صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 139

موضوع: Max Planck Institute

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Max Planck Institute

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_ نمایش پست ها
    گروهی که پیدا کردی اسمش چیه و تو کدوم بخش مکس پلانک هست؟
    مگه مهمه اسمش یا بخشش؟ تو بخش کوانتوم اپتیک. یعنی کلا برای این بخش می خوام اپلای کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yoorinjoo نمایش پست ها
    مگه مهمه اسمش یا بخشش؟ تو بخش کوانتوم اپتیک. یعنی کلا برای این بخش می خوام اپلای کنم.
    از این جهت پرسیدم که ببینم چیزی سر در میارم از تخصصتون یا نه که نمیارم. من خودم هوش خوندم. واضحه شرایط شما در مجموع خوبه. ولی خب باید ببینینی استادی که تو اون بخش هست چجور استادیه. دانشجوهاش مال چه کشورهایین. و حتی پروژه هاشون بهت میخوره یا نه.

Junior Member

از این جهت پرسیدم که ببینم چیزی سر در میارم از تخصصتون یا نه که نمیارم. من خودم هوش خوندم. واضحه شرایط شما در مجموع خوبه. ولی خب باید ببینینی استادی که تو اون بخش هست چجور استادیه. دانشجوهاش مال چه کشورهایین. و حتی پروژه هاشون بهت میخوره یا نه.
    پس میگین یعنی رزومه ام قابل قبوله نه؟ زمینه کاریش خیلی به کاری که من کردم می خوره... دانشجوهاش هم از همه جا هستن، ایرانی ولی بینشون نیست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yoorinjoo نمایش پست ها
    پس میگین یعنی رزومه ام قابل قبوله نه؟ زمینه کاریش خیلی به کاری که من کردم می خوره... دانشجوهاش هم از همه جا هستن، ایرانی ولی بینشون نیست...
    آره به نظرم رزومه ی شما خوبه. هم صنعتی اصفهان خوبه هم امیرکبیر. در ضمن مدل هاتون هم خوبه. زبان هم بالاتر از 580 ایناس که معمولا میخوان. ژورنال هم اگه اکسپت بشه که دیگه عالی میشه.

زمینه ی تحقیقاتی خیلی مهمه که خب میگی نزدیکه. این که دانشجو از همه جا هم داره خیلی خوبه. در مجموع یه ایمیل به استاده بزن ببین چی میگه. تو ایمیل هم به نقاط مشترک تحقیقاتی اشاره کن. ایشالا که جور میشه.

ولی خب این که دانشجوی دکترا هستی رو نمی دونم چی میخوای بگی؟ میخوای نگی که دانشجوی دکتری هستی یا میخوای بگی بهش؟ ببین کدومش برات بهتر میشه. من نمیدونم.

Banned

رزومه ی شما خوبه. احتمال فاند گرفتن هم دارین. پیشنهاد میکنم که از طریق دانشگاه زارلند برای مکس پلانک انفورماتیک اقدام کنید. من خودم این کار رو کردم و موفق هم شدم. البته من فوق هوش مصنوعی دارم. در مورد این که لیسانس هم دارین، مشکلی نیست. شما رو Promotion ثبت نام میکنن. بعد مثلا سه یا چهار ترم وارد تز دکترا میشین. ولی نکته اینجاست که مکس پلانک برای من که فوق هوش دارم و تزم روی ویژن بوده گزینه ی خوبیه ولی برای شما که سخت افزاری هستین (دیجیتال، نهفته، ...) شاید زمینه ی تحقیقاتی مناسب نداشته باشه. من خودم چون درگیر بودم کامل چک کردم. MPI-INF و DFKI جفتشون هوش و مالتی مدیا رو پوشش میدن. البته باید گفت که یه کرسی هم توی DFKI هست که بسیار به کار شما مرتبطه. برای وارد شدن به DFKI هم میتونید از طریق CS دانشگاه زارلند اقدام کنید.
    ممنون از پاسختون
    ببخشید شما مطلع هستید که آیا توی انستیتو در زمینه نظریه اطلاعات کوانتومی هم کار می کنند یا نه؟؟؟

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان من واسه این موسسه اقدام کردم
    یکی از رفرنسهام آدم مزخرفیه (ببخشید ولی دیگه نمیتونم مودب باشم) بهش میگم دد لاین رد میشه فرم رو پر کنه ادا اطوار در میاره... استاد راهنمام هست بدبختانه...
    اگر توصیه نامه دیر برسه..ایراد داره مثلا یه هفته بعد از ددلاین؟؟
    لطفا راهنمایی کنید
    راستی اینجا نمره زبان نمیخواد؟؟

Member Jellyfish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام.از دوستان کسی هست که تو Max-Planck Institut fur Plasmaphisk دانشجو باشه یا کسی رو اونجا بشناسه؟ چند تا سوال تخصصی در مورد اساتید و خود پلاسما فیزیک دارم!! با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Jellyfish نمایش پست ها
    با سلام.از دوستان کسی هست که تو Max-Planck Institut fur Plasmaphisk دانشجو باشه یا کسی رو اونجا بشناسه؟ چند تا سوال تخصصی در مورد اساتید و خود پلاسما فیزیک دارم!! با تشکر
    دوست محترم, شاید بهتر باشه که شما خودتون در میان افراد موسسه بگردید و یک ایرانی(اگر باشه) پیدا کنید! در مورد Plasma Physics که مسلما میتونید از افراد مختلف سوالتون رو بپرسید و در مورد اساتید هم خودتون کمی وقت بگذارید متوجه می شوید.

اما در کل: صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

موفق باشید
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 2nd, 2013 در ساعت 09:46 PM

برای پذیرش تو ماکس پلانک مدارک زبان انگلیسی و آلمانی لازمه؟؟ اگه آره چه نمراتی؟
    و اینکه برای مقطع دکترا، حتما باید از طریق یه دانشگاهی، اقدام کنیم؟ یعنی خود موسسه نمیتونه مدرک phd بده؟
    چه جوری از طریق یه دانشگاه برای این موسسه میشه اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    برای پذیرش تو ماکس پلانک مدارک زبان انگلیسی و آلمانی لازمه؟؟ اگه آره چه نمراتی؟
    و اینکه برای مقطع دکترا، حتما باید از طریق یه دانشگاهی، اقدام کنیم؟ یعنی خود موسسه نمیتونه مدرک phd بده؟
    چه جوری از طریق یه دانشگاه برای این موسسه میشه اقدام کرد؟
    زبان انگلیسی کافیه. حتی ممکنه مدرک هم نخوان و باهاتون مصاحبه کنند فقط تا ببینن سطحتون چه جوریه. خود موسسه مدرک نمی ده اما اولش شما لازم نیست خودتون رو درگیر دانشگاه کنید. شما اونجا استاد مورد نظرتون رو پیدا کنید و اپلای کنید. اگه استاد اوکی بده بعد راهنماییتون می کنه که برای چه دانشکده ای از دانشگاه مربوطه اپلای رسمی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)