صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 139

موضوع: Max Planck Institute

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

پیش فرض پاسخ : Max Planck Institute

نقل قول نوشته اصلی توسط rain20 نمایش پست ها
    سلام منم به پیشنهاد استادم میخوام واسه ماکس پلانک اپلای کنم، تو زمینه کیهانشناسی، در حال حاضر 5-6 مقاله چاپ شده تو جئورنالهای خوب ISI دارم
    دیگه نمیدونم شانسم چقدر باشه، میخواستم بدونم فقط پر کردن فرم application و فرستادن CVم کافیه؟ بعدش اینارو باید به یه استاد خاصی بفرستم ؟ بهتر بگم دقیقا کجا باید بفرستمش؟
    و مهم اینکه من حتی الفبای المانی هم بلد نیستم، باید المانی بلد باشم یا انگلیسی کافیه؟
    خواهشا اگه کسی اطلاع داره جوابمو بده چون خیلی خیلی ضروریه
    ممنونم
    لازم نیست زبان آلمانی بلد باشید- اگه وب سایت این ماکس-پلانکی که در نظر دارید اپلای کنید را بگید بهتر می شه راهنمایی تون کرد-
    و اگه کار هایی که انجام دادید و مقاله ازشون چاپ کردید به کارهای آنها نزدیک باشه خیلی شانس تون بالا میره- برای همین باید ببینید زمینه کیهانشناسی تون به چی نزدیکه- شاید به چتد تا شعبه ماکس- پلانک کارتون نزدیک باشه- خوب بهتره که برای چند تا بفرستید- و اینکه اسکن مدارک تحصیلی ترجمه شده هم براشون مهمه از دبیرستان گرفته تا فوق لیسانس- موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروپوزال برای موسسه ماکس پلانک آلمان

سلام
    من یه سوال ازتون داشتم، اینکه آیا این موسسه رشته های زیست رو هم پوشش می ده؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rozi نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال ازتون داشتم، اینکه آیا این موسسه رشته های زیست رو هم پوشش می ده؟
    مرسی
    سلام
    بله،زیست شناسی هم داره ،تو پست های قبلی هم این مطلب وجود داره
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

سلام . خسته نباشید.
    توی پر کردن application form یه قسمت هست با نام in Discipline.اینجا باید چی نوشت؟
    ممنون میشم جواب بده کسی.

Junior Member

سلام. من از دانشگاه سارلند برای ترم تابستان 2011 پذیرش گرفتم. آیا امکانش هست که برای تامین مخارج تحصیل توی این مرکز کار پیدا کرد ؟ منظورم یک کاری در زمینه رشته خودمه (یعنی رباتیک یا هوش مصنوعی). آیا لازمه قبل از رفتن به Professor هایی که اونجا Director هستند ایمیل بزنم ؟

Banned

توی ماکس پلانک کار پیدا کنیید؟؟

همه میخوان یه ترم با ماکس پلانک کار کنند که افتخاری برای رزومه کاریشون باشه! اون وقت شما برای دراوردن مخارج میخوایید اونجا کار پیدا کنید؟؟؟؟؟

شما اگه بهتون نظر کردن کلاهتون رو بندازید هوا! (البته برای اون نظر پولی بهتون نمیدن :دی)

Junior Member

سلام. آخه من در این مورد با یک نفر که اونجاست صحبت کردم و گفت امکانش هست. فقط می خوام بدونم آیا قبلش باید به اساتید اونجا ایمیل بزنم یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ar@sh نمایش پست ها
    همه میخوان یه ترم با ماکس پلانک کار کنند که افتخاری برای رزومه کاریشون باشه! اون وقت شما برای دراوردن مخارج میخوایید اونجا کار پیدا کنید؟؟؟؟؟
    شما اگه بهتون نظر کردن کلاهتون رو بندازید هوا! (البته برای اون نظر پولی بهتون نمیدن :دی)
    فکر نمی کنم کسی مجانی اونجا کار کنه! حتی کسیکه بعنوان دانشجوی دکترا تشریف می بره اونجا، اگرچه حقوق (یا بهتر بگم فاند) خیلی بالایی هم شاید دریافت نکنه. اما بعنوان کسیکه داره کار میکنه، علاوه بر کسب تجربه و اعتبار، در مقابل کاری که میکنه، پول هم دریافت می کنه

ببینید بطور کل این موسسات تحقیقاتی برجسته، در برخی دانشگاهها شعبه دارند و دارند روی موضوع یا موضعاتی پژوهشی کار میکنند. این فعالیت پژوهشی توسط پروفسورها، دانشجوهای دکترا و تعدادی دستیار به انجام می رسه. این موضوع مشترکی در همه جا باید باشه فکر می کنم..

حالا اینکه باید هماهنگ بشه از قبل یا نه رو نمی دونم. بهتره خودتون بپرسید ازشون
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Ar@sh نمایش پست ها

چه خبره بابا . ....شلوغش نکنید ... منم الان دارم با ماکس پلانگ کار می کنم (کار پاره وقت) ... الکی بزرگش نکنید و ازش نترسید ... وقتی بیاین اینجا می فهمین کار کردن باهاشون اصلاً سخت و خارق العاده نیست...کار یه ایمیل و یه مراجعه حضوریه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nanophotonics, Potsdam

نقل قول نوشته اصلی توسط mandanae نمایش پست ها
    سلام. آخه من در این مورد با یک نفر که اونجاست صحبت کردم و گفت امکانش هست. فقط می خوام بدونم آیا قبلش باید به اساتید اونجا ایمیل بزنم یا نه ؟
    بهتره اول با ایمیل باشون ارتباط برقرار کنید. معمولا تو خود ماکس پلانکا برد دارن که پوزیشن ها و جاب ها رو توش میزنن که شاید تو اینترنت پیداشون نکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)