صفحه 101 از 297 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - خاک وپی

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط leo1980a نمایش پست ها
    دوست عزيز شما در صورتى امتياز مربوط به رشته رو ميگيرين كه يا از گرفتم مدركتون بيش از ٥ سال نگذشته باشه و يا اگر بيش از ٥ سال گذشته سابقه حداقل يك سال كار مرتبط با رشته تون رو در طى ٥ سال اخير ارائه بدين. ضمناً سابقه كار فقط تنها با ارائه سابقه بيمه تأييد ميشه و ربطى به رزومه نداره. رزومه رو فقط واسه توضيح بيشتر راجع به وظايفتون در محل كار تنظيم ميكنين( بجاى work bookle)

با سلام خدمت همه عزیزان یه راهنمایی از شما می خواستم ممنون میشوم بهم کمک کنید :
    من دارای شرایط زیر هستم از لحاظ امتیاز می می خواستم بدونم که رشته ام دیمند هست تا هر چه زود تر مدارکم بفرستم اگه اشتباه می کنم بفرمایید :
    سن 31= 16
    مدرک تحصیلی (فوق لیسانس) = 12
    سابقه کار = 4
    تمکنم مالی =1
    فقط می مونه رشته ام که فوق عمران - گرایش خاک وپی هست که اگه دیمند باشه من با اون که = 16 امتیاز داره
    جمعش می شود 49 چون مجرد هم هستم.
    ممنون میشو یکی به من کمک کنه تا هرچه زود تر بتونم مدارکم اماده کنم وبفرستم من می خواستم بدونم رشته ام دیمند هست 16 امتیاز میگیرم یا ته .
    ببخسید از مدیر محترم که اینجا مطرح کردم که به نوعی شاید این سوال باید توبخش محاسبه امتیازات مطرح میشد.

در ضمن از زمان گرفتن مدر ک من 2سال می گذرد سال 92 مدرک فوقم گرفتم.

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_reyhani نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان یه راهنمایی از شما می خواستم ممنون میشوم بهم کمک کنید :
    من دارای شرایط زیر هستم از لحاظ امتیاز می می خواستم بدونم که رشته ام دیمند هست تا هر چه زود تر مدارکم بفرستم اگه اشتباه می کنم بفرمایید :
    سن 31= 16
    مدرک تحصیلی (فوق لیسانس) = 12
    سابقه کار = 4
    تمکنم مالی =1
    فقط می مونه رشته ام که فوق عمران - گرایش خاک وپی هست که اگه دیمند باشه من با اون که = 16 امتیاز داره
    جمعش می شود 49 چون مجرد هم هستم.
    ممنون میشو یکی به من کمک کنه تا هرچه زود تر بتونم مدارکم اماده کنم وبفرستم من می خواستم بدونم رشته ام دیمند هست 16 امتیاز میگیرم یا ته .
    ببخسید از مدیر محترم که اینجا مطرح کردم که به نوعی شاید این سوال باید توبخش محاسبه امتیازات مطرح میشد.

در ضمن از زمان گرفتن مدر ک من 2سال می گذرد سال 92 مدرک فوقم گرفتم.
    شما از مدرك فوق ليسانستون ١٢ امتياز ميگيرين اما رشته اى كه اشاره فرمودين ميشه مهندسى عمران ساخت و ساز و حمل و نقل كه البته اگر ليسانستون اين باشه امتيازش رو ميگيرين. توجه بفرمايين كه مهندسى عمران ( ساخت و ساز و حمل و نقل ) امسال ١٢ امتياز داره. يعنى حتى اگر اين ١٢ امتياز رو بگيرين مجموع امتيازات شما ميرسه به ٤٥ و نميتونين پروند بفرستين مگر اينكه با نمره زبان (انگليسى يا فرانسه) كمبود امتيازتون رو جبران كنيد. توجه كنين اون ١٢ امتياز مدرك فوق ليسانستون ربطى به رشته شما ندار و امتيازرشته جداست از مدرك تحصيلى.

