صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 139

موضوع: Max Planck Institute

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Max Planck Institute

سلام
    من می خوام برای PhD یکی از دپارتمان ها اقدام کنم
    تو سایت موسسه روش اپلای رو شرح داده بطور کلی که فرم اپلیکیشن رو باید پر کرد و این حرفا
    ولی وقتی تو صفحه خود دپارتمان میرم نوشته هر 6 ما پنل های PhD برگزار میشه که شما میتونید CV و موارد مورد علاقه تون رو قبل از زمان هر پنل بفرستید و پنل ها حضوری هست
    حالا من نمیدونم باید از کدوم روش اقدام کنم؟
    کسی هست که از این روش پنل پذیرش گرفته باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای PhD یکی از دپارتمان ها اقدام کنم
    تو سایت موسسه روش اپلای رو شرح داده بطور کلی که فرم اپلیکیشن رو باید پر کرد و این حرفا
    ولی وقتی تو صفحه خود دپارتمان میرم نوشته هر 6 ما پنل های PhD برگزار میشه که شما میتونید CV و موارد مورد علاقه تون رو قبل از زمان هر پنل بفرستید و پنل ها حضوری هست
    حالا من نمیدونم باید از کدوم روش اقدام کنم؟
    کسی هست که از این روش پنل پذیرش گرفته باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    شما منتظر اون نمونید. مستقیم برای هر استادی که علاقه دارین درخواست بدین.

سلام
    من لیسانس ژنتیک هستم از یکی از دوستانم شنیدم ماکس پلانک مستقیم از کارشناسی به دکترا پذیرش میده
    آیا همچین امکانی وجود داره؟

سلام
    بچه ها کسی میدونه ماکس پلانک رشته فاینانس هم داره یا نه؟؟
    ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrnoosh نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی میدونه ماکس پلانک رشته فاینانس هم داره یا نه؟؟
    ممنون میشم جواب بدید
    we had an excursion in diffrent MPIs by using a software, as I noticed most of the projects that have been defined there are in the feild of science and related majors(eg. soft Eng)

Banned

سلام
    من دانشجوی کارشناسی خواجه نصیرم... زشته ام کامپیوتره ( سخت افزار ) و رزومه ام به شرح زیره!!!!:

معدل : 17
    مقاله : 1 ISI و 3 کنفرانس
    سابقه کار : 1.5 سال مرتبط ( طراحی سیستم های دیجیتال) و 1 سال غیر مرتبط(ترجمه)
    TA : ریاضی مهندسی
    زمینه تخقیقاتی : mobile robotics-space robotics
    عضو انجمن رباتیک ایران و IEEE
    تافل : 101
    AW: 5/6 Q: 170 V: 150 GRE
    مدرک ZD B1 زبان آلمانی

می خوام برای رباتیک تو مقطع دکترا توی انستیتو اپلای کنم( مستقیم از لیسانس به دکترا )

دو تا سوال دارم از دوستایی که اونجا هستن یا عزیزانی که به هر شکل با رویه انستیتو آشنا هستن :
    1- من با این رزومه شانس پذیرش برای دکترا دارم؟؟؟( با فاند )
    2- فیلد تحقیقاتی من خیلی به زمینه های تحقیقاتی انستیتو نزدیک نیست! اونا بیشتر تو زمینه های بینایی ماشین و هوش مصنوعی کار می کنند ( اگرچه من با این مسائل خصوصا بینایی ماشین بیگانه نیستم).... با این حساب به نظر شما اصلا من به کارشون میام؟؟؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی خواجه نصیرم... زشته ام کامپیوتره ( سخت افزار ) و رزومه ام به شرح زیره!!!!:

مدرک ZD B1 زبان آلمانی

می خوام برای رباتیک تو مقطع دکترا توی انستیتو اپلای کنم( مستقیم از لیسانس به دکترا )

