صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 139

موضوع: Max Planck Institute

پیش فرض پاسخ : Max Planck Institute

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    زبان انگلیسی کافیه. حتی ممکنه مدرک هم نخوان و باهاتون مصاحبه کنند فقط تا ببینن سطحتون چه جوریه. خود موسسه مدرک نمی ده اما اولش شما لازم نیست خودتون رو درگیر دانشگاه کنید. شما اونجا استاد مورد نظرتون رو پیدا کنید و اپلای کنید. اگه استاد اوکی بده بعد راهنماییتون می کنه که برای چه دانشکده ای از دانشگاه مربوطه اپلای رسمی کنید
    ممنونم از پاسختون
    من بدون مقاله isi و با لیسانس و ارشد پلیمر امیرکبیر و معدل متوسط، شانسی برای پذیرش دارم؟ و آیا مدرک phd که نهایتا میگیریم، وزارت علوم قبول داره؟
    اوضاع فاند و کمک هزینه اش چجوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    من بدون مقاله isi و با لیسانس و ارشد پلیمر امیرکبیر و معدل متوسط، شانسی برای پذیرش دارم؟ و آیا مدرک phd که نهایتا میگیریم، وزارت علوم قبول داره؟
    اوضاع فاند و کمک هزینه اش چجوریه؟
    با سلام
    همونطوري كه دوستمون كفتند نيازي به الماني نيست ولي اكه ميخوايد براي max planck اقدام كنيد حتما اين سايت رو مرتب سر بزنيد من خودم اين طوري admission كرفتم
    http://www.mpg.de/jobboard

من بدون مقاله و با معدل 16.5 دانشگاه تهران بدون مدرک زبان برای مصاحبه دعوت شدم ولی بعد دو هفته که جواب ندادن ایمیل زدم گفتن شما رد شدین. در مجموع راحت پذیرش میدن. به نظر من که رقیبا رو روز مصاحبه و روزهای بعد دیدم اکثرشون مقاله نداشتن از هند و ایتالیا و امریکا و آلمان بودن و کاراشون و سطحشون در حد کاملا معمولی بود حتی سطح زبانشون معمولی بود. اونجا به هیچ وجه سوال علمی پرسیده نمیشه مگر ضمنی یک چیزی بگن ببینن واکنش شما چیه برای ارائه کارتون فقط در مورد پایان نامه به صورت آکادمیک صحبت کنین. روز مصاحبه یک نماینده از دانشگاه هست که هیچ چیز از موضوع نمیدونه و نگاه کلی داره باید تا حد ممکن از صحبتهای متفرقه خودداری کنین اولین سوال اینه که در مورد خودت صحبت کن و دو سوال کلی در مورد رشته شما مثلا اگر فیزیک میخونید میپرسن اگر خورشید خاموش بشه چی میشه یا اگر قوانین نیوتن نباشه چی میشه. به نظر من اگر استاد اصلی از شما خوشش اومد ازش بپرسین روز مصاحبه چی بگم چون حتی اگر اون شما رو بخواد فقط رای اون نیست و نظر بقیه هم مهمه به جو توجه کنین و بیشتر از اون چیزی که نیاز هست از خودتون نگین شاید بعضی ها اونجا به شما به دید رقیب نگاه کنن خلاصه اونجا جو خیلی خوب و دوستانه ای داره ولی مواظب باشین تون اون جو دوستانه چیزهایی که لازم نیست نگین.

Junior Member

با سلام
    من مي خواستم در ضمينه هوش مصنوعي و اگه بشه تو ماكس پلانك ادامه تحصيل بدم. مي خواستم ببينم بايد از اول چي كار كنم چه مداركي لازمه ؟ اگه پاسخ بديد خيلي ممنون مي شم. چون چشمم رو هم تازه لايزيك كردم نتونستم همه نظرات رو بخونم
    با تشكر

