صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

دوستان عزيز،

از آنجايي كه اداره مهاجرت كبك، سيستم آنلاين Arrima رو جايگزين سيستم Mon Projet Québec، لذا اين تاپيك جديد براي بحث و گفتگو در مورد چگونگي ايجادپروفايل، نحوه پركردن فرمهاي آنلاين و سابميت پرونده براي مهاجرت كاركنان ماهر كبك(Québec Skilled Worker) ايجاد شده است.
    خواهشمند است بحث گفتگو در مورد نحوه آماده سازي و ارسال مدارك بعد از تشكيل پرونده و مسائل و مشكلات فني سيستم آنلاين را در تاپيكهاي جديد مخصوص به خود مطرح نماييد.
    لازم بذکر است که تمامی موارد فوق قبلا در تاپیک
    "
    چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)"
    به بحث گذاشته میشدند ولی به علت اهمیت هر یک، تصمیم بر جداسازی موضوعات از هم شد.
    بديهي است كه اين تاپيك مانند سايرتاپيكهاي انجمن موقت بوده و در صورت عدم نياز به اين تاپيك در آينده، ممكن است حذف گردد.

با سپاس
    مدیریت فروم ApplyAbroad
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

بالاخره پرتال فعال شد
    من رفتم تا یجایی با کروم میشه به انگلیسی ترجمه کرد
    کلی ادم مثلا ۴۰۰۰ نفر تو صف خواهند بود و ۹۰ دقیقه هم فرصت تکمیل دارید وگرنه میپرید بیرون
    پس اطلاعاتتون رو کامل کنید بعد وارد شید

Junior Member

اگر بپره بیرون میتونیم دوباره وارد بشیم؟ دوباره اطلاعات رو باید از اول وارد کنیم؟

Junior Member

لينكشو ميزارين لطفا

دوستان کسی میدونه سیستم arrima چجوری کار میکنه؟ یه جایی توی سایت خود کبک نوشته بود:
    Your EI is valid for 12 months from the date of submission. If you are not invited to submit an application for permanent selection within this period, your EI will become invalid and you will not be able to extend or renew it

بعد من هنوز اطلاعاتم تکمیل نیست و شاید تا 12 ماه دیگه نتونم مدرک زبانم رو آپلود کنم! بعد اگه الان ثبت نام کنم چه اتفاقی میفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    لينكشو ميزارين لطفا
    https://immigrationquebec.queue-it.n...id=fr-CA&l=SDI

سلام
    من همین الان موفق به ساختن پروفایل شدم
    تازه فرانسوی رو شروع کردم و گزینه هایی رو زیاد مطمئن نبودم. مثلا یه گزینه اش بود که فکر کنم می خواست ببینه خود متقاضی درخواست رو پر می کنه یا وکیل و ... که من هم گزینه ی آخر رو انتخاب کردم personne non rémunérée
    یا گزینه ی دیگه ای که فکر کنم می پرسید عضو مراکز مشاوره به مهاجران بودین و خیر رو انتخاب کردم
    از صبح تا حالا داشتم تلاش می کردم و با اینکه صفحه ی انتظار رو بعد از یه مدت طولانی رد می کردم، صفحه های بعدی اش باز نمیشد
    در کل، وقتی وارد صفحه ی وارد کردن اطلاعات شدم، اگه فاصله ی زمانی بین وارد کردن اطلاعات هر صفحه و اکی کردن و به صفحه ی بعد رفتن زیاد میشد، صفحه ی بعد بارگذاری نمیشد و دوباره از اول باید وارد حساب کاربری میشدم و اطلاعات رو وارد می کردم.

(چیزی نمونده بود امروز واسه ی این پروفایل درست کردن، لپ تاپم رو یه بی خانمان بدزده
    تو مک دونالد بودم و منتظر بودم صفحه ی انتظار رو رد کنم. در این بین تصمیم گرفتم یه غذایی بگیرم و لپ تاپ رو رو میز گذاشتم، چون نمی خواستم لپ تاپ رو ببندم و بگذارم تو کیف که مجبور بشم دوباره لود کنم. تو صف بودم و دیدم یه نفر دور همون میزه. حتی صفحه ی لپ تاپ رو هم تا نیمه ها بسته بود (که دوباره مجبور شدم صفحه رو لود کنم) که یه آقای دیگه بهش گیر داده بوده، و گرنه لپ تاپ رو برده بود. در کمال پر رویی یه دور زد و اومد بهم گفت اگه پول خورد دارم بهش کمک کنم )
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)