دو تا سوال دارم از دوستایی که اونجا هستن یا عزیزانی که به هر شکل با رویه انستیتو آشنا هستن :
    2- فیلد تحقیقاتی من خیلی به زمینه های تحقیقاتی انستیتو نزدیک نیست! اونا بیشتر تو زمینه های بینایی ماشین و هوش مصنوعی کار می کنند ( اگرچه من با این مسائل خصوصا بینایی ماشین بیگانه نیستم).... با این حساب به نظر شما اصلا من به کارشون میام؟؟؟؟
    ممنون
    تا جایی که من در جریانم ماکس پلانک اصلا برنامه دانشگاهی لیسانس به دکترا نداره. شما حتما باید حتما فوق بگیرید بعد دکترا. کلا آلمان مثل آمریکا نیست. مستقیم به از لیسانس به دکترا نداره فقط بعضی برنامه های خاص داره که بعد از یک سال ارشد خوندن با صلاحدید کمیته و ارائه تز می شه وارد دکترا شد.
    درسته که رزومه خوبی دارین اما این موسسه خیلی به ارتباط رشته با پروژه ای که دارن حساس اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

مدرک ZD B1 زبان آلمانی

ممنون
    رزومه ی شما خوبه. احتمال فاند گرفتن هم دارین. پیشنهاد میکنم که از طریق دانشگاه زارلند برای مکس پلانک انفورماتیک اقدام کنید. من خودم این کار رو کردم و موفق هم شدم. البته من فوق هوش مصنوعی دارم. در مورد این که لیسانس هم دارین، مشکلی نیست. شما رو Promotion ثبت نام میکنن. بعد مثلا سه یا چهار ترم وارد تز دکترا میشین. ولی نکته اینجاست که مکس پلانک برای من که فوق هوش دارم و تزم روی ویژن بوده گزینه ی خوبیه ولی برای شما که سخت افزاری هستین (دیجیتال، نهفته، ...) شاید زمینه ی تحقیقاتی مناسب نداشته باشه. من خودم چون درگیر بودم کامل چک کردم. MPI-INF و DFKI جفتشون هوش و مالتی مدیا رو پوشش میدن. البته باید گفت که یه کرسی هم توی DFKI هست که بسیار به کار شما مرتبطه. برای وارد شدن به DFKI هم میتونید از طریق CS دانشگاه زارلند اقدام کنید.

Junior Member

سلام دوستان،
    من دانشجوی سال دوم دکتری مهندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتر هستم، لیسانس صنعتی اصفهان (شاگرد اول) و فوق امیرکبیر بودم الان هم دانشگاه اصفهانم. تز فوقم روی محاسبات کوانتومی بوده و الان یه گروه توی ماکس پلانک پیدا کردم که روی همین کار می کنن و پوزیشن برای پی اچ دی دارن، به نظرتون من چقدر شانس پذیرش برای دکتری اونجا دارم؟ تافل پی بی تی 637 دارم و معدل لیسانسم 16/31 و معدل فوقم هم 17/35 هست. یه مقاله آی اس آی مستخرج از تز هم سابمیت کردم که ایشالا تا ددلاین اپلیکیشن اکسپت میشه، یعنی تقریبا مطمئنم از این بابت.
    به نظرتون اصلا شانس پذیرش دارم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yoorinjoo نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دانشجوی سال دوم دکتری مهندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتر هستم، لیسانس صنعتی اصفهان (شاگرد اول) و فوق امیرکبیر بودم الان هم دانشگاه اصفهانم. تز فوقم روی محاسبات کوانتومی بوده و الان یه گروه توی ماکس پلانک پیدا کردم که روی همین کار می کنن و پوزیشن برای پی اچ دی دارن، به نظرتون من چقدر شانس پذیرش برای دکتری اونجا دارم؟ تافل پی بی تی 637 دارم و معدل لیسانسم 16/31 و معدل فوقم هم 17/35 هست. یه مقاله آی اس آی مستخرج از تز هم سابمیت کردم که ایشالا تا ددلاین اپلیکیشن اکسپت میشه، یعنی تقریبا مطمئنم از این بابت.
    به نظرتون اصلا شانس پذیرش دارم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.
    گروهی که پیدا کردی اسمش چیه و تو کدوم بخش مکس پلانک هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)