صفحه 7 از 364 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

دقیقا همین پیام رو نوشته توی هر دوبار که بررسی توسط بررسی کنندگان تمام شده، پیامی که نشون داده میشه همینه:the required reviews completed .... این چه معنایی داره؟ رد میکنن؟ چرا دوبار تا حالا بررسی کردن مقاله رو؟البته قطعا از نظر نگارشی مشکل داره اینو خودمم میدونم...اما این کارشون چه معنایی داره؟ ممنون از پاسختون .

معمولا در این حالت مقاله شما توسط یک داور accept و توسط دیگری reject شده و چون ادیتور به نتیجه روشنی نرسیده مقاله را برای داور سوم فرستاده است. امیدوارم جواب نهائی مقاله شما accept باشد.

سلام و ممنون از توجه تون ...اگه جواب نهایی reject باشه و دلیل reject داور هم اشکالات نگارشی مقاله باشه، اینکه از نظر زبان به سختی قابل فهمه .. اونوقت من میتونم یه ایمیل بزنم و درخواست فرصت کنم واسه تصحیح؟ آیا ژورنالی در این سطح موافقت میکنه؟ بنظرتون من کاری از دستم بر میاد؟ برام خیلی مهمه ... ممنون
    ویرایش توسط sanazf : February 6th, 2010 در ساعت 06:43 PM

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    بله امکان داره موافقت بشه با درخواستتون! ولی قطعی نیست!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

اگر ادیتور مقاله را ریجکت کند معمولا تنها شانسی که به نویسنده میدهد شانس resubmit هست . به این صورت که ایرادات داورها را برطرف کنید و مجدد paper را submit کنید. در این حالت یا ادیتور مجدد مقاله شما را برای داوران قدیمی میفرسته و یا اینکه برای داوران جدید فرستاده میشه.

Junior Member

نمونه جواب داوری مقاله ایی که فرستادم، امیدوارم مفید واقع باشه.
    The authors have not provided a critical evaluation of the pertinent available literature from which one can deduce that this work can potentially produce a significant contribution to the archival literature of the subject. The paper, usually in the Introduction, should provide a critical analysis of the available and appropriate literature to identify an objective whose accomplishment will provide a significant contribution to the field, i.e. this work will provide something new to the field or will improve some existing knowledge or methodology in the field. Fifteen references, only one of which was published by Energy Conversion and Management, are listed, and 10 of the 15 references are cited in the Introduction. None of the references, whether cited in the Introduction or not, were evaluated critically to a sufficient extent to identify any specific deficiency of the pertinent archival literature that publication of this work could, at least partially, eliminate. Citation of multiple references like [6-8] is essentially useless because of its lack of specificity. The purpose of citations in a paper is two-fold: (1) to credit the source of a statement or information, or (2) to provide a starting point for an interested reader to explore a topic further. Be specific in citations. Citations of multiple references do not indicate anything other than carelessness. Names of journals should not be abbreviated. Capital K must not be used as the abbreviation of kilo because capital K is universally accepted as the abbreviation of Kelvin degrees; use lower case k as the abbreviation of kilo. It seems that something is missing between pages 3 and 4. I do not find anything in this paper that merits publication and retention in the archival literature. It appears to be standard engineering work using established procedures. I do not find anything that is new or improved.

Junior Member Hannaneh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Science in Industrial Engineering

