صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 139

موضوع: Max Planck Institute

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Max Planck Institute

سلام دوستان
    من لیسانس شیمی و فوق م شیمی دارم و برای یکی از استادهای دانشکده شیمی تورنتو نامه زدم. بعد بهم میل زد گفت یه کرسی دیگه تو هامبورگ و تو ماکس پلانک داره و با توجه به رزومه ام من بیشترین شانس رو تو تیمش تو انیستیتو ماکس پلانک دارم چون به چند تا دانشجو با بک گراند شیمی احتیاج داره و برا اونجا اپلای کنم. من هم به مسئول پذیرش ایمیل زدم اون گفت پذیرش 3 روز پیش تموم شده ولی اگه من تا 7 روز دیگه مدرک بفرستم بررسی می کنه. بعد میل زدم گفتم امتحان تافلم 35 روز دیگه است.گفت اشکال نداره هروقت نتیجه اومد میل بزن. به نظرتون استاده منو میخواد که دارن اینقد همکاری میکن یا روالشونه؟

I can take students from either the University of Hamburg or University of Toronto. Your best chance for admission for Ph. D. with my group is through the University of Hamburg. We have a second call for applications to the International Max Planck Research School for Ultrafast Imaging...and can use some top students with chemistry backgrounds. Please contact Anja Bleidorn at the above cc. See the web site..."IMPRS UFAST".

Alternatively, you should apply to the graduate program in Chemistry at the University of Toronto. There is a formal application process. Please check the web site for details. You do not apply to me for the University of Toronto but to the program directly.

نقل قول نوشته اصلی توسط korok نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس شیمی و فوق م شیمی دارم و برای یکی از استادهای دانشکده شیمی تورنتو نامه زدم. بعد بهم میل زد گفت یه کرسی دیگه تو هامبورگ و تو ماکس پلانک داره و با توجه به رزومه ام من بیشترین شانس رو تو تیمش تو انیستیتو ماکس پلانک دارم چون به چند تا دانشجو با بک گراند شیمی احتیاج داره و برا اونجا اپلای کنم. من هم به مسئول پذیرش ایمیل زدم اون گفت پذیرش 3 روز پیش تموم شده ولی اگه من تا 7 روز دیگه مدرک بفرستم بررسی می کنه. بعد میل زدم گفتم امتحان تافلم 35 روز دیگه است.گفت اشکال نداره هروقت نتیجه اومد میل بزن. به نظرتون استاده منو میخواد که دارن اینقد همکاری میکن یا روالشونه؟

I can take students from either the University of Hamburg or University of Toronto. Your best chance for admission for Ph. D. with my group is through the University of Hamburg. We have a second call for applications to the International Max Planck Research School for Ultrafast Imaging...and can use some top students with chemistry backgrounds. Please contact Anja Bleidorn at the above cc. See the web site..."IMPRS UFAST".

Alternatively, you should apply to the graduate program in Chemistry at the University of Toronto. There is a formal application process. Please check the web site for details. You do not apply to me for the University of Toronto but to the program directly.

سلام
    من با شرایط مشابه شما ( دو هفته پس از پایان deadline)می خواستم ثبت نام کنم, استاد با اونا صحبت کرد خودشون لینک باز کردن و مراحل ثبت نام انجام شد (من مدرک ارشدم هم اون زمان اماده نبود). بنابراین نگران نباشید ,مدارک رو بفرستین و مدرک زبان رو هم بعد از گرفتن ارسال کنید.
    موفق باشید.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط shasa نمایش پست ها
    سلام
    من با شرایط مشابه شما ( دو هفته پس از پایان deadline)می خواستم ثبت نام کنم, استاد با اونا صحبت کرد خودشون لینک باز کردن و مراحل ثبت نام انجام شد (من مدرک ارشدم هم اون زمان اماده نبود). بنابراین نگران نباشید ,مدارک رو بفرستین و مدرک زبان رو هم بعد از گرفتن ارسال کنید.
    موفق باشید.
    کلا المانی ها توی تافل سخت گیر نیستندو حتی دو سه ماه بعد از ددلاین هم نمره ات بره مشکلی نداره. تازه من همه جا نمره ام یه پرینت از صفجه ی آی بی تی تافلم بود نه یه کارنامهی آفیشال! ولی همه جا قبول کردند و حتی میل نزدند بگن که افیشال بده.
    بعد هم این که اگر مکانبه کنی با المانی ها، به سرعت به کارا رسیدگی می کنند. یه هیچ وجه هم روی تاریخ هاشون، غیر از یه سری برنامه ها که خیلی strict هست، و مثلا امتخان ورودی و اینا داره، و اپلیکنت ها زیادند، حساس نیستند. حتی می تونی مدارک رو تا قبل از ددلاین آن لاین بدی و بعد از ددلاین با پست برسه. ولی باید حواست باشه به کوردینیتور و یا منشی اصلی میل بزنی. من حتی کارم به یونی اسیست گیر کرده بود، اونا از طرف خود دانشگاه میل زدند و کارمو حل کردند چون خود یونی اسیست سرش شلوغ بود، میل جواب نمی داد.
    کلا اگه کارت به المانی ها گیر کرد، نگران نشو، مثله کانادا و امریکا نیستند که به یه چیزای کلیشه ای گیر بدند. ولی فقط واسه سفارتشون و ویزا باید همه چیز دقیق و کامل باشه.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها
    سلام رفقا،

