صفحه 198 از 297 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

کد 2131رونگاه کردم که مهندسی عمران زده!!
    واقعا موندم چکار کنم.الان داریم کلی هزینه و وقت میزاریم برای کلاس فرانسه اگر رشته دوازده امتیازی بهمون تعلق نگیره کلا همه این تلاشهام بی فایده است...
    به نظرتون اگر من از کد رشته عمران استفاده کنم با توجه به تمام واحدهای پاس شده وعضویت نظام مهندسی و سابقه کاری در ابن زمینه ممکنه 12امتیاز رو برامون در نظر بگیرن؟یا ابنکه به محض اینکه ببینن ترجمه مدرک تحصیلی نوشته شده دبیر فنی عمران امتیاز رو کسر میکنن؟
    واقعا به راهنماییتون نیاز دارم.لطفا اگر سوالام مربوط به تاپیک شما نیست بگید توی چه تاپیکی مطرح کنم..بسیار ممنونم

Junior Member

سلام به دوستان عزیز.. سوالی که بنده دارم اینه که من 6 ماه سابقه کار مرتبط رو دارم ولی 2 سال سربازیم رو توی اداره قسمت کامپیوتر بودم و نامه معتبرم دارم که 18 ماه اونجا بخش کامپیوتر بودم ..حالا میخوام سابقه سربازیمو بخرم و برام بیمش رد بشه .. ایا این کار تاثیری داره برای امتیازه کبک؟.. برای ثبت نام در سال 2017 بهتر نیست از طریق دوستم توی کانادا اقدام بشه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mm00 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.. سوالی که بنده دارم اینه که من 6 ماه سابقه کار مرتبط رو دارم ولی 2 سال سربازیم رو توی اداره قسمت کامپیوتر بودم و نامه معتبرم دارم که 18 ماه اونجا بخش کامپیوتر بودم ..حالا میخوام سابقه سربازیمو بخرم و برام بیمش رد بشه .. ایا این کار تاثیری داره برای امتیازه کبک؟.. برای ثبت نام در سال 2017 بهتر نیست از طریق دوستم توی کانادا اقدام بشه؟
    شما میتونید از دوره سربازی به عنوان سابقه استفاده کنید درصورتی که گواهی کار داشته باشید و بعدا اگر سابقه بیمه ای ازتوون خواستن بتونید ارائه کنید...بیمه باید سازمانی که محل خدمتتون بوده واستون رد کرده باشه
    سابقه کارتون میره بالای دوسال ک 6 امتیاز داره
    سال 2017 معلوم نیست شرایط چه جوری باشه و باید منتظر بود و اینکه توسط چه کسی و از کجا اقدام میکنید اهمیتی نداره
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    کد 2131رونگاه کردم که مهندسی عمران زده!!
    واقعا موندم چکار کنم.الان داریم کلی هزینه و وقت میزاریم برای کلاس فرانسه اگر رشته دوازده امتیازی بهمون تعلق نگیره کلا همه این تلاشهام بی فایده است...
    به نظرتون اگر من از کد رشته عمران استفاده کنم با توجه به تمام واحدهای پاس شده وعضویت نظام مهندسی و سابقه کاری در ابن زمینه ممکنه 12امتیاز رو برامون در نظر بگیرن؟یا ابنکه به محض اینکه ببینن ترجمه مدرک تحصیلی نوشته شده دبیر فنی عمران امتیاز رو کسر میکنن؟
    واقعا به راهنماییتون نیاز دارم.لطفا اگر سوالام مربوط به تاپیک شما نیست بگید توی چه تاپیکی مطرح کنم..بسیار ممنونم
    سلام من تو تلگرام هم ی بار خدمتتون عرض کردم نهایت رشته دبیری که اموزش هست واستون در نظر میگیرند ک شش امتیازی هست
    ... اگر مطمعن هستید هیچ تفاوتی بین رشته با مهندسی نیست معادل سازی کنید مدرکتون و با کاور لتر توضیح بدید و همراه مدارکتون بفرستید .چون شنیدم معادل سازی مدرک توسط سازمانی که مورد قبولشون باشه سندیت داره واسشون ....
    اما تا 2017 باید منتظر موند و ممکنه لیست امتیاز رشته ها هم دستخوش تغییرات بشه
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    شما میتونید از دوره سربازی به عنوان سابقه استفاده کنید درصورتی که گواهی کار داشته باشید و بعدا اگر سابقه بیمه ای ازتوون خواستن بتونید ارائه کنید...بیمه باید سازمانی که محل خدمتتون بوده واستون رد کرده باشه
    سابقه کارتون میره بالای دوسال ک 6 امتیاز داره
    سال 2017 معلوم نیست شرایط چه جوری باشه و باید منتظر بود و اینکه توسط چه کسی و از کجا اقدام میکنید اهمیتی نداره
    سلام دوست عزیز گواهی دارم که بنده در قسمت فناوری اطلاعات ان سازمان مشغول به خدمت سربازی بودم ..همین کفایت میکنه؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mm00 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز گواهی دارم که بنده در قسمت فناوری اطلاعات ان سازمان مشغول به خدمت سربازی بودم ..همین کفایت میکنه؟
    گواهی باید طبق فرمتی که خواستن باشه
    و باید بیمه هم در قبال گواهی که ارائه میکنید داشته باشید چون هر زمان ممکنه ازتون گواهی بیمه بخوان

