صفحه 178 از 297 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

سلام يه سوال در مورد امتياز رشته داشتم من ليسانس معماري دارم مي تونم با تطبيق واحد مدرك كارداني معماري بگيرم و امتياز رشته رو بگيرم

Junior Member

2- بله. نامه سابقه کار باید یکسرس موارد رو حتما داشته باشه. مثلا در سربرگ شرکت با مهر، عنوان شغلتون، مدت زمان کار، شرح وظایف و ...
    اینرو تو فرم چک لیست توضیح داده کاملا

کدوم فرم چک لیست؟ کجاست؟؟

Junior Member inverse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software computer engineering

سلام. دوستان كسي از تاريخ بازشدن سايت براي تشكيل پرونده كبك درسال ٢٠١٧ اطلاعي داره؟؟
    يه شركت مهاجرتي بمن ميگفت بزودي اسكيل وركركبك بسته ميشه و براي اقدام فقط اكسپرس انتري ميمونه واسم!نميدونم راست بود حرفاشون ياميخواستن من باهاشون قرارداد ببندمو بدون مدرك زبان اكانت بگيرم تا به پولشون برسن..لطفا اگر كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه.
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر / دانشگاه آزاد

سلام به دوستان و همراهان همیشگی
    اگه کمک من کنید تا بتونم امتیاز پرونده برادرم را محاسبه کنم خیلی ممنون میشم.
    سن ۳۰ سالفوق دیپلم برق قدرت . لیسانس ict(مهندسی فن آوری اطلاعات و ارتباطات)
    سابقه کار بالای ۲۴ ماه
    همسر
    سن ۳۰ سال
    دیپلم کارو دانش کامپیوتر
    سابقه بیمه هم ندارد

Junior Member

سلام. میشه راهنمایی بفرمایید. سن 35 لیسانس عمران. 10 سال سابقه مرتبط 8.5 سال بیمه. همسر: سن 31 لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی بدون سابقه کار. در حال خواندن آیلتس هستم تشکر

Junior Member

دوستان با توجه به اینکه مدت کمی مونده و من پاسپورت نگرفتم هنوز ، میتونم اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط inverse نمایش پست ها
    سلام. دوستان كسي از تاريخ بازشدن سايت براي تشكيل پرونده كبك درسال ٢٠١٧ اطلاعي داره؟؟
    يه شركت مهاجرتي بمن ميگفت بزودي اسكيل وركركبك بسته ميشه و براي اقدام فقط اكسپرس انتري ميمونه واسم!نميدونم راست بود حرفاشون ياميخواستن من باهاشون قرارداد ببندمو بدون مدرك زبان اكانت بگيرم تا به پولشون برسن..لطفا اگر كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه.
    ممنون.
    من از یه موسسه پرسیدم گفتن ظاهرا وزیر مهاجرت فقط یکبار تو یکی از مصاحبه هاش آخر 2016 رو برای سابمیت اعلام کرده ولی خودشون هم تاکید داشتن که کار کبک مشخص نیست کلا.

در مورد سوال دومتون هم راستش اینو منم خودم تو یه سایت انگلیسی زبان خوندم که گویا علیرغم جدید بودن mon projet اما گویا قراره کبک هم سیستمی مشابه اکسپرس اینتری فدرال رو جایگزینش کنه، تو اون سایت که نوشته بود قطعیه ولی زمان دقیق نداده بود. البته من اصلا از سیستم اکسپرس اینتری سر در نمیارم و بنظرم یه مقدار پیچیده میاد اما میدونم که این سیستم حداقل واسه فدرال که خیلی سریع هستش.

من فکر میکنم اکسپرس اینتری بهتره یعنی اگه معیارهای امتیازبندی کبک مثل زبان تغییر فاحشی نداشته باشه قاعدتا باید بهتر از سیستم فعلی باشه دیگه، حالا اونم دوستان با تجربه تر میتونن نظر بدن. من فقط اخباری که داشتم رو به اشتراک گذاشتم

Junior Member

سلام من سابمیت کردم و امتیازم بدون مدرک زبان 51 هست (مجرد) من دوتا مدرک b1 فرانسه هم دارم که هنوز کارنامش نیومده حالا خواستم ببینم با توجه به اینکه امتیازم از حداقل بالاتر هست آیا نیازی هستش دوباره فرانسه امتحان بدم و یدونه b2 بیارم یا همون b1 در نهایت کفایت میکنه.؟؟؟
    ممنون اگه کسی اطلاعات داره پاسخ بده

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام من سابمیت کردم و امتیازم بدون مدرک زبان 51 هست (مجرد) من دوتا مدرک b1 فرانسه هم دارم که هنوز کارنامش نیومده حالا خواستم ببینم با توجه به اینکه امتیازم از حداقل بالاتر هست آیا نیازی هستش دوباره فرانسه امتحان بدم و یدونه b2 بیارم یا همون b1 در نهایت کفایت میکنه.؟؟؟
    ممنون اگه کسی اطلاعات داره پاسخ بده
    با سلام
    اول اینکه اگه قصد اقامت در کبک دارین، پیشنهاد من اینه که به خوندن زبان ادامه بدین تا زبان فرانستون بهتر بشه و هم در زمان بررسی پروندتون امتیاز بالاتری بیارین
    دوم اینکه ممکن شما به مصاحبه دعوت بشین و در اینصورت باید بتونید مصاحبه کننده را قانع کنید که می تونید در کبک زندگی کنید
    و نهایتا اینکه در محاسبه حتی اگه امتیاز بالایی داشته باشین نظر فرد مصاحبه کننده حرف آخر را میزنه

سلام دوستان ایا رشته ی مامایی امتیاز داره ؟ من در لیست رشته ها پیداش نکردم ولی ایا مامایی با nursing فرق داره ؟ میخواستم از تجربه دوستان در سال های قبل بدونم ... و سوال دوم اینکه ایا رشته IT یا مهندسی فناوری اطلاعات امتیاز رشته ی مهندسی کامپیوتر رو میگیره ؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)