صفحه 176 از 297 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186226276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    اگر کبک چیزی رو به عنوان الزام بخواد، تعارف نداره و بصورت مشخص بیان میکنه. وقتی میگه:
    Candidates who do not wish to use the points awarded for knowledge of French or English or both must indicate this in their application for a Certificat de sélection du Québec by marking the appropriate box on the form.
    یعنی اجباری در کار نیست و اگر داشتید امتیازش رو میگیرید.
    توی ویکی هم راجع به الزامی بودن مدرک نگفته. گفته شده در صورت نیاز به امتیازش ارائه مدرک الزامیه.
    چون قبلا به اینصورت نبود. اینطور بود که شما میتونستی ادعا کنی که مثلا سطحت ب2 هستش، بدون ارائه مدرک. بعد تو روز مصاحبه اگر آفیسر تشخیص میداد که کلیم شما درسته، امتیاز ب2 رو بهتون میداد.
    از 2013 به اینور، برای اینکه در حق کسی جفا نشه و مثلا اینکه شما واقعا ب2 باشید ولی بخاطر استرس نتونستد از پس حرف زدن با آفیسر بر بیاید، گفتن مدرک بدید که نه حق شما ضایع بشه و نه اینکه آفیسر بتونه حرف و حدیثی تو کار بیاره.
    خيلى ممنون از توضيحاتتون
    سوالى كه براى من به وجود اومد اين كه در سيستم جديد مصاحبه حذف شده يا هنوز هست؟
    اگه هست با توجه به اينكه من امتياز رو بدون زبان گرفتم و ادعا كردم كه نه مدرك زبان فرانسه و نه انگليسى دارم، اين مصاحبه به چه صورت خواهد بود؟

دوست عزیز،
    اگر کبک چیزی رو به عنوان الزام بخواد، تعارف نداره و بصورت مشخص بیان میکنه. وقتی میگه:
    Candidates who do not wish to use the points awarded for knowledge of French or English or both must indicate this in their application for a Certificat de sélection du Québec by marking the appropriate box on the form.
    یعنی اجباری در کار نیست و اگر داشتید امتیازش رو میگیرید.
    توی ویکی هم راجع به الزامی بودن مدرک نگفته. گفته شده در صورت نیاز به امتیازش ارائه مدرک الزامیه.
    چون قبلا به اینصورت نبود. اینطور بود که شما میتونستی ادعا کنی که مثلا سطحت ب2 هستش، بدون ارائه مدرک. بعد تو روز مصاحبه اگر آفیسر تشخیص میداد که کلیم شما درسته، امتیاز ب2 رو بهتون میداد.
    از 2013 به اینور، برای اینکه در حق کسی جفا نشه و مثلا اینکه شما واقعا ب2 باشید ولی بخاطر استرس نتونستد از پس حرف زدن با آفیسر بر بیاید، گفتن مدرک بدید که نه حق شما ضایع بشه و نه اینکه آفیسر بتونه حرف و حدیثی تو کار بیاره.
    ممنون از پاسختون
    من خیلی در این مورد گشتم اما چیز شفافی پیدا نکردم
    در خصوص نحوه محاسبه امتیازات زبان هم اینکه به صورت جداگانه هر کدوم محاسبه میشه را پیدا نکرده بودم و واقعا گیج شده بودم
    من بدون احتساب نمره زبان جمع امتیازم میشه 63 آیا بعدا میتونن درخواست بدن که باید مدرک زبان بفرستی؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Asrv نمایش پست ها
    خيلى ممنون از توضيحاتتون
    سوالى كه براى من به وجود اومد اين كه در سيستم جديد مصاحبه حذف شده يا هنوز هست؟
    اگه هست با توجه به اينكه من امتياز رو بدون زبان گرفتم و ادعا كردم كه نه مدرك زبان فرانسه و نه انگليسى دارم، اين مصاحبه به چه صورت خواهد بود؟
    مصاحبه حذف نشده، بلکه اون امتیاز انطباق پذیری که دست آفیسر بود حذف شده و آفیسر میتونه برای چک کردن صحت و سقم مدارک شما، شمارو به مصاحبه دعوت کنه.
    هر چند که بعد از این قانون، یه جورایی عملا مصاحبه حذف شد و کمتر کسی به مصاحبه رفت، ولی خوب قانون این اجازه رو به آفیسر داده.
    پس بهتره برای هرچیزی خودتون رو آماده کنید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazian نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من خیلی در این مورد گشتم اما چیز شفافی پیدا نکردم
    در خصوص نحوه محاسبه امتیازات زبان هم اینکه به صورت جداگانه هر کدوم محاسبه میشه را پیدا نکرده بودم و واقعا گیج شده بودم
    من بدون احتساب نمره زبان جمع امتیازم میشه 63 آیا بعدا میتونن درخواست بدن که باید مدرک زبان بفرستی؟
    لینکش اینجاست:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...knowledge.html

