صفحه 3 از 297 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از ارسال مدارک

سلام دوستان
    دیشب با دلی پر با وکیلم صحبت کردم و گله کردم که چرا سطح زبان من را بالا زده که ظاهرا طبق گفته خودش منشی اشتباه گفته و ایشان امتیازات مرا بدین شرح ارسال کرده:
    لیسانس: 10 امتیاز
    سابقه کار: 8 امتیاز
    فرزند: 8 امتیاز
    انگلیسی: 3 امتیاز
    تمکن مالی: 1 امتیاز
    لیسانس همسر: 3 امتیاز
    سن همسر: 2 امتیاز
    فرانسه همسر: 2 امتیاز
    فرانسه خودم: 10 امتیاز
    که اگه انطباق پذیری هم به من 4 بدهد میشه 63 و قبول میشم.
    که ظاهرا ایشان درست محاسبه کرده
    حالا من سه تا سوال دارم:
    1- زبان فرانسه را 10 اعلام کرده یعنی طبق گفته خودش 10 از 16 آفیسر. حالا این یعنی فرانسه من را چند و چند زده که در مجموع میشه 10 از 16 آفیسر (یعنی من سطح ب2 باید باشم یا ب1) استاد زبان فرانسه ام میگه شما سطح ب1+ (ب1 plus) هستی؟
    2- سطح زبان انگلیسی من را که 3 اعلام کرده یعنی چند و چند من که اصلا از اینا سر در نمیارم؟ آیا اگه خوب انگلیسی صحبت کنیم ممکنه آفیسر بیشتر از 3 بده یا اینکه همونن چیزی رو که ادعا کردیم میده حتی اگه مثل بلبل انگلیسی حرف بزنیم.
    3- اگه آفیسر 4 امتیاز از سازگاری به من نده مثلا بده 3 یا 2 آنوقت من 61 یا 62 بشم یعنی ریجکت میشم. (این دیگه بی انصافیه آفیسره)

با تشکر از تمام دوستان عزیز خصوصا آقا مهدی و آقا کریم
    موفق و موید باشید
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    متقاضی اصلی: همسر-----رشته : مترجمی زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط manmani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیشب با دلی پر با وکیلم صحبت کردم و گله کردم که چرا سطح زبان من را بالا زده که ظاهرا طبق گفته خودش منشی اشتباه گفته و ایشان امتیازات مرا بدین شرح ارسال کرده:
    لیسانس: 10 امتیاز
    سابقه کار: 8 امتیاز
    فرزند: 8 امتیاز
    انگلیسی: 3 امتیاز
    تمکن مالی: 1 امتیاز
    لیسانس همسر: 3 امتیاز
    سن همسر: 2 امتیاز
    فرانسه همسر: 2 امتیاز
    فرانسه خودم: 10 امتیاز
    که اگه انطباق پذیری هم به من 4 بدهد میشه 63 و قبول میشم.
    که ظاهرا ایشان درست محاسبه کرده
    حالا من سه تا سوال دارم:
    1- زبان فرانسه را 10 اعلام کرده یعنی طبق گفته خودش 10 از 16 آفیسر. حالا این یعنی فرانسه من را چند و چند زده که در مجموع میشه 10 از 16 آفیسر (یعنی من سطح ب2 باید باشم یا ب1) استاد زبان فرانسه ام میگه شما سطح ب1+ (ب1 plus) هستی؟
    2- سطح زبان انگلیسی من را که 3 اعلام کرده یعنی چند و چند من که اصلا از اینا سر در نمیارم؟ آیا اگه خوب انگلیسی صحبت کنیم ممکنه آفیسر بیشتر از 3 بده یا اینکه همونن چیزی رو که ادعا کردیم میده حتی اگه مثل بلبل انگلیسی حرف بزنیم.
    3- اگه آفیسر 4 امتیاز از سازگاری به من نده مثلا بده 3 یا 2 آنوقت من 61 یا 62 بشم یعنی ریجکت میشم. (این دیگه بی انصافیه آفیسره)