Junior Member

ممنونم از وقتي كه صرف مي كنيد و سؤالم رو جواب مي ديد.من ٣٥ سال دارم و مجرد هستم . سال ٢٠١٢ در مقطع دكتراي ادبيات فرانسه از كبك پذيرش گرفتم . اما به علت درگذشت پدرم فقط ٧ ماه تونستم اونجا بمونم و بر گشتم . هنوز تا آخر شهريور امسال ويزاي دانشجويي دارم كه البته فكر نمي كنم به درد بخوره - ليسانس و فوق ليسانس ادبيات فرانسه دارم . ناشر مترجم و نويسنده هستم . و ٨ سال سابقه كار با بيمه دارم و همچنين ١٥ كتاب چاپ شده .]
    مدرك زبان آيلتس ندارم كه البته در حال خواندن براي آيلتس هستم -
    سوال من : به نظر شما با شرايط و رشته من ميشه از طريق مهاجرت به كبك اقدام كرد ؟ ايا با توجه به رشته تحصيلي ام باز هم نياز به ارائه مدرك زبان فرانسه است ؟ و به طور كلي چه كار بايد انجام بدم تا امتيازاتم بالا بره و يا كدوم راه براي من بهتره ؟ كسي رو هم در كانادا ندارم و از نظر مالي هم هر چقدر بخواهند مي تونم گزارش بانك ارائه بدم .بسيار ممنون ميشم كمك كنيد

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط desir نمایش پست ها
    ممنونم از وقتي كه صرف مي كنيد و سؤالم رو جواب مي ديد.من ٣٥ سال دارم و مجرد هستم . سال ٢٠١٢ در مقطع دكتراي ادبيات فرانسه از كبك پذيرش گرفتم . اما به علت درگذشت پدرم فقط ٧ ماه تونستم اونجا بمونم و بر گشتم . هنوز تا آخر شهريور امسال ويزاي دانشجويي دارم كه البته فكر نمي كنم به درد بخوره - ليسانس و فوق ليسانس ادبيات فرانسه دارم . ناشر مترجم و نويسنده هستم . و ٨ سال سابقه كار با بيمه دارم و همچنين ١٥ كتاب چاپ شده .]
    مدرك زبان آيلتس ندارم كه البته در حال خواندن براي آيلتس هستم -
    سوال من : به نظر شما با شرايط و رشته من ميشه از طريق مهاجرت به كبك اقدام كرد ؟ ايا با توجه به رشته تحصيلي ام باز هم نياز به ارائه مدرك زبان فرانسه است ؟ و به طور كلي چه كار بايد انجام بدم تا امتيازاتم بالا بره و يا كدوم راه براي من بهتره ؟ كسي رو هم در كانادا ندارم و از نظر مالي هم هر چقدر بخواهند مي تونم گزارش بانك ارائه بدم .بسيار ممنون ميشم كمك كنيد
    امتیازات شما:
    سن : اگر موقع ارسال مدارک 35 ساله باشد 16 و اگه به 36 سال رسیده باشید 14
    تحصیل: 14
    رشته: 0
    سابقه کار: 8
    مالی: 1
    سکونت در کبک: اگر بیش از6 ماه در کبک اقامت داشتید( با هدف تحصیل یا کار کردن) : 5 امتیاز
    مجموع امتیاز 52 هست. امتیازتون باید به 49 برسه تا به مصاحبه دعوت شید. برای دریافت csq هم باید 55 تا داشته باشید. شما الان 52 امتیاز رو دارید یعنی برای رسیدن به سی اس کیو فقط 3 امتیاز میخواید، توصیه میکنم زبان انگلیسی رو رها کنید امتحان زبان فرانسه بدید و حدافل یک پغله b2 بیارید که 5 امتیاز بهتون اضافه شه اونجوری به احتمال خیلی خیلی زیاد ویو میشید چون با توجه به اقامتتون در کبک آفیسر به توانایی سازگاری شما اطمینان داره.
    مدارک زبان قابل قبول tcf, tcfq, tef, tefaq, delf, dalf
    تحصیل در زبان فرانسه شما رو از ارائه مدرک زبان معاف نمیکنه.
    شما ویکی کبک رو مطالعه فرمایید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از فرستادن مدارک

سلام.
    من 55 امتیازی ام : (مجرد-31 ساله-لیسانس کامپیوتر-8سال سابقه کار-آیلتس 6)

10+16+8+16+4+1=55
    لیسانس.area.سابقه کار.سن.آیلتس.تمکین مالی

با توجه به اینکه نمره فرانسه رو نمیخوام میشه بگید کلا ارایه مدرک زبان فرانسه لازم هست یانه؟منظورم تا پایان کار هست.
    آیا مصاحبه به زبان فرانسه کافیه اگه نه مدرک فرانسه باید چه نمره ای بگیرم؟b2 یا کمتر از آن هم کافیه ?
    ویرایش توسط hajar463 : August 2nd, 2015 در ساعت 02:54 PM

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar463 نمایش پست ها
    سلام.
    من 55 امتیازی ام : (مجرد-31 ساله-لیسانس کامپیوتر-8سال سابقه کار-آیلتس 6)

