صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 139

موضوع: Max Planck Institute

پیش فرض پاسخ : Max Planck Institute

[QUOTE=MASOUD951;167253]سلام
    کسی هست که پذیرش مکس پلانک داشته باشه
    من دارم میرم آنجا.چند سوال داشتم[/QU

سلام میشه لطف کنید از CV خودتون بگید و اینکه کدوم شعبه ماکس پلانک پذیرش گرفتین؟ آخه من هم اپلای کردم.. ممنون

Junior Member Sat آواتار ها

من زیاد راجب این موسسه تحقیق کردم.....سطحش خیلی بالاست....تعداد جوایز نوبلی که برده جز 3 تای اول دنیاست......

سلام
    هرچند کسی جواب دوستان که در بالا پست دادن رو نداده با نا امیدی سوالمو می پرسم خواهش میکنم اگه کسی از اساتید اطلاع داره بیاد جواب بده
    واسه تعدادی از رشته در این انستیتو تا اون جایی که من میدونم مصاحبه داره قبل پذیرش،تو وب سایتش یه توضیح کلی داده واسه این موضوع کسی هست اطلاعات دقیق تر داشته باشه؟
    با تشکر

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

سلام- من برای solar system max-plank اپلای کردم و یهم ایمیل زدند که می خواهند با هام مصاحبه کنند - ازم خواستند که شماره تلفن و خلاصه ای از تزم را در 10 اسلاید درست کنم و براشون بفرستم با ایمیل. بعد ایمیل زدند که این ساعت بهم زنگ می زنند و زنگ زدند - من اسلایدهام را پشت تلفن 10 دقیقه ارائه کردم و بعدش 7-8 استاد از کارم و اینکه دوست دارم چی کاری انجام بدم در آینده ازم سوال کردند (این جاش واقعا استرس زا و به نظرم تا حدی مشکل بود) (یک ساعت تلفن طول کشید)- حالا گفتند 3 هفته دیگه بهم جواب می دهند- من فکر می کنم که براشون خیلی مهمه که کار شبیه کار انها باشه- چون من برای radio astronomy max-plank هم اپلای کردم و لی رد شدم-

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university,theoretical physics

آیا این موسسه مستر هم ارائه می ده ؟

رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

نقل قول نوشته اصلی توسط SCHRODINGER نمایش پست ها
    آیا این موسسه مستر هم ارائه می ده ؟
    نه تا اونجایی که من میدونم فقط دکترا و پسا دکترا داره

[QUOTE=nafi3;318894]سلام- من برای solar system max-plank اپلای کردم و یهم ایمیل زدند که می خواهند با هام مصاحبه کنند - ازم خواستند که شماره تلفن و خلاصه ای از تزم را در 10 اسلاید درست کنم و براشون بفرستم با ایمیل. بعد ایمیل زدند که این ساعت بهم زنگ می زنند و زنگ زدند - من اسلایدهام را پشت تلفن 10 دقیقه ارائه کردم و بعدش 7-8 استاد از کارم و اینکه دوست دارم چی کاری انجام بدم در آینده ازم سوال کردند (این جاش واقعا استرس زا و به نظرم تا حدی مشکل بود) (یک ساعت تلفن طول کشید)- حالا گفتند 3 هفته دیگه بهم جواب می دهند- من فکر می کنم که براشون خیلی مهمه که کار شبیه کار انها باشه- چون من برای radio astronomy max-plank هم اپلای کردم و لی رد شدم-[/QUOTE
    سلام و تشکر از توضیحات مفیدتون
    من واسه رشته های بیولوژی و زیر گروه های وابسته به این رشته میخوام اپلای کنم منتها توضیحاتی که تازگی دیدم تو وب سایت نوشته اینه که دعوت میکنن حضوری 2 روز مهمونشون باشیم و اونجا باید ارائه بدیم (به به!!!!!!!!گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!!) و با اساتید صحبت کنیم و ....... خلاصه اینکه ظاهرا نحوه مصاحبه کاملا با شما فرق میکنه ،به هرحال ممنون، اگه اطلاعات جدیدی کسب کردید لطفا دریغ نفرمایید
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