با تشکر از تمام دوستان عزیز خصوصا آقا مهدی و آقا کریم
    موفق و موید باشید

دوست من.
    شما برای اینکه 10 امتیاز از زبان فرانسه بگیرید بایستی یکی از مهارتها رو (مثلاً شنیداری) B2 باشید و دیگری رو B1 باشید.
    تا جایی که من از دوستان مصاحبه شده شنیدم، هرچقدر که توانایی شما در زبان فرانسه بالاتر باشه ، احتمال گرفتن 6 امتیاز کامل سازگاری هم بیشتر میشه. و همینطور اگه شما توانایی بالایی در زبان فرانسه داشته باشی ، آفیسر با رضایت تمام ، به شما حداقل 4 امتیاز برای زبان انگلیسی میده. البته به شرطی که به سئوالات حداقلی آفیسر (که به انگلیسی میپرسه) جواب بدی.
    متقاضی اصلی : همسر ----- رشته همسر : مترجمی زبان انگليسی
    ارسال مدارک:
    10/04/2011(21فروردين1390)(آرامکس) -------------- دريافت مدارک توسط سفارت:12/04/2011(23فروردين1390)
    دريافت رفرنس نامبر و فایل نامبر (تلفنی):25/07/2011(3مرداد1390)

Junior Member

سلام.با توجه به سوال اول شما عرض مي كنم كه صحبت استادتان صحيح است و بايد به نظر من در حدb2باشي چون توي جدول امتيازات كه b1پلاس وجود نداره ولي بايد سطحت بين b1 و b2باشه.در مورد سوال دوم هم اينطور نيست و بيشتر اوقات طبق تشخيص آفيسر بچه ها امتياز بالاتري از آنچه كه در فرم زده اند گرفته اند و آن امتياز بيشتر ثبت ميشه كه دليل اين مورد هم اينه كه بچه ها عنوان مي كنند كه ما در زمان پر كردن فرمها سطحمان اين بوده كه در فرم نوشته ايم و در اين مدت كه تا زمان مصاحبه مانده بوده و وقت داشته ايم قطعا تلاش بيشتري كرديم و خب سطحمون هم بالاتر رفته كه منطقي و طبيعي است و آفيسر هم از اين تلاش هميشه خوشحال و مطمئن تر ميشه كه امتياز بهتري هم بدهد.بنظر من شما دو تا كار بكن:اولي اينكه از وكيلت يه نسخه كپي از فرمهاي اپليكيشن را بگير تا بتوني اطلاعات ارسالي از طرف وكيلت را ببيني و مورد دوم اينكه ديگه به اين مسائل حاشيه اي فكر نكن و فقط برو تو كار زبان و زبان و زبان.انشااله موفق باشي
    <br>
    نقل قول نوشته اصلی توسط manmani نمایش پست ها
    سلام دوستان<br>
    دیشب با دلی پر با وکیلم صحبت کردم و گله کردم که چرا سطح زبان من را بالا زده که ظاهرا طبق گفته خودش منشی اشتباه گفته و ایشان امتیازات مرا بدین شرح ارسال کرده:<br>
    لیسانس: 10 امتیاز<br>
    سابقه کار: 8 امتیاز<br>
    فرزند: 8 امتیاز<br>
    انگلیسی: 3 امتیاز<br>
    تمکن مالی: 1 امتیاز<br>
    لیسانس همسر: 3 امتیاز<br>
    سن همسر: 2 امتیاز<br>
    فرانسه همسر: 2 امتیاز<br>
    فرانسه خودم: 10 امتیاز<br>
    که اگه انطباق پذیری هم به من 4 بدهد میشه 63 و قبول میشم. <br>
    که ظاهرا ایشان درست محاسبه کرده <br>
    حالا من سه تا سوال دارم: <br>
    1- زبان فرانسه را 10 اعلام کرده یعنی طبق گفته خودش 10 از 16 آفیسر. حالا این یعنی فرانسه من را چند و چند زده که در مجموع میشه 10 از 16 آفیسر (یعنی من سطح ب2 باید باشم یا ب1) استاد زبان فرانسه ام میگه شما سطح ب1+ (ب1 plus) هستی؟ <br>
    2- سطح زبان انگلیسی من را که 3 اعلام کرده یعنی چند و چند من که اصلا از اینا سر در نمیارم؟ آیا اگه خوب انگلیسی صحبت کنیم ممکنه آفیسر بیشتر از 3 بده یا اینکه همونن چیزی رو که ادعا کردیم میده حتی اگه مثل بلبل انگلیسی حرف بزنیم. <br>
    3- اگه آفیسر 4 امتیاز از سازگاری به من نده مثلا بده 3 یا 2 آنوقت من 61 یا 62 بشم یعنی ریجکت میشم. (این دیگه بی انصافیه آفیسره)<br>
    <br>
    با تشکر از تمام دوستان عزیز خصوصا آقا مهدی و آقا کریم <br>
    موفق و موید باشید

