صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 171

موضوع: خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

پیش فرض پاسخ : خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

ما که از راه برسیم، همون روز میتونیم بریم و بگیریم این قراردادی ها رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    ما که از راه برسیم، همون روز میتونیم بریم و بگیریم این قراردادی ها رو؟
    متاسفانه خیر، حتماً باید کارت اقامت داشته باشید تا بتونید قراردادی بگیرید. توی این پست شماره 102 همین تاپیک توضیح دادم در مورد سیمکارت های اعتباری برای شرایط روزهای اول ورود به اتریش.

Junior Member

میخواهم همان زمان که وارد وین شدم گوشی تلفن همراه بخرم به نظر شما ها از کجا باید خرید؟ آیا آدرس فروشگاه یا بازاری دارید؟

اینجا موبایل فروشی زیاد هست ولی از اونها (که اکثرا ترک یا عرب هستند) نخر. اگر عجله نداری، صبر کن کارت اقامت بگیری و سه ماه از ملده شدنت بگذره و برو از Drei یا T-Mobile یا A1 با کانترکت بگیر (مثلا آیفون 5S بدون پول پیش، میشه ماهی ۶۵ با هزینه شازژینگ و اگر ۱۹۹ پسش بدی میشه ماهی ۴۰ و یا نکسوس ۵ گوگل بدون پیش میشه ماهی ۳۰ و ...). ولی اگر عجله داری برو به Mediamarkt یا Saturn و گوشی بخر و بعد برو به Drei بگو یک سیم کارت Nimm3 بهم بده که بعدا بتونم تعرفشو به کانترکتی تبدیل کنم. با این سیم کارت ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه بعلاوه ۱۰۰۰ اس ام اس و یک گیگ اینترنت ۸ مگ داری با ماهی ۹.۹۹ و بعدا میتونی تبدیلش کنی به کانترکتی با ماهی ۷.۵۰ و اینترنت نامحدود. اصلا دنبال سیم کارتها Vecton و از این شرکتهای زیرمجموعه نرو که اونها هم نهایتا ماهی ۱ یورو کمتر هستند ولی بی کیفیت و درنهایت خودت خواهی رفت سراغ ا۱راتورهای خوب و کانترکت دار. موفق باشی.

Junior Member

بچه ها توی وین اینترنت خانگی چه جوریه شرایطش؟ ینی من بخوام برای خانه اینترنت بگیرم باید چه کار کنم و چه قدر طول می‌کشه؟ و آیا محدودیت حجمی داره مث ایران؟ و قیمتش و اینا رم اگه می‌دانین بهم بگین لطفن.

معمولا اگر خانه مبله با احتساب هزینه ها روی اجاره بگیرید، اینترنت داره ولی اگر میخواهید قیمتها رو بدانید، براتون توضیح میدم. اینجا شرکت UPC اینترنت و تلویزیون و تلفن ارائه میدهد با ماهی ۱۹.۹۰ به بلالا که میتونید خودتون در لینک http://www.upc.at/ و http://www.upc.at/produktpakete/fit/ ببینید. اپراتورهای موبایل مثل Drei و A1 و ... هم اینترنت 3G یا 4G میدهند که تقریبا با همین قیمت است و میتونید مودم جیبی بگیرید و همه جا با خودتون ببرید. ولی در کل UPC بهترین سرویسها رو داره. البته اینترنت ها معمولا نامحدود هستند و اگر بخواهید، سرویسهای حجمی هم هست. مثلا من تو خونه یک اینترنت فایبر ۱۰۰ مگ نامحدود دارم با ۱۸۰ کانال تلویزیون و تلفن نامحدود که میشه ماهی ۲۴.۹۵ که البته پولش روی اجاره هست و من پولی نمیدم. موفق باشید.

کلا اپراتورهای زیرمجموعه مثل اتی، وکتون، یس و ... رو فراموش کنید و از اپراتورهای درای، ت موبایل و آ اینس سیم کارت بگیرید.

Junior Member

دوستان سلام
    من با دی ویزا دیروز وارد وین شدم
    تمام صفحات رو خوندم منتها هنوز هم نتونستم به جواب برسم
    تله رینگ که نمیتونم بگیرم
    از اون اعتباری ها هم بیشتر برای اینترنت خارج از خونه میخوام استفاده کنم و کمتر زنگ میزنم
    لطفا راهنمایی کنید

ببینید، شما تا سه ماه از ملده شدنتون نگذره نمیتونید از اپراتورها قراردادی بگیرید. ضمنا قراردادی خیلی موقع ها به ضرره، چون اپراتور بیش از اون چیزی که قرارداد میبنده با ترفندهایی مثل هزینه تبلیغات و ... ازتون پول خواهد گرفت. ضمنا تله رینگ خودش زیرمجموعه تی موبایل هست و من به غیر از سه اوپراتور اصلی (Drei, T-Mobile, A1) بهتون پیشنهادی نمیکنم. برای ماهی نهایتا ۲ یورو ارزانتر به زیرمجموعه ها مراجعه نکنید. از درای یا تی موبایل بگیرید که جهانی هستند و در همه کشورها هم کار میکنند و اینجا هم سرویس خوبی دارند. به نظر من از درای یک سیم کارت 3 Nimm بخرید که با ماهی ۹.۹۰ دارای ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه، ۱۰۰۰ اس ام اس و یک گیگ اینترنت ۸ گیگ خواهید بود و هر زمان که خواستید میتونید همان شماره را به قراردادی تبدیل کنید و با ماهی ۷.۵۰ همین سرویس را داشته باشید. برای اینترنت هم من اول UPC و بعد هم Drei Web Packet رو پیشنهاد میدم. موفق باشید.

من الان اتریش هستممکالمه و sms اصلا برام مهم نیاینترنت 4g ارزون می خوام و ترجیحا نامحدودکدوم یکی از اپراتور ها می دهیا اصلا از این طرح های ویژه اینترنتی دارهممنون می شم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)