صفحه 283 از 297 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia19 نمایش پست ها
    سلام. کسی از دوستان اطلاع دارند که آیا (در برنامه نیروی کار کبک )محدودیتی برای میزان دوره تحصیل در داخل کبک وجود داره یا نه؟ مثلا آیا با گذارندن یک دوره مستر یک ساله (سه ترم) داخل کبک میشه امتیاز تحصیل در کبک رو گرفت یا دوره حتما باید دو ساله باشه؟

+ University, master’s, 1 year or
    12 امتیاز

طیق امتیاز بندی که نوشته شده دوره فوق لیسانس یکساله و بیشتر !
    مهم اینه که عنوان دوره تون مستر دانشگاهی باشه نه دوره های غیردانشگاهی

دوستان سلام وقت بخیر
    من یه سوال داشتم شاید تکراری باشه
    من 30 سالمه و فوق لیسانس مهندسی مکانیک هستم و الان دارم زبان فرانسه رو میخونم (دانش آموز سطح B2) هستم ، وقتی که هنوز مدرک زبان رو نگرفتم میتونم توی Arrima تشککیل پرونده بدم و ثبت نام کنم و بعدا بخش زبان رو آپدیت کنم؟
    ممنونم

سلام
    بله می تونید.. پروفایل رو بسازید .. بعد می تونید اطلاعاتتون رو ویرایش کنید..
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadned نمایش پست ها
    دوستان سلام وقت بخیر
    من یه سوال داشتم شاید تکراری باشه
    من 30 سالمه و فوق لیسانس مهندسی مکانیک هستم و الان دارم زبان فرانسه رو میخونم (دانش آموز سطح B2) هستم ، وقتی که هنوز مدرک زبان رو نگرفتم میتونم توی Arrima تشککیل پرونده بدم و ثبت نام کنم و بعدا بخش زبان رو آپدیت کنم؟
    ممنونم

Junior Member

سلام عزیزان .
    من تازه میخوام اقدام کنم و کاملا گیج شدم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من اخیرا آزمون آیلتس دادم و میخوام برای فرانسه تازه بخونم ممکنه یک سال طول بکشه.

مجرد
    سابقه کار: 1 سال رسمی
    تحصیلات: لیسانس کامپیوتر
    نمره آیلتس: L8 R7 S6.5 W6.5

محاسبه که کردم حدودا 45 امتیاز میارم که ظاهرا کافی نیست. البته امتیاز استخدام پذیری 42 هست که برای اون اوکیه فقط نمیدونم این امتیاز چی هست؟!
    حالا خواهش میکنم راهنماییم کنید که الان پروندمو تکمیل کنم و هر زمان B2 رو گرفتم آپدیتش کنم یا الان صبر کنم بعد از اینکه B2 گرفتم پرونده تشکیل بدم که شانسم پایین نیاد؟
    و سوال بعدی اینکه کلا به جز کبک طبق تجربه برای کجا میتونم شانس داشته باشم؟ express entry , استرالیا...؟

خیلی ممنون

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام عزیزان .
    من تازه میخوام اقدام کنم و کاملا گیج شدم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من اخیرا آزمون آیلتس دادم و میخوام برای فرانسه تازه بخونم ممکنه یک سال طول بکشه.

مجرد
    سابقه کار: 1 سال رسمی
    تحصیلات: لیسانس کامپیوتر
    نمره آیلتس: L8 R7 S6.5 W6.5

محاسبه که کردم حدودا 45 امتیاز میارم که ظاهرا کافی نیست. البته امتیاز استخدام پذیری 42 هست که برای اون اوکیه فقط نمیدونم این امتیاز چی هست؟!
    حالا خواهش میکنم راهنماییم کنید که الان پروندمو تکمیل کنم و هر زمان B2 رو گرفتم آپدیتش کنم یا الان صبر کنم بعد از اینکه B2 گرفتم پرونده تشکیل بدم که شانسم پایین نیاد؟
    و سوال بعدی اینکه کلا به جز کبک طبق تجربه برای کجا میتونم شانس داشته باشم؟ express entry , استرالیا...؟