[QUOTE=ad_fa173;323469]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3 نمایش پست ها
    سلام- من برای solar system max-plank اپلای کردم و یهم ایمیل زدند که می خواهند با هام مصاحبه کنند - ازم خواستند که شماره تلفن و خلاصه ای از تزم را در 10 اسلاید درست کنم و براشون بفرستم با ایمیل. بعد ایمیل زدند که این ساعت بهم زنگ می زنند و زنگ زدند - من اسلایدهام را پشت تلفن 10 دقیقه ارائه کردم و بعدش 7-8 استاد از کارم و اینکه دوست دارم چی کاری انجام بدم در آینده ازم سوال کردند (این جاش واقعا استرس زا و به نظرم تا حدی مشکل بود) (یک ساعت تلفن طول کشید)- حالا گفتند 3 هفته دیگه بهم جواب می دهند- من فکر می کنم که براشون خیلی مهمه که کار شبیه کار انها باشه- چون من برای radio astronomy max-plank هم اپلای کردم و لی رد شدم-[/QUOTE
    سلام و تشکر از توضیحات مفیدتون
    من واسه رشته های بیولوژی و زیر گروه های وابسته به این رشته میخوام اپلای کنم منتها توضیحاتی که تازگی دیدم تو وب سایت نوشته اینه که دعوت میکنن حضوری 2 روز مهمونشون باشیم و اونجا باید ارائه بدیم (به به!!!!!!!!گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!!) و با اساتید صحبت کنیم و ....... خلاصه اینکه ظاهرا نحوه مصاحبه کاملا با شما فرق میکنه ،به هرحال ممنون، اگه اطلاعات جدیدی کسب کردید لطفا دریغ نفرمایید
    من دوستم برای Desy آلمان که اپلای کرد- 3 روز حضوری رفت آلمان و همه هزینه هاش را هم تامین کردند و به نظرم خیلی حضوری بهتره- پشت تلفن خیلی سخته و اینکه سعی کنید همه ی ریز کاری های پایان نامه تون را بهش مسلط باشید- چون واقعا دقت شون زیاده و خیلی سوال می کنند از من سوال های جنرال هم کردند مثل اینکه چرا اسمان آبی و ابرها سفیدند و دمه افق قرمز!!- و اینکه بعد از اینکه دکترا ام را گرفتم می خواهم چی کار کنم- :-|

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام منم به پیشنهاد استادم میخوام واسه ماکس پلانک اپلای کنم، تو زمینه کیهانشناسی، در حال حاضر 5-6 مقاله چاپ شده تو جئورنالهای خوب ISI دارم
    دیگه نمیدونم شانسم چقدر باشه، میخواستم بدونم فقط پر کردن فرم application و فرستادن CVم کافیه؟ بعدش اینارو باید به یه استاد خاصی بفرستم ؟ بهتر بگم دقیقا کجا باید بفرستمش؟
    و مهم اینکه من حتی الفبای المانی هم بلد نیستم، باید المانی بلد باشم یا انگلیسی کافیه؟
    خواهشا اگه کسی اطلاع داره جوابمو بده چون خیلی خیلی ضروریه
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط rain20 نمایش پست ها
    سلام منم به پیشنهاد استادم میخوام واسه ماکس پلانک اپلای کنم، تو زمینه کیهانشناسی، در حال حاضر 5-6 مقاله چاپ شده تو جئورنالهای خوب ISI دارم
    دیگه نمیدونم شانسم چقدر باشه، میخواستم بدونم فقط پر کردن فرم application و فرستادن CVم کافیه؟ بعدش اینارو باید به یه استاد خاصی بفرستم ؟ بهتر بگم دقیقا کجا باید بفرستمش؟
    و مهم اینکه من حتی الفبای المانی هم بلد نیستم، باید المانی بلد باشم یا انگلیسی کافیه؟
    خواهشا اگه کسی اطلاع داره جوابمو بده چون خیلی خیلی ضروریه
    ممنونم
    درود بر شما
    خوب بود قبل این پست یه نگاهی به وب سایتش میکردی تا جواب خیلی از سوال هارو بدست بیاری ( منم قبلا همین کارو کردم) آخه اینجوری سوالات خیلی کلی هستش .اما به هر حال:
    1-در مورد اینکه شانست چقدر میتونه باشه واسه ماکس پلانک ، نمیشه پیش بینی کرد آخه بستگی به وضعیت بقیه applicant ها هم داره اما به قول معروف روی کاغذ وضعیت شما خوبه بقیه اش هم دست خداست ولی باید حتما شانستو امتحان کنی .
    2-اگر تو وب سایت مربوط به رشته رو چک کنی توضیح کامل داده واسه نحوه پذیرش،توضیح من شاید خیلی مفید نباشه چون من واسه زیر گروه های بیولوژی میخوام اپلای کنم و قطعا شرایطش با شما حد اقل کمی فرق میکنه فقط توضیح کلی بدم که در مورد رشته من نیازی به تماس با اساتید نبود چون همشون گفتن از وب سایت انستیتو باید اپلای کنی و موقع مصاحبه با اساتید صحبت میکنی(مصاحبه حضوری داره) فکر کنم این در مورد بقیه رشته ها هم صادق باشه(تا اونجایی که از چند رشته دیگه هم آگاه شدم عرض میکنم) و فاند رو موسسسه میده نه اساتید
    3- تمام رشته ها در مقطع PhD به زبان انگلیسی است بلا استثنا
    اگر سوالی بود و بلد باشم در خدمتم.
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)