10+16+8+16+4+1=55
    لیسانس.area.سابقه کار.سن.آیلتس.تمکین مالی

با توجه به اینکه نمره فرانسه رو نمیخوام میشه بگید کلا ارایه مدرک زبان فرانسه لازم هست یانه؟منظورم تا پایان کار هست.
    آیا مصاحبه به زبان فرانسه کافیه اگه نه مدرک فرانسه باید چه نمره ای بگیرم؟b2 یا کمتر از آن هم کافیه ?
    خوشبختانه شما امتیازاتتون خوبه و حتی امتیاز سلکشن مجردها یعنی 55 رو دارید. ولی توجه داشته باشید که ویو شدن بدون اینکه آفیسر بدونه سطح زبان شما چجوریه و آیا اینکه شما برای زندگی در جامعه فرانسوی زبان ها آماده اید یا نه، یه ذره سخته. شما از الان رو فرانستون کار کنید و اولا در سطح مکالمه رو خوب یاد بگیرید که اگر به مصاحبه دعوت شدید آمادگی کامل رو داشته باشید. دوما حتما سعی کنید یک مدرک و لو زیر b2 بگیرید که به آفیسر نشون بدید برای یادگیری فرانسه تلاشتون رو دارید میکنید. حالا اگر این مدرک رو تا قبل مصاحبه بفرستید که امکان ویو شدن بسیار بالا میره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    خوشبختانه شما امتیازاتتون خوبه و حتی امتیاز سلکشن مجردها یعنی 55 رو دارید. ولی توجه داشته باشید که ویو شدن بدون اینکه آفیسر بدونه سطح زبان شما چجوریه و آیا اینکه شما برای زندگی در جامعه فرانسوی زبان ها آماده اید یا نه، یه ذره سخته. شما از الان رو فرانستون کار کنید و اولا در سطح مکالمه رو خوب یاد بگیرید که اگر به مصاحبه دعوت شدید آمادگی کامل رو داشته باشید. دوما حتما سعی کنید یک مدرک و لو زیر b2 بگیرید که به آفیسر نشون بدید برای یادگیری فرانسه تلاشتون رو دارید میکنید. حالا اگر این مدرک رو تا قبل مصاحبه بفرستید که امکان ویو شدن بسیار بالا میره.
    متشکرم.
    از اکتبر شروع کنم به فرانسه خوندن ، حداقل چقد زمان دارم برای ارایه مدرک فرانسه؟ (متوجه متغیر بودن پرونده ها هستم البته)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar463 نمایش پست ها
    متشکرم.
    از اکتبر شروع کنم به فرانسه خوندن ، حداقل چقد زمان دارم برای ارایه مدرک فرانسه؟ (متوجه متغیر بودن پرونده ها هستم البته)
    شما تا زمان آپدیت که قبل از مصاحبه هستش میتونید مدرک رو ارائه بدید که ایشاله ویو بشید. این زمان هم احتمالا از زمان تشکیل پرونده شاید به یکسال برسه. کمتر یا بیشترش بستگی به رشته (که البته شما 16 امتیازی هستید) میتونه کم و زیاد باشه. به هر حال شما هرچه سریعتر استارت رو بزنید

سلام به همه
    مچکرم که جواب سوال هارو میدید

میخواستم ببینم امتیازات رو طبق ویکی سایت حساب کنم درسته ؟ هیچ تغییری اتفاق نیفتاده ؟
    سوال بعدیم اینه که برادر همسرم مونترال هستن اما من میخوام بعنوان نفر اصلی اقدام کنم امتیازی از مرحله خویشاوندی میگیریم ؟
    نمره آیلتس توی 4 مهارت طبق ویکی سایت (5)باشه میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟
    تا چه زمانی وقت دارم مدارکم رو آماده کنم که بتونم حداقل ثبتشون کنم

خیلی خیلی مچکرم

میشه لظفا نگاهی به امتیاز دهی بنده بندازید که اگر مشکل داره اصلاح بفرمایید ... مچکرم

سن 30 - 16
    مدرک لیسانس 10
    رشته مهندسی فناوری اطلاعات 16
    یک سال سابقه کار مرتبط با بیمه 4
    آیلتس میخوام امتحان بدم در حد 6 هستم 4
    تحصیلات همسر مهندسی الکترونیک 3
    سن همسر 31 سال 3
    مورد نیاز بودن رشته همسر ؟؟؟
    خویشاوند هم برادر همسرم مونترال زندگی میکنن

جمع امتیازات ؟؟؟
    آیا حد نصاب رو میاریم ؟؟؟
    ویرایش توسط mahbanoo313 : August 4th, 2015 در ساعت 04:34 PM