Question پاسخ : Manuscript Status

با عرض سلام،
    من حدوداً 10 روز پیش، مقاله ای در این ژورنال submit کرده ام که از همون لحظه status مقاله Initial checking شد و هیچ تغییری هم صورت نگرفته است. از اونجایی که معمولاً بررسی های اولیه بین 2-7 روز بیشتر طول نمی کشه تا مشخص بشه که آیا مقاله برای اون ژورنال مناسب هست یا نه، من به editor ایمیل فرستادم که چقدر این بررسی اولیه طول خواهد کشید ؟ در پاسخ گفت:
    A paper normal takes about three months. However, some papers may take up to six months depending on how responsive the reviewers are.
    الان با توجه به پاسخ editor آیا این status بصورت initial checking معادل یا under-review یا نه، فقط بررسی های اولیه توسط editor ممکنه که 3-6 ماه طول بکشه؟ آخه این هم خیلی غیر عادی!! یعنی ممکنه که بعد از 6 ماه از طرف Editor ایمیلی مبنی بر مطابق نبودن مقاله با استانداردهای ژورنالشون دریافت کنم، اونهم بدون هیچ نظری از طرف داور ؟!! آیا این شیوه پروسس برای مقاله دلیل بر ضعف رویه های موجود در ژورناله و باید مقاله رو پس بگیرم؟
    آیا کسی تا بحال به چنین موردی مواجه شده ؟ یا اصلاً در مورد submit در این ژورنال تجربه داره؟
    از راهنمایی شما سپاسگذارم.
    باتشکر
    ویرایش توسط Hannaneh : August 20th, 2010 در ساعت 06:31 PM
    Imagination is more important than knowledge

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Manuscript Status

سلام
    من یک مقاله به یک جورنال فرستاده بودم که بعد از 7 ماه بهم میل زدن و گفتن که مربوط به مجله مانیست!!! و منم مقاله به یک کنفرانس فرستادم.
    در مورد اینکه چقدر طول میکشه تا جواب بدن از طریق مقاله هایی که قبلاً چاپ شده میشه متوجه شد.البته من در موردwiley اطلاعی ندارم ولی مجله های سایت sciencedirect این امکان دارن.
    برای من از اول نوشته بود .under-review

پیش فرض پاسخ : Manuscript Status

نقل قول نوشته اصلی توسط Hannaneh نمایش پست ها
    با عرض سلام،
    من حدوداً 10 روز پیش، مقاله ای در این ژورنال submit کرده ام که از همون لحظه status مقاله Initial checking شد و هیچ تغییری هم صورت نگرفته است. از اونجایی که معمولاً بررسی های اولیه بین 2-7 روز بیشتر طول نمی کشه تا مشخص بشه که آیا مقاله برای اون ژورنال مناسب هست یا نه، من به editor ایمیل فرستادم که چقدر این بررسی اولیه طول خواهد کشید ؟ در پاسخ گفت:
    A paper normal takes about three months. However, some papers may take up to six months depending on how responsive the reviewers are.
    الان با توجه به پاسخ editor آیا این status بصورت initial checking معادل یا under-review یا نه، فقط بررسی های اولیه توسط editor ممکنه که 3-6 ماه طول بکشه؟ آخه این هم خیلی غیر عادی!! یعنی ممکنه که بعد از 6 ماه از طرف Editor ایمیلی مبنی بر مطابق نبودن مقاله با استانداردهای ژورنالشون دریافت کنم، اونهم بدون هیچ نظری از طرف داور ؟!! آیا این شیوه پروسس برای مقاله دلیل بر ضعف رویه های موجود در ژورناله و باید مقاله رو پس بگیرم؟
    آیا کسی تا بحال به چنین موردی مواجه شده ؟ یا اصلاً در مورد submit در این ژورنال تجربه داره؟
    از راهنمایی شما سپاسگذارم.
    باتشکر
    The initial Checking is equal to the With Editor process and it takes between 1 day to 2 months normally. The reply of editor shows that the normal time for both processes consisting with editor and then under review takes 6 months.

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

پیش فرض مدت زمان معمول پذیرش یک مقاله isi

سلام
    من در زمینه پردازش سیگنال و سیستم های کنترل فازی و همچنین شبکه های عصبی علاقه مند به ارائه مقاله هستم .
    وقتی از یکی از اساتیدم پرسیدم گفت زمان انتظار برای پذیرش مقاله در ژورنال های ieee حدود 1 سال هست که من اصلا چنین وقتی ندارم.
    می خواستم بپرسم زمان معمول برای پذیرش یک مقاله در ژورنال های isi (غیر از ieee که طول میکشه) چه قدر هست و آیا میتونم روی حدود 6 ماه حساب کنم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)