من یک اختراع در زمینه پردازش تصویر و فیزیک هسته ای دارم.
    و برای آن در نورنبرگ آلمان 2 مدال نقره و 3 تا مدرک جهانی گرفتم.
    در حال حاضر قصد کالیبراسیون اختراعم را دارم.
    و نیاز به یک آزمایشگاه برای تست های نهایی و کالیبراسیون دارم.
    می خواهم بدانم آیا موسسه ای وجود دارد که من طرحم را با پتنت یا بدون پتنت ارائه کنم و اجازه کار در آزمایشگاه به من بدهند؟
    اولویت من کلن و بن و شهر های نزدیک آن است زیرا خانواده ام در آنجا ساکن هستند.
    امّا اگر لازم باشد برای طرحم هر جای دنیا حاضر می شوم.
    آیا موسسه ماکس پلاک بزرگوار برنامه ای در این مورد دارد؟
    آیا در حین کار در ماکس پلانک می توان در یک دانشگاه (مثلا در دانشگاه بن) هم درس خواند؟
    ممنون اگر اسم موسسه مورد نظر را هم ذکر کنید.
    من قبلا ها شنیدم که امریکا یه موسسه داره، ولی اصلا اسمشو بلد نیستم. باید سرچ کنی شاید پیدا شد. ولی اگر خانوادت اون جا اند، خوب دست کم یه سفر برو حضوری باهاشون سحبت کن، شاید به عنوان part time researcher بپذیرند. یا این که دست کم باهاشون مکاتبه کن
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    من قبلا ها شنیدم که امریکا یه موسسه داره، ولی اصلا اسمشو بلد نیستم. باید سرچ کنی شاید پیدا شد. ولی اگر خانوادت اون جا اند، خوب دست کم یه سفر برو حضوری باهاشون سحبت کن، شاید به عنوان part time researcher بپذیرند. یا این که دست کم باهاشون مکاتبه کن
    سلام، ممنون از راهنمایتون. من به آلمان علاقه دارم. و دوست داشتم که از نزدیک با فرهنگ آن ها آشنا بشم. و کار مشترکی را انجام بدهم. بهرحال دارم به این نتیجه می رسم که بهتره برای آمریکا یا کانادا اقدام کنم. یعنی نظرتون اینه که آمریکا یا کانادا از آلمان بهتر هستند. من آمریکا یا کانادا نبودم. و نمی دونم چه طوری هست.
    ویرایش توسط Sofi : March 21st, 2012 در ساعت 01:17 PM

Junior Member

سلام
    من میخوام برای زیر گروه بیولوژی اقدام کنم
    سایت موسسه رو که چک کردم نوشته در حال حاضر پذیرش ندارن
    کسی میدونه چه موقع زمان پذیرش هست؟
    و اینکه لازم هست از قبل با اساتید در ارتباط باشیم یا نه
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره جواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    معمولا از یکی دو ماه دیگه چک کنین تو سایت اعلام میکنن که زمان پذیرش چه موقع هستش
    نیازی به ارتباط با اساتید نیست،کمیته جذب تصمیم گیری میکنه و استاد به تنهایی تصمیم گیرنده نیست
    موفق باشید
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    سلام
    من خودم با استاد هماهنگ کردم و ایشون هماهنگی لازم رو انجام دادن.(اگر چه ad_fa173 درست میفرماین نتیجه نهایی با استاد نیست , اما میتونن خیلی بهتون کمک کنند.)

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

سلام دوستان
    می خواستم بدونم کسی از دوستان اطلاع داره که:
    امکان همکاری علمی برای افرادی که در رشته های دانشگاهی ای که موسسه ماکس پلانک بعنوان یکی از اسپانسرهای برگزاری آن رشته تحصیلی معرفی شده، وجود داره؟ چند درصد؟
    بین دوستان کسی هست که همچین شرایطی رو داشته باشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم کسی از دوستان اطلاع داره که:
    امکان همکاری علمی برای افرادی که در رشته های دانشگاهی ای که موسسه ماکس پلانک بعنوان یکی از اسپانسرهای برگزاری آن رشته تحصیلی معرفی شده، وجود داره؟ چند درصد؟
    بین دوستان کسی هست که همچین شرایطی رو داشته باشه؟
    ممنون
    من از موسسه ماکس پلانک پذیرش دارم.برای دکتری و پروژه مشترک DESY,UHH,IMPRS_UFAST

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)