خط مقاله تون ایراد داره که خودش مقداریش رو واسم درست کرد و گفت مثلا در وسط جمله کلمه رو با حروف بزرگ ننویس و باید کوچیک باشه و.. و گفت ایرادارو رفع کن و دوباره بفرست و هر سوال و مشکلی هم داشتی در هر زمان از من برس و یه نامه شکایت آمیز هم واسه اون ادیتور نوشته بود که یه نسخه شم واسه من فرستاده بود حتی نوشته بود ایرادای گرامریت اینقدر نیست با کمی دقت میتونی رفعش کنی ... حالا میخوام بدونم شما که مشکلی مشابه من داشتین مقال تون اکسپت شد؟ اینا یعنی چی؟ اکسپت مقاله 100% هست ؟

ممنون

من یه سوال دیگه ام داشتم من واسه یه ژورنال یه مقاله 2 ماه پیش فرستادم که الان تحت بررسی هست توی این مدت حتی یه ایراد هم ازش نگرفته یه ماه پیش یه مقاله ذدیگه فرستادم که قبلا در کنفرانس IEEE پذیرفته شده بود و این مطلب رو توی توضیحات نوشتم حالا اون مقاله داره میره زیر بررسی و هیپ ایردی هم ازش نگرفتن اما پندروز پیش 2تا مقاله دیگه فرستادم که موضوعش با مقاله اولی بی ارتباط نبود امروز این دو تا مقاله که چندروز پیش فرستاده بودم رو کلا حذف کردن و برام نوشتن که ما مقاله ای از شما داریم . این یعنی چی؟تازه ایرادایی ام ازش گرفته ولی نوشته ما خوشحال میشیم شما تحقیق جدیدتون رو واسمون بفرستین .. یعنی اون دوتای دیگه رو قبول میکنن ؟ میشه توضیح بدین /. این دو تا سوالی که امروز فرستادم رو خواهشا جواب بدید چون خیلی خیلی واسم مهمه .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)