خیلی ممنون
    سلام
    امتیاز شما ۴۵
    البته امتیاز استخدام پذیری برای مجردها ۴۳ است که شما ۴۴ هستید
    برای اینکه امتیازتون بره بالای ۵۰ باید مدرک ب۲ فرانسه بگیرید ۱۰ امتیاز که مجموعا بشید ۵۵ امتیاز
    امتیاز استخدام پذیری در واقع امتیاز شغلی و حرفه ای شماست
    که اگر امتیازتون بالا باشه ولی این امتیازتون پایین باشه کلا پذیرش کنسله
    شما اگر دو تا اسکیل s , w رو بتونید بالا ۷ ببرید حتما تو اکسپرس اینتری شرکت کنید
    استرالیا رو هم کلا بی خیال شو اولا تو رشته شما امتیازش بالاست دوما استرالیا در مقابل کانادا خیلی ضعیفتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    سلام
    امتیاز شما ۴۵
    البته امتیاز استخدام پذیری برای مجردها ۴۳ است که شما ۴۴ هستید
    برای اینکه امتیازتون بره بالای ۵۰ باید مدرک ب۲ فرانسه بگیرید ۱۰ امتیاز که مجموعا بشید ۵۵ امتیاز
    امتیاز استخدام پذیری در واقع امتیاز شغلی و حرفه ای شماست
    که اگر امتیازتون بالا باشه ولی این امتیازتون پایین باشه کلا پذیرش کنسله
    شما اگر دو تا اسکیل s , w رو بتونید بالا ۷ ببرید حتما تو اکسپرس اینتری شرکت کنید
    استرالیا رو هم کلا بی خیال شو اولا تو رشته شما امتیازش بالاست دوما استرالیا در مقابل کانادا خیلی ضعیفتره
    سلام عزیز ممنون از لطفتون

یعنی به نظرتون با این شرایط، من برای کبک همین الان اقدام کنم و بزارم پروندم در جریان باشه بعدا B2 رو بهش اضافه کنم یا صبر کنم فرانسه رو هم بگیرم بعدا؟

و اینکه چقدر تفاوت میکنه این دوتا option ؟ اگه الان ریجکت بشه بعدا شانسم میاد پایین؟ شما جای من بودید چه کاری انجام میدادید؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام عزیز ممنون از لطفتون

یعنی به نظرتون با این شرایط، من برای کبک همین الان اقدام کنم و بزارم پروندم در جریان باشه بعدا B2 رو بهش اضافه کنم یا صبر کنم فرانسه رو هم بگیرم بعدا؟

و اینکه چقدر تفاوت میکنه این دوتا option ؟ اگه الان ریجکت بشه بعدا شانسم میاد پایین؟ شما جای من بودید چه کاری انجام میدادید؟

شما هر زمان میتونید پروفایل رو ایجاد و آپدیت کنید هیچ منعی نداره
    آپشن اکسپرس اینتری روند سریعتری داره شاید زیر یک سال البته اگر پذیرفته بشید

سلام به دوستان
    من دو تا سوال دارم
    1. امتیاز سن در زمان ثبت در arrima محاسبه میشه یا در مراحل بعدی ؟
    2. من مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم که 12 امتیاز بهش تعلق میگیره اما در بخش دوم یعنی Area of training فوق لیسانسم تو جدول نیستش . آیا میتونم از مدرک لیسانسم برای کسب امتیاز استفاده کنم؟
    3. در بخش area of training آیا قبل ثبت نام در arrima میشه مدرک را معادل سازی کرد و امتیاز بیشتر (منظور در سمت راست جدول) را بدست آورد؟
    با تشکر

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط msadeghifar نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من دو تا سوال دارم
    1. امتیاز سن در زمان ثبت در arrima محاسبه میشه یا در مراحل بعدی ؟
    2. من مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم که 12 امتیاز بهش تعلق میگیره اما در بخش دوم یعنی Area of training فوق لیسانسم تو جدول نیستش . آیا میتونم از مدرک لیسانسم برای کسب امتیاز استفاده کنم؟
    3. در بخش area of training آیا قبل ثبت نام در arrima میشه مدرک را معادل سازی کرد و امتیاز بیشتر (منظور در سمت راست جدول) را بدست آورد؟
    با تشکر
    سلام
    ۱، قاعدتا امتیازتون در آریما با احتساب امتیاز سن خواهد بود
    ۲ ، قاعدتا آخرین مدرک لحاظ میشه ولی باید دید سیستم چگونه محاسبه میکنه ، من چند تا سایت که امتیاز هارو آنلاین محاسبه میکردند چک کردم محاسبه نکردند امتیاز رشته فوق لیسانس رو ، ولی لیسانس رو میزدم محاسبه میکرد
    ۳ ، اون طرف راستی ها برای تحصیل در داخل کبک است

من منظورم را بد رسوندم:
    1. اینطور بگم. برای مثال اگر من 35 سالمه و آریما رو پر کردم امتیاز کامل سن رو میگیرم یا سن رو در زمان مراحل بعدی یا مصاحبه درنظر میگیرند.
    2. در مورد امتیاز تحصیلو آیا میشه در مورد مدرک از فوق لیسانسم استفاده کنم ولی در مورد area of training از لیسانس استفاده کرد برای امتیاز بیشتر؟
    3. سمت راستی ها برای مدارک کبک هست و مدارکی که معادل سازی شدن(1 Diplômes du Québec ou équivalents) . منم سوالم این بودش ایا امکان معادل سازی قبل از ثبت نام در arrima هست ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)