Member boby2418 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management from Qazvin branch

سلام یه راهنمایی میخواستم
    من مدارکمو پارسال فرستادم و فایل نامبرمو هم گرفتم
    ماه گذشته ازدواج کردم و میخوام مدارک همسرم رو هم بزارم رو پروندم ولی دی ماه 35 سال تمام میشم، آیا با اضافه شدن مدارک همسرم امتیاز سن من کم میشه یا با همون مدارک پارسال محاسبه میکنن
    ممنون

سلام ضمن عرض تبریک، نه دوست عزیز فقط مدارک همسرتان به پرونده اضافه میشه و ربطی به سن شما نداره بلکه برعکس سن و رشته همسرتان به امتیازات اضافه میشه. فقط یادتان باشه موقع ارسال حتما شماره فایل نامبر را قید کنید چون الان دیگه شما رو به شماره فایل نامبر میشناسن نه اسم و فامیل. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط boby2418 نمایش پست ها
    سلام یه راهنمایی میخواستم
    من مدارکمو پارسال فرستادم و فایل نامبرمو هم گرفتم
    ماه گذشته ازدواج کردم و میخوام مدارک همسرم رو هم بزارم رو پروندم ولی دی ماه 35 سال تمام میشم، آیا با اضافه شدن مدارک همسرم امتیاز سن من کم میشه یا با همون مدارک پارسال محاسبه میکنن
    ممنون
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fluidmechanic-hvac

سلام دوستان عزیر!

من امتیازامو حساب کردم ولی چون استرس زیاده بهتره یک بار چک کنم چند تاشونو!

به ایلتس 6 اکادمیک چند امتیاز میدن؟

به 31 ماه سابقه کاری فول تایم چند امتیاز میدن؟

هنوزم 30 ساعت در هفته فول تایم حساب میشه؟

ممنون از پیش!

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eutonasia نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیر!

ممنون از پیش!

1- امتيازي نداره
    2- 6 امتياز
    3- منظورتون از (هنوز) چيه؟ بعيد مي دونم زير 40 ساعت فول حساب شه
    ويكي كبك رو مطالعه كنين

Member
    رشته و دانشگاه
    متقاضی اصلی: همسر-----رشته : مترجمی زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    1- امتيازي نداره
    2- 6 امتياز
    3- منظورتون از (هنوز) چيه؟ بعيد مي دونم زير 40 ساعت فول حساب شه
    ويكي كبك رو مطالعه كنين
    نقل قول نوشته اصلی توسط eutonasia نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیر!

ممنون از پیش!
    شاید منظور دوستمون eutonasia از اختصاص امتیاز به آیلتس 6 آکادمیک ، امتیازی باشه که بابت توانایی تکلم به زبان انگلیسی میگیرن ، نه خود مدرک.
    در این صورت طبق ویکی ، ایشان 2 امتیاز بابت گفتاری و 2 امتیاز از شنیداری میگیرن که جمعاً میشه 4 امتیاز.
    متقاضی اصلی : همسر ----- رشته همسر : مترجمی زبان انگليسی
    ارسال مدارک:
    10/04/2011(21فروردين1390)(آرامکس) -------------- دريافت مدارک توسط سفارت:12/04/2011(23فروردين1390)
    دريافت رفرنس نامبر و فایل نامبر (تلفنی):25/07/2011(3مرداد1390)

Junior Member

سلام. می خواستم بدونم سابقه بیمه 6 ماه چند امتیاز داره؟و خواهشا جدول امتیاز بندی سابقه کار را بگذارید تا ما بتوانیم امتیازمان را محاسبه کنیم ممنون.
    رشته:ارشد شیمی(12 امتیازی) تاریخ ارسال مدارک:29 نوامبر 2010 وتاریخ مصاحبه اول:25 می2011 و تاریخ مصاحبه دوم:11 ژوئیه 2011و تاریخ مصاحبه جدید:1 دسامبر2011

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_sanam نمایش پست ها
    سلام. می خواستم بدونم سابقه بیمه 6 ماه چند امتیاز داره؟و خواهشا جدول امتیاز بندی سابقه کار را بگذارید تا ما بتوانیم امتیازمان را محاسبه کنیم ممنون.
    4 امتياز
    ويكي كبك رو مطالعه كنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)