سلام دوستان
    ما سری اول سابمیت آنلاین، تونستیم سابمیت کنیم و فایل نامبر دریافت کردیم و الان منتظر درخواست ارسال مدارک هستیم ولی یه مشکلی هست که من رو به شدت نگران کرده. مدرک همسر من توی دانشنامش علمی کاربردی ساختمان ذکر شده(دانشگاه آزاد بوده حالا چرا اسمش رو گذاشتن علمی کاربردی خدا می دونه!!!) از سال بعد از ورودی همسر من این رشته با همون واحدها (نه کمتر و نه بیشتر) به مهندسی تکنولوژی ساختمان تغییر می کنه که بهمون گفتن مدرک شما به هیچ عنوان قابل تغییر نیست. حالا ما با احتساب اینکه مدرک همسرم در گروه Construction Eng (که 12 امتیازی هست) قرار میگیره اقدام کردیم به نظر شما به خاطر اسم مدرک ممکنه ریجکت بشیم؟
    ممنون از کمکتون
    امیدوارم ریجکت نشید اما من سال 2012 تقریبا همچین مشکلی برام پیش اومد و امتیاز رشته نگرفتم و ریجکت شدم

امیدوارم ریجکت نشید اما من سال 2012 تقریبا همچین مشکلی برام پیش اومد و امتیاز رشته نگرفتم و ریجکت شدم[/QUOTE]

سلام دوستان. ببخشید چرا ریجکت شدید؟ مگر رشته های علمی کاربردی چه مشکلی دارند؟
    اگر رشته" علمی - کاربردی مهندسی (ناپیوسته) کارشناسی باشد در نقشه برداری آیا نمیشه کد B005 در قسمت secondary level vocational training را براش در نظر گرفت؟
    سوال دیگه ای هم دارم. اگر همسر رشته اش دبیری زیست شناسی باشد از دانشگاه آزاد آیا میشه ،teavhing at the secondary levelبا 4 امتیاز برای همسر را در نظر گرفت؟ بسیار ممنون از پاسختون.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم بدونم با شرایطی که دارم آیا امتیاز برای مهاجرت رو دارم؟
    مدرک: فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر(سخت افزار)
    سابقه کار: 10 سال
    زبان : IELTS 6 اما فرانسه 0
    متاهل هستم و همسرم رشته مهندسی معدن و 15 سال سابقه داره و فرانسه هم مبتدی هست
    ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما سری اول سابمیت آنلاین، تونستیم سابمیت کنیم و فایل نامبر دریافت کردیم و الان منتظر درخواست ارسال مدارک هستیم ولی یه مشکلی هست که من رو به شدت نگران کرده. مدرک همسر من توی دانشنامش علمی کاربردی ساختمان ذکر شده(دانشگاه آزاد بوده حالا چرا اسمش رو گذاشتن علمی کاربردی خدا می دونه!!!) از سال بعد از ورودی همسر من این رشته با همون واحدها (نه کمتر و نه بیشتر) به مهندسی تکنولوژی ساختمان تغییر می کنه که بهمون گفتن مدرک شما به هیچ عنوان قابل تغییر نیست. حالا ما با احتساب اینکه مدرک همسرم در گروه Construction Eng (که 12 امتیازی هست) قرار میگیره اقدام کردیم به نظر شما به خاطر اسم مدرک ممکنه ریجکت بشیم؟
    ممنون از کمکتون
    امیدوارم ریجکت نشید اما من سال 2012 تقریبا همچین مشکلی برام پیش اومد و امتیاز رشته نگرفتم و ریجکت شدم

سلام دوستان. ببخشید چرا ریجکت شدید؟ مگر رشته های علمی کاربردی چه مشکلی دارند؟
    اگر رشته" علمی - کاربردی مهندسی (ناپیوسته) نقشه برداری (کارشناسی) باشه آیا نمیشه کد B005 در قسمت secondary level vocational training را براش در نظر گرفت؟
    سوال دیگه ای هم دارم. اگر همسر رشته اش دبیری زیست شناسی باشد از دانشگاه آزاد آیا میشه ،teaching at the secondary levelبا 4 امتیاز برای همسر (این رشته 16 امتیازیست)را در نظر گرفت؟ بسیار ممنون از پاسختون.[/QUOTE]
    از ادمین محترم میخوام که پست قبلی را حذف بفرمایند. این پست ویرایش شده ی آن است.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sami1659 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم بدونم با شرایطی که دارم آیا امتیاز برای مهاجرت رو دارم؟
    مدرک: فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر(سخت افزار)
    سابقه کار: 10 سال
    زبان : IELTS 6 اما فرانسه 0
    متاهل هستم و همسرم رشته مهندسی معدن و 15 سال سابقه داره و فرانسه هم مبتدی هست
    ممنون میشم
    سلام
    امتیاز سن 12
    امتیاز رشته کامپیوتر 16(البته باید کارشناسیتون کامپیوتر باشه)
    امتیاز مقطع تحصیلی 12
    امتیاز سابقه کار 8
    امتیاز ایلتس 4
    امتیاز سن همسر؟ 3 (اگر بین 18 تا 35 باشند) 2 (اگر هم 36 تا 39 باشند) 2 در نظر میگیریم
    امتیاز رشته همسر 2
    امتیاز مقطع تحصیلی همسر 3
    امتیاز فرزند...
    امتیاز تمکین مالی 1
    ..........................................
    60 امتیاز طبق 2016 شما امتیاز قبولی رو دارید.اما باید تا اپریل 2017 صبر کنید تا شرایط جدید اعلام شود
    البته ب این نکته هم توجه کنید ک ممکنه امتیاز سن از دست بدهید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)