نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: مشکل باز کردن پاکتهای مهر شده توسط پست TNT , DHL : راهنمایی کنید

Senior Member

پیش فرض مشکل باز کردن پاکتهای مهر شده توسط پست TNT , DHL : راهنمایی کنید

دانشگاههای آمریکا بعصی ها شون خواستند مدرک در Sealed Envelope باشه. اما پستهای TNT و DHL که بسته ها رو موقع تحویل باز می کنند. پس باید چی کار کرد. لطفا تجربه خودتون رو بنویسید.

پیش فرض پاسخ : مشکل باز کردن پاکتهای مهر شده توسط پست TNT , DHL : راهنمایی کنید

سلام
    تا به حال من نشنیدم که تو این پست ها seal مدارک رو باز کرده باشند! :-\
    شما پاکت مدارکتون رو (که قاعدتا تو پاکت دانشگاه است و مهر دانشگاه هم روی درب اون خورده) همونطوری seal شده همراه سایر مدارکتون میزاری توی یک پاکت دیگه و بعد میدی به TNT یا DHL، و اونا هم میفرستن.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

من چند مورد رو شاهد بودم که پاکت مهر و موم شده رو تو گمرک US باز کردن.
    به نظرمن بهترین کار اینه که از بچه هایی که میرن US بخواهی پاکتت رو ببرن US و از انجا پست عادی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    دانشگاههای آمریکا بعصی ها شون خواستند مدرک در Sealed Envelope باشه. اما پستهای TNT و DHL که بسته ها رو موقع تحویل باز می کنند. پس باید چی کار کرد. لطفا تجربه خودتون رو بنویسید.
    اونا كه مدرك رو باز نميكنن! تازه اگرم باز كنن كه ديگه مشكل شما نيست. من تا حالا نشنيدم يه دانشگاه بگه چون مداركت باز بوده من نميپذيرم. لطفا تا واقعا مشكلي پيش نيومده دنبال راه حل نباشيد. چون اين چيزيه كه براي همه هستش. دانشگاه ها هم ميدونن. همه كه نميتونن به يكي اونطرف بگن براي ما پست كن.
    Do not mistake coincidence for fate

نقل قول نوشته اصلی توسط karimpour
    من چند مورد رو شاهد بودم که پاکت مهر و موم شده رو تو گمرک US باز کردن.
    به نظرمن بهترین کار اینه که از بچه هایی که میرن US بخواهی پاکتت رو ببرن US و از انجا پست عادی کنن.
    پاکت های غیر مدارک و اونایی که به آدرس های غیر دانشگاهی می رود رو شاید اینطوری باز کنند! اما پاکتی که seal شده و توش مدرکه فقط اسکن می کنند که چیزی غیر از مدرک توش نباشه!

شما خیالتون راحت باشه همونطور که Eliot گفت تا به حال شنیده نشده که دانشگاهی مدرکی رو بخاطر باز بودن قبول نکرده باشه!
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من مداركم رو يه بار باTNT فرستادم و باز نكرد، اصلا جلو چشم خودتون ميذارن تو بسته TNT مخصوص و درش رو ميبندن، نميدونم چرا ميگيد موقع تحويل باز ميكنند. منظورتون موقع رسيد به خاك آمريكا هست؟ اگه اين باشه خوب معلوم ميشه اونجا باز شده.
    در ضمن بچه هايي كه مداركشون رو دانشگاه به صورت unofficial ميفرسته بايــــــــــد تو پاكت seal شده باشه، تازه مداركي كه حتي مهر وزارت امور خارجه هم در هنگام ترجمه خوردن، بهتره توسط دانشگاه seal بشن.

Junior Member

Question انتخاب بین دی اچ ال، تی ان تی یا آرامکس. آیا مختویات داخل بسته ها هم باز میشوند؟

با سلام

می‌خواستم بدونم که آیا شرکتهای پستی نامه‌های پلمپ شده رو هم باز می‌کنن؟ من از نظام پزشکی‌ ایران می‌خوام هماهنگ کنم که یک نامه بره به استرالیا. خود نظام پزشکی‌ ایران اون نامه رو میذاره توی یک پاکت در بسته و اگر اون پاکت در بسته باز بشه دیگه استرالیا قبولش نمی‌کنه. مهم نیست اگه کل پاکت پستی رو باز کنن اما اون پاکت داخل هست که مهمه که نباید باز بشه.

کسی‌ از دوستان پیشنهادی داره؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتخاب بین دی اچ ال، تی ان تی یا آرامکس. آیا مختویات داخل بسته ها هم باز میشون

فکر نمی کنم تی ان تی همچین کاری بکنه. فقط ارسال پول و پاسپورت ممنوعه. این شماره ی تی ان تی شریف، مسئولش خوش برخورده ازش بپرسین خیالتون راحت شه 09121464825
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member madarbozorg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Waterloo, English

ن خیلی نگرانم. آقای طباطبایی پاکت مدارک آزاد من رو فقط مهر زد و چسب ماتیکی. امضا و چسب شیشه ای نزد. در صورتی که دانشگاه گفته فقط اینطوری قبول داره. یعنی مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

سلام
    پاکتهای مهر شده دانشگاهی رو پست تی ان تی به هیچ عنوان باز نمیکنه ... مگر اینکه شما خودتون پلمپ کرده باشید بدون مهر دانشگاهی که مامور تی ان تی به شما خواهد گفت که به این شکل پلمپ قابل قبول نیست ... در مورد آمریکا هم که تکلیف معلومه تعهد نامه میگیره تی ان تی و حتی دی اچ ال... اما چیزی که هست به دلیل اینکه تحریم ها کمتر روی پست تی ان تی تاثیر گذاشته من که با این پست خیالم راحت تره ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)