صفحه 234 از 297 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_safa نمایش پست ها
    ا سلام، از دوستان سوالی داشتم .
    من دارای کارشناسی ارشد مهندسی مواد متالورژی صنعتی و کارشناسی ارشد -فوق- Master of Photonic -شاخه ای از فیزیک که به بررسی رفتار نور و الکترون ها می پردازد- از Australia میباشم.
    می خواستم مطمئن شوم که می توانم در زمینه میزان تحصیلات به خاطر داشتن فوق امتیاز 12 و در زمینه رشته تحصیلی ار انجا که مهندسی مواد، متالورژی در فهرست رشته ها Areas of training lists
    و در رده C و 6 امتیازی می باشد، امتیاز 6 را دریافت کنم .
    به عبارت دیگر میخواهم مطمئن شوم که نیاری به هم رشته بودن مدرک کارشناسی ارشد - فوق- با رشته کارشناسی من برای گرفتن هر دو امتیاز میزان تحصیلات 12 و نیز رشته تحصیلی 6 نمی باشد.
    با سپاس
    امتیاز رشته فقط به اون مقطع تحصیلی داده میشه
    لیسانس مهندسی متالوژی 6 امتیازی هست
    پس
    اگر کارشناسی تون هم متالوژی باشد 6 امتیاز رشته میگرید

و از مقطع تحصیلی ارشد هم 12 امتیاز میگرید

موردی نداره و جفتش رو امتیاز میگیرید

با سلام من امتیازم با توجه به قوانین 2017 59 هستش .آیا نیازی به گرفتن مدرک b2 فرانسه هستش یا نه ؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda_barnamene نمایش پست ها
    با سلام من امتیازم با توجه به قوانین 2017 59 هستش .آیا نیازی به گرفتن مدرک b2 فرانسه هستش یا نه ؟؟
    در صورت داشتن امتیاز قبولی اجباری ب داشتن مدرک زبان ندارید

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

سلام من طبق امتیاز بندی جدید امتیازم به صورت زیر است،
    سن ۱۶، رشته تحصیلی‌ کامپیوتر ۱۲، فوق لیسانس ۱۲، امتیاز مالی ۱، سابق کار تا مارث ۲۰۱۸ می‌شه ۶ امتیاز، الان ۴ می‌باشد (زیر ۲ سال) در مجموع می‌شه ۴۷. آیتلس هم ۶.۵ و اسکیل اسپیکینگ ۷ که اونم می‌شه ۴ یا ۵ نمره و در کّل از ۵۰ بالاتر میشم.
    چندتا سوال دارم:
    ۱) اینکه این که پروژه Mon که اومده آیا باعث شده صورت کار بیشتر شه، الان حدوداً چقدر طول میکش واسه مورد من که بتونم برم کانادا؟
    ۲) سابق کار من مارث ۲۰۱۸ می‌شه دقیقا ۲ سال که من امتیاز کاملشو بگیرم، آیا سابق کار هم می‌شه آپدیت کرد مثل مدرک زبان یا خیر؟ چون هنوز سایت باز نشده واسه سابمیت می‌خوام بدونم باز شد سابق کار رو چقدر وارد کنم.
    ۳) آیا اگه واسه کبک اقدام کنم، و بعد واجد شرایط اکسپرس انتری هم بشم، می‌تونم واسه اونم اقدام کنم یا ممکن دردسر ساز شه؟
    ۴) نمره زبان رو من نفهمیدم دقیقا چطوره، انگار ماکسیمم ۶ می‌شه گرفت که همه اسکیل‌ها ۱ نمره دارن بجز اسپیکینگ و لیسنینگ که بالای ۷، ۲ امتیاز میگیریم از هرکدوم. درسته؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان .
    من فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد و بعدش کارشناسی کامپبوتر از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم . مدرک کارشناسی رو سال 87 گرفتم و از اونجا به بعد هم سابقه کاری دارم (9 سال)
    1- میخواستم بدونم چند امتیاز برای مدرک تحصیلی میارم ؟
    2- آیا برای تایید مدرک مثل Express Entry باید مدارک رو به WES بفرستیم برای تایید یا اینکه نیازی به این کار نیست و خود کبک بررسی میکنه ؟

سلام خدمت دوستان عزیز

من مدرک ایلتس اکادمیکم اکسپایر شده و و طبق auto evaluation خود سایت کبک کوالیفای شدم برای پرونده با ایلتس شیش تا شیشو نیم که دوباره امتحان بدم میگیرم و یک مدرک زبان فرانسه beginner
    وقتی به این قسمت برای زبان میرسم به این جکله بر خوردم
    Je ne suis pas en mesure de démontrer mes compétences en français oral par un diplôme ou une attestation de résultats d’un test reconnu par le Ministère. Je comprends que je n’obtiendrai aucun point pour ce critère d’évaluation de ma demande.

