صفحه 216 از 297 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت

دوستان کسی میدونه با توجه به قوانین جدید رشته عمران-عمران لیسانس چه امتیازی داره و اینکه دیمند محسوب میشه هنوز با نه ؟

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان

سلام، ممنون از مطالب مفیدتون، ممنون میشم اگر بتونین به من کمک کنید....من 32 سالمه و سال 1387 مدرک کارشناسی برق و الکترونیک گرفتم و 4 سال یعنی تا سال 1391 سابقه کار با بیمه دارم تو رشته برق و پس از اون کارشناسی ارشد تو رشته مدیریت بازرگانی گرفتم و دو سال سابقه کار با بیمه تو این رشته دارم و در حال حاضر دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی هستم....الان مشکل من اینه که آیا من میتونم 12 امتیاز بابت فوق لیسانسم و 9 امتیاز بابت رشته برقم بگیرم؟ این که تغییر رشته دادم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اینکه سابقه کار 5 سال اخیر من 2 سالیه که مرتبط با رشته مدیریتم بوده، البته بیمه ای که رد شده رو پایه اداره کار رد شده و من اگر بخوام امتیاز رشته رو بگیرم باید اثبات کنم تو این پنج سال اخیر یکسال سابقه کار مرتبط داشتم، الان بهترین کار برام چیه و امتیازات مقطع تحصیلی و رشته و سابقه کار من چطور محاسبه میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از ارسال مدارک

سلام.لطفا امتیاز من را محاسبه کنید
    متولد 1357
    مهندس برق الکترونیک
    5 سال سابقه کار غیرمرتبط
    انگلیسی در حد عالی
    فرانسه ضعیف
    مشخصات همسر متولد 1349 دکتری حرفه ای دامپزشکی- سابقه کار 18 سال مرتبط - زبان انگلیسی متوسط فرانسه ضعیف
    تمکن مالی دارم
    فرزند 3 قلو 14 ساله
    لطفا در مورد زمان باز شدن سایت جهت ثبت نام اطلاع رسانی کنید
    با تشکر

سلام
    لطفا جواب بدید خواهش میکنم
    من چند ماه پیش اکانت ساختم الان خواستم فرم ها رو پر کنم اما نمیشه
    چراااا
    خیلی ناراحتم

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط handsomboy200 نمایش پست ها
    سلام
    من الان ارشد برق با 5 سال سابقه دارم اگر برم لیسانس یا ارشد کامپیوتر بخونم که بتونم امتیاز رشته کامپیوتر رو بگیرم. بعد اون 5 سال سابقه ام که الان دارم حذف میشه؟
    در قوانین فعلی سابقه کار مرتبط با رشته نباشد موردی ندارد و امتیازش رو کسب میکنید
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ARSENAL2009 نمایش پست ها
    امتیاز استخدام پذیری چی هست ؟
    امتیاز استخدام پذیری حداقل امتیازی هست که شمابایدداشته باشید که بتونید پروندتون رو ارسال کنید...جزشرایط اولیه بررسی پرونده میباشد
    که بدون در نظر گرفتن امتیاز تمکین مالی و فرزند افراد مجرد 43 و افراد متاهل 52 می باشد ...
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aboozarkarim نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه با توجه به قوانین جدید رشته عمران-عمران لیسانس چه امتیازی داره و اینکه دیمند محسوب میشه هنوز با نه ؟

رشته مهندسی عمران 9 امتیازی می باشد و رشته های 12 و 9 دیمند محسوب میشوند

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2kn نمایش پست ها
    اگه میشد موقع ثبت نام نیازی به پاسپورت نباشه و میتونستیم بعد ارائه کنیم خیلی عالی میشد
    در تکمیل اطلاعات در فرم ، شماره پاسپورت جز موارد ستاره دار و اجباری می باشد

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samavakili نمایش پست ها
    سلام
    لطفا جواب بدید خواهش میکنم
    من چند ماه پیش اکانت ساختم الان خواستم فرم ها رو پر کنم اما نمیشه
    چراااا
    خیلی ناراحتم
    چند روزی سایت از دسترس خارج هست مجددا تلاش کنید
    و اینکه اگر یوز پسورد و سوال امنیتی رو فراموش نکرده باشید اکانت های قبلا ساخته شده پا برجا می باشد

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_mah نمایش پست ها
    سلام، ممنون از مطالب مفیدتون، ممنون میشم اگر بتونین به من کمک کنید....من 32 سالمه و سال 1387 مدرک کارشناسی برق و الکترونیک گرفتم و 4 سال یعنی تا سال 1391 سابقه کار با بیمه دارم تو رشته برق و پس از اون کارشناسی ارشد تو رشته مدیریت بازرگانی گرفتم و دو سال سابقه کار با بیمه تو این رشته دارم و در حال حاضر دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی هستم....الان مشکل من اینه که آیا من میتونم 12 امتیاز بابت فوق لیسانسم و 9 امتیاز بابت رشته برقم بگیرم؟ این که تغییر رشته دادم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اینکه سابقه کار 5 سال اخیر من 2 سالیه که مرتبط با رشته مدیریتم بوده، البته بیمه ای که رد شده رو پایه اداره کار رد شده و من اگر بخوام امتیاز رشته رو بگیرم باید اثبات کنم تو این پنج سال اخیر یکسال سابقه کار مرتبط داشتم، الان بهترین کار برام چیه و امتیازات مقطع تحصیلی و رشته و سابقه کار من چطور محاسبه میشه؟
    شما 9 امتیازبرق رومیگیرید و12امتیاز ارشد
    اگرتا زمان سابمیت هم دکترا گرفته باشید 14میشه امتیازمقطع تحصیلیتون
    و اینکه طبق قوانین فعلی سابقه کارتون مرتبط هم نباشد موردی نداره و امتیاز سابقه و رشته رو کسب میکنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)