امتیاز ها هم اسکیل به اسکیل حساب میشه. اونم گفته تو لینک
    اگر احیانا بعدا امتیازاتتون کم بشه، بله، ممکنه ازتون مدرک زبان برا جبرانش بخوان

Junior Member

این جدول رشته هاست. رشته هاتون و امتیازش رو میتونید پیدا کنید:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...t-training.pdf
    با سلام، میخواستم بدونم رشته هایی که کارشناسی ارشد و یا لیسانس آن را خواسته، اگر دکترای آن را بگیریم، جزو رشته های مورد نیازشون دیگه نیست یا اینکه مقطع تحصیلی بالاتر مثل دکترا هم شاملش میشه؟ مثلا Administration scolaire (MAI) که کارشناسی ارشد خواسته، میشه دکتراش رو از دانشگاه کبک گرفت و با اون مدرک اقدام کرد؟

سلام دوستان ممکنه راهنمایی کنید
    من 3-4 سال پیش پاس ریکوست شدم ولی به دلایلی پاسم رو نفرستادم
    1) آیا امکان به جریان انداختن دوباره پرونده هست؟
    2) اگر دوباره بخوام اقدام کنم پرونده قبلی چقد تاثیر داره؟ و امتیازم چطور میشه؟
    شرایط خودم:
    سن 35
    فوق لیسانس شیمی
    10 سال سابقه کار
    امتحان فرانسه ندادم ولی فک کنم حداقل B2
    زبان انگلیسی امتحان ندادم هنوز
    همسر:
    سن 45
    دیپلم فنی حرفه ای برق
    ساکن فرانسه و مسلط به زبان فرانسه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان.
    اگر کسی در زمان تحصیل کار کرده باشه(همراه بیمه) آیا کل مدت زمان کاریش حساب می شه یا بعد از فارغ التحصیلی؟
    کار و تخصیل مربوط به هم هستند.

Junior Member

سلام

من ارشد مدیریت اجرایی دارم و لیسانس مترجمی. مترجمی Demand هست و 12 امتیازی .ایا میتونم امتیاز مدرک فوق لیسانسم بیارم.یعنی ایا 24 امتیاز از تحصیلات میارم؟
    سپاس

سلام دوستان من یه زحمت داشتم اگر بتونید امتیاز من رو حساب کنید چون چندبار حساب کردم گیج شدم ،ممنون می شم
    (در حالتی که من مین باشم / در حالتی که همسرم مین باشن )

خودم :
    سن 38
    مدرک ارشد
    رشته مهندسی صنایع /صنایع در فوق لیسانس و صنایع تولید صنعتی در لیسانس
    سابقه کار 135 ماه و 24 ماه خدمت سربازیبا بیمه
    زبان انگلیسی (آیلتس میانگین 6 که speaking=6.5, reading 4.5,writting=6, listening=6)
    زبان فرانسه شروع کردم ولی مدرک ندارم

همسرم :
    سن 35
    مدرک کارشناسی
    رشته معماری
    سابقه کار 26 ماه بیمه ای و 60 ماه دبیری بدون بیمه
    زبان انگلیسی مدرک نگرفته هنوز (در حال خوندن برای آیلتس)
    زبان فرانسه شروع کرده
    یه پسر 3 ساله هم داریم
    ویرایش توسط HosseinKhan5 : July 2nd, 2016 در ساعت 08:59 PM

سلام ببخشید من دو تا سوال داشتم. یکی اینکه من تا آخر سال 95 فوق لیسانسم را می گیرم و اگه زودتر برای پر کردن فرم ها اقدام کنم آیا با گرفتن گواهی از دانشگاه می تونم امتیاز فوق را بیارم یا لیسانس برام حساب میشه؟ و سوال دوم اینکه همسرم رشته اش شیمی آلی هستش آیا این رشته امتیازی داره؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)