میخاستم بدونم ما اکه مدرک زبانو ارایه ندیم امتیازشو نمیگیریم؟؟؟؟
    من سایتو مطالعه کردم و دیدم یه عده نوشتن میشه بعد سابمیت مدرک زبان اضافه کرد اگر میشه اضافه کرد که اون پیغام بالا چی میگه ما داریم خودمون اقرار میکنیم که نمیتونیم مدروکو اماده کنیم و امتیازشم نمیگیریم پس چه طوری دوستان میگن میشه مدرک زبانو بعدن ارایه داد، و به طور خلاصه اگه تیک این قسمتو بزنیم که امتیاز زبان به فنا میره
    اینو اگه یکی از دوستان برای من توضیح بده ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    من 31 سالمه، کارشناس ارشد نرم افزار، همسرم 37 سالشه، کارشناس ارشد مکانیک، یه پسر 4 ساله هم داریم، 3 سال سابقه کار دارم، همسرم 11 سال، فرانسه بلد نیستم( می خوام شروع کنم تازه) زبان انگلیسیمم خوبه اما آیلتس ندارم هنوز ، فک کنم حد اقل 6 میارم. از پایان نامه ی ارشدم 4 هفته دیگه دفاع می کنم. الان اکانت باز کنم یا بعد اینکه دفاع کردم؟ الان امتیازم خوبه؟ اگه کمه آیلتس بدم بعدش اکانت باز کنم!

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_sh نمایش پست ها
    سلام من طبق امتیاز بندی جدید امتیازم به صورت زیر است،
    سن ۱۶، رشته تحصیلی‌ کامپیوتر ۱۲، فوق لیسانس ۱۲، امتیاز مالی ۱، سابق کار تا مارث ۲۰۱۸ می‌شه ۶ امتیاز، الان ۴ می‌باشد (زیر ۲ سال) در مجموع می‌شه ۴۷. آیتلس هم ۶.۵ و اسکیل اسپیکینگ ۷ که اونم می‌شه ۴ یا ۵ نمره و در کّل از ۵۰ بالاتر میشم.
    چندتا سوال دارم:
    ۱) اینکه این که پروژه Mon که اومده آیا باعث شده صورت کار بیشتر شه، الان حدوداً چقدر طول میکش واسه مورد من که بتونم برم کانادا؟
    ۲) سابق کار من مارث ۲۰۱۸ می‌شه دقیقا ۲ سال که من امتیاز کاملشو بگیرم، آیا سابق کار هم می‌شه آپدیت کرد مثل مدرک زبان یا خیر؟ چون هنوز سایت باز نشده واسه سابمیت می‌خوام بدونم باز شد سابق کار رو چقدر وارد کنم.
    ۳) آیا اگه واسه کبک اقدام کنم، و بعد واجد شرایط اکسپرس انتری هم بشم، می‌تونم واسه اونم اقدام کنم یا ممکن دردسر ساز شه؟
    ۴) نمره زبان رو من نفهمیدم دقیقا چطوره، انگار ماکسیمم ۶ می‌شه گرفت که همه اسکیل‌ها ۱ نمره دارن بجز اسپیکینگ و لیسنینگ که بالای ۷، ۲ امتیاز میگیریم از هرکدوم. درسته؟
    ممنون
    سابقه کار در سیستم انلاین اپدیت نمیشه..سابقه کار تا زمن قبل سابمیت محاسبه میشه و این دیگه با توجه ب زمان سابمیت هست
    هنوز نمیشه نظر قطعی در رابطه با زمان بندی سیستم جدید داد اما حداقل 2 سال در در نظر بگیرید
    همزمان کبک و اینتری میتونید اقدام کنید
    بله هر اسکیل ی نمره..حالا اگر اسپکینگ 7 بگیرید 2 امتیاز
    لیسنینگ 8 هم دو امتیاز

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_er نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد و بعدش کارشناسی کامپبوتر از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم . مدرک کارشناسی رو سال 87 گرفتم و از اونجا به بعد هم سابقه کاری دارم (9 سال)
    1- میخواستم بدونم چند امتیاز برای مدرک تحصیلی میارم ؟
    2- آیا برای تایید مدرک مثل Express Entry باید مدارک رو به WES بفرستیم برای تایید یا اینکه نیازی به این کار نیست و خود کبک بررسی میکنه ؟
    کبک نیاز به تایید مدرک نداره
    10 امتیاز کارشناسی میگیرید
    12 امتیاز رشته کامپیوتر

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marylin نمایش پست ها
    سلام
    من 31 سالمه، کارشناس ارشد نرم افزار، همسرم 37 سالشه، کارشناس ارشد مکانیک، یه پسر 4 ساله هم داریم، 3 سال سابقه کار دارم، همسرم 11 سال، فرانسه بلد نیستم( می خوام شروع کنم تازه) زبان انگلیسیمم خوبه اما آیلتس ندارم هنوز ، فک کنم حد اقل 6 میارم. از پایان نامه ی ارشدم 4 هفته دیگه دفاع می کنم. الان اکانت باز کنم یا بعد اینکه دفاع کردم؟ الان امتیازم خوبه؟ اگه کمه آیلتس بدم بعدش اکانت باز کنم!
    سن 16
    ارشد 12
    رشته درصورتی که کارشناسی هم کامپیوتر باشه 12
    سابقه کار 6
    رشته همسر درصورتی که کارشناسی مکانیک باشه 3
    ارشد4
    سن 2
    فرزند 4
    تمکین مالی 1
    مجموع...........60
    امتیاز قبولی درو دارید
    اجبار ب مدرک زبان ندارید