صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 139

موضوع: Max Planck Institute

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : Max Planck Institute

سلام.

من دکترای شیمی دارم. مدت 1/5 سال هم در ایران دوره post-doc رو گذروندم. برای دوره post-doc تو max-planck می خوام اقدام کنم.

کسی هست برای post-doc اونجا رفته باشه؟ من چند تا سوال داشتم.

Senior Member

پیش فرض پروپوزال برای موسسه ماکس پلانک آلمان

سلام. از دوستانی که تا حالا برای ماکس پلانک آلمان اقدام کردند کسی اطلاعات دقیقی از پروپوزالی که هنگام application می خوان داره؟ گسی می تونه راهنمایی کنه در مورد این پروپوزال؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروپوزال برای موسسه ماکس پلانک آلمان

من برای بورس ماکس پلانک اقدام کردم اما جزو مدارکی که می خواست پروپوزال نبود ولی SOP بود. شاید بخاطر اینکه از طریق دانشگاه اقدام کردم.

Junior Member

ن
    نقل قول نوشته اصلی توسط فافا
    من برای بورس ماکس پلانک اقدام کردم اما جزو مدارکی که می خواست پروپوزال نبود ولی SOP بود. شاید بخاطر اینکه از طریق دانشگاه اقدام کردم.
    سلام
    اقدام کردن از طریق دانشگاه یعنی اینکه دانشگاه مدارکتون رو فرستاد یا اینکه چی؟
    با تشکر

Junior Member

توضیحش یکم پیچیده اس اما خلاصه اش میشه اینکه من اول به پیشنهاد استاد راهنمام برای دانشگاه اقدام کردم (خود دانشگاه یک نهاد بورس دهنده داشت) و بعد چند وقت منشی استادم بهم خبر داد که مدارکم رو خودشون فرستادن ماکس پلانک و اونا هم موافقت کردن به من بورس بدن...
    اگه بازم سوالی داشتید خوشحال میشم.

Junior Member

سلام
    من یه سوال ازتون داشتم، اینکه آیا این موسسه رشته های زیست رو هم پوشش می ده؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rozi نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال ازتون داشتم، اینکه آیا این موسسه رشته های زیست رو هم پوشش می ده؟
    مرسی
    سلام
    بله،زیست شناسی هم داره ،تو پست های قبلی هم این مطلب وجود داره
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

سلام. من از دانشگاه سارلند برای ترم تابستان 2011 پذیرش گرفتم. آیا امکانش هست که برای تامین مخارج تحصیل توی این مرکز کار پیدا کرد ؟ منظورم یک کاری در زمینه رشته خودمه (یعنی رباتیک یا هوش مصنوعی). آیا لازمه قبل از رفتن به Professor هایی که اونجا Director هستند ایمیل بزنم ؟

سلام
    هرچند کسی جواب دوستان که در بالا پست دادن رو نداده با نا امیدی سوالمو می پرسم خواهش میکنم اگه کسی از اساتید اطلاع داره بیاد جواب بده
    واسه تعدادی از رشته در این انستیتو تا اون جایی که من میدونم مصاحبه داره قبل پذیرش،تو وب سایتش یه توضیح کلی داده واسه این موضوع کسی هست اطلاعات دقیق تر داشته باشه؟
    با تشکر

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

سلام- من برای solar system max-plank اپلای کردم و یهم ایمیل زدند که می خواهند با هام مصاحبه کنند - ازم خواستند که شماره تلفن و خلاصه ای از تزم را در 10 اسلاید درست کنم و براشون بفرستم با ایمیل. بعد ایمیل زدند که این ساعت بهم زنگ می زنند و زنگ زدند - من اسلایدهام را پشت تلفن 10 دقیقه ارائه کردم و بعدش 7-8 استاد از کارم و اینکه دوست دارم چی کاری انجام بدم در آینده ازم سوال کردند (این جاش واقعا استرس زا و به نظرم تا حدی مشکل بود) (یک ساعت تلفن طول کشید)- حالا گفتند 3 هفته دیگه بهم جواب می دهند- من فکر می کنم که براشون خیلی مهمه که کار شبیه کار انها باشه- چون من برای radio astronomy max-plank هم اپلای کردم و لی رد شدم-

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)