صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 171

موضوع: خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

Senior Member

پیش فرض پاسخ : خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

یچه ها قضیه این سیمکارت های قراردادی که بعد 3ماه ملده بودن میشه گرفت چیه؟به درد میخورن؟اگه اره چرا هیچکس استفاده نمیکنه؟من یه سیمکارتی میخوام اینترنت داشته باشه.سرعت خوب و حجم نسبتا بالا!.بشه یکمی هم باهاش تماس گرفت و اس ام اس داد.پیشنهادی؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    یچه ها قضیه این سیمکارت های قراردادی که بعد 3ماه ملده بودن میشه گرفت چیه؟به درد میخورن؟اگه اره چرا هیچکس استفاده نمیکنه؟من یه سیمکارتی میخوام اینترنت داشته باشه.سرعت خوب و حجم نسبتا بالا!.بشه یکمی هم باهاش تماس گرفت و اس ام اس داد.پیشنهادی؟
    من چندوقت پیش پرسیده بودم. یه سری مدارک می خوان و اینکه هزینه ماهانه ای که میدی گرون تره. خوب تعرفه هاش 25 یا 30 یورو هر ماهه. خودت بیای میبینی سیم کارت زیاده. اکثرش هم خوبن. و تعرفه های خوبی میدن. drei... layca... a1... t-mobile و خیلی های دیگه که من یادم نمیاد. همشم دارن استفاده میکنن اینجا. کلا از بابت اینترنت خیالت راحت باشه. زنگ و تماس هم ما که الان اینجاییمف تو کل ماه شاید 2-3 بار من پیام بدم یا زنگ بزنم. بیشتر اینترنتش خیلی مهمه که اپراتورهایی که بالا گفتم خوبن همشون.

سلام دوستان من اتریش پناهنده هستم و کارت سفید دارم میشه گوشی قسطی خرید و از کجا؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Jawadnoori نمایش پست ها
    سلام دوستان من اتریش پناهنده هستم و کارت سفید دارم میشه گوشی قسطی خرید و از کجا؟
    خیر نمیشه دوست عزیز فقط به دانشجو و کسایی که کار دارن
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Senior Member

سلام بچه ها.اینطور که معلومه لایکا خدمات بهتری ارائه میده.من الان تی موبایل دارم.ماهی 15 یورو.3 گیگ اینترنت و کلی مکالمه و پیامک.به هیچ وجه هم نمیتونم با خارج از اتریش تماس بگیرم.ولی تعرفه های لایکا رو دیدم.با 12 یورو 5 گیگ نت میداد و کلی ماکلمه و پیامک.و همینطور میشه با ایران هم تماس گرفت.برا مواقع ضروری خوبه.فقط نمیدونم انتن دهی و سرعت نتش خوبه یا نه؟اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه.و همینطور از بقیه سیم کارتها اصلا اطلاعی ندارم.مثلا 3 یا a1.تعرفه هاش چطوریه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام بچه ها.اینطور که معلومه لایکا خدمات بهتری ارائه میده.من الان تی موبایل دارم.ماهی 15 یورو.3 گیگ اینترنت و کلی مکالمه و پیامک.به هیچ وجه هم نمیتونم با خارج از اتریش تماس بگیرم.ولی تعرفه های لایکا رو دیدم.با 12 یورو 5 گیگ نت میداد و کلی ماکلمه و پیامک.و همینطور میشه با ایران هم تماس گرفت.برا مواقع ضروری خوبه.فقط نمیدونم انتن دهی و سرعت نتش خوبه یا نه؟اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه.و همینطور از بقیه سیم کارتها اصلا اطلاعی ندارم.مثلا 3 یا a1.تعرفه هاش چطوریه؟
    ما همه لایکا داریم خیلیم راضی هستیم. 3 هم بچه ها دارن راضی ان ولی فک کنم لایکا ارزونتره تعرفه هاش.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member 85223501 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    ما همه لایکا داریم خیلیم راضی هستیم. 3 هم بچه ها دارن راضی ان ولی فک کنم لایکا ارزونتره تعرفه هاش.
    با سلام
    فرق این سیم کارت لایکا 12 یورو و 5 گیگ نت با سیم کارت های پری پید چیه؟ prepaid
    اینا قراردایدن یا پری پید؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط 85223501 نمایش پست ها
    با سلام
    فرق این سیم کارت لایکا 12 یورو و 5 گیگ نت با سیم کارت های پری پید چیه؟ prepaid
    اینا قراردایدن یا پری پید؟
    پریپید یعنی اعتباری. مثلا همراه اول اعتباری داره، ایرانسل هم داره. از نظر من پریپید بهتره. یهو یه قبض نجومی نمیاد.
    از نظر تعرفه هم همونجور که مدیر گروه گفتن، لایکا تعرفه هاش خیلی مناسبه. سرعتش هم واقعا عالیه. انتن دهیش هم خوبه. سیمکارتش هم رایگانه.
    5 یورو 300 مگ نت - 300 دقیقه - 300 sms
    10 یورو 3 گیگ نت 1000 دقیقه 1000 تا sms
    12 یورو 5 گیگ 1200 دقیقه 1200 sms
    *مکالمه با تمام خطوط اتریش ( موبایل و تلفن معمولی )
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا شخصی که هم اکنون در اتریش ساکن هستش در مورد خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش به بنده پیام بده تا سوالاتم را بپرسم

سپاس

سلام دوستان

با توجه به اینکه الان دسترسی به اینترنت خیلی مهمه برای سیم کارتی که می خواهیم داشته باشیم،بهترین گزینه برای دانشجو خرید چه نوع سیم کارتی هست؟ و اینکه روند خریدش رو هم توضیح بدین. تو سال ۲۰۱۹ خیلی این فروم آپدیت نبوده، لطفا دوستان با تجربه یه کمکی بکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)