سلام بچه ها
    خواهش می کنم من را راهنمایی کنید. خیلی به راهنمایی یک شخص وارد به موضوع نیاز دارم.
    من کارشناسی ارشد میکرویولوژی دارم. با 4 مقاله isi. چند وقت پیش با یک استاد تو ماکس پلانک مکاتبه داشتم . بعد با هم تلفنی صحبت کردیم. بعد به استادایی که مشخص کرده بودم ایمیل زد که ریکامندیشن میخواد ازشون. چند روزپیش منشی اش ایمیل زده که اوایل دسامبر می تونی یه روز بیای برلین تا محیط را ببینی و با استاد مذاکره کنی؟ و بر اساس نتیجه مذاکره تاریخ شروع را مشخص می کنیم. من گفتم نه سفارت سخت ویزا میده. قرار شد با ا سکایپ مصاحبه کنیم. سوال من اینه مگه با تلفن با من مصاحبه نکرده پس باز مصاحبه چیه؟ و اینکه به نظر شما شانس من چقدره؟ یک سوال دیگه هم داشتم و این که هی گیر داده بود برای daad اقدام کردم یا نه که گفتم مهلتش تمام شده. حالا هزینه ها را به نظر شما باید بگم برای سال اول خودم می دهم؟
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI19831983 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    خواهش می کنم من را راهنمایی کنید. خیلی به راهنمایی یک شخص وارد به موضوع نیاز دارم.
    من کارشناسی ارشد میکرویولوژی دارم. با 4 مقاله isi. چند وقت پیش با یک استاد تو ماکس پلانک مکاتبه داشتم . بعد با هم تلفنی صحبت کردیم. بعد به استادایی که مشخص کرده بودم ایمیل زد که ریکامندیشن میخواد ازشون. چند روزپیش منشی اش ایمیل زده که اوایل دسامبر می تونی یه روز بیای برلین تا محیط را ببینی و با استاد مذاکره کنی؟ و بر اساس نتیجه مذاکره تاریخ شروع را مشخص می کنیم. من گفتم نه سفارت سخت ویزا میده. قرار شد با ا سکایپ مصاحبه کنیم. سوال من اینه مگه با تلفن با من مصاحبه نکرده پس باز مصاحبه چیه؟ و اینکه به نظر شما شانس من چقدره؟ یک سوال دیگه هم داشتم و این که هی گیر داده بود برای daad اقدام کردم یا نه که گفتم مهلتش تمام شده. حالا هزینه ها را به نظر شما باید بگم برای سال اول خودم می دهم؟
    با تشکر.
    گاه(اغلب در مورد پروژه‌های مشترک) یه مصاحبه گروهی هم هست که فرد با چند تا استاد باید در مورد زمینه کاریش صحبت کند (اسمش رو میتونین بذارین مصاحبه، ولی‌ در واقع کمی‌ گفتگو تخصصی هستش.). مصاحبه‌های حضوری اغلب در مواردی که احتمال پذیرش فرد حدود ۹۰ درصد (این با توجه به تجربست ممکنه جامعیت نداشته باشه) است انجام میشود.
    بعضی‌ از موسسات فاند جدا دارند (که با توجه به تاکید استادتون به نظر در مورد موسسه مدّ نظر شما صادق نیست) و گاه فاند از دانشگاه وابسته به موسسه تامین میشود (این مورد هم به نظر در مورد شما صادق نیست). میتونین از فوند/کمک هزینه/کر دنشجی/.. که استادتن/موسسه براتون فراهم میاره سوال بفرمایید (آخر "مصاحبه" اغلب زمانی‌ رو به شما برای پرسیدن سوالاتون اختصاص میدهند )

سلام
    بچه ها می شود من را راهنمایی کنید
    من استادم ار ماکس پلانک گفته با dfn باهاش مصاحبه کنم این dfn قضیه اش چیه از ایران میشه؟
    می شه من را راهنمایی کنید

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

ببخشید. یه سوال دارم.
    موسسه ماکس پلانک رشته برق کنترل رو هم پشتیبانی میکنه؟

سلام
    من مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه فردوسی معدل کارشناسی 18.90 و کارشناسی ارشد 19.38 و در حال تحصیل هستم (ترم سوم)
    سه تا مقاله کنفرانس داخلی و یک دونه خارجی و یکی هم سابمیت شده منتظر جوابم ژورنال ندارم
    ماکس پلانک برای مصاحبه با هزینه های خودش منو دعوت کرده به اشتوتگارت برای سه روز
    در مجموع 11 نفر برای مصاحبه انتخاب شدند
    روز اول هرکس 15 دقیقه در مورد خودش و کارش حرف میزنه
    و روز دوم مصاحبه ها شروع میشه
    کسی می تونه در این زمینه کمکم کنه ؟ یا تجربه ی مشابه داره؟ بنظرتون شانسم چقدره؟
    راستش خیلی نگرانم و خیلی برام مهمه

آیا بورس max planck فقط مختص دانشجوهای max planck هست یا دانشجوهای دیگر هم می تونن اقدام کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)