صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 171

موضوع: خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

پیش فرض پاسخ : خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    سلام.من یه سوال تخصصی دارم.من یه سیم کارت bob خریدم اصلا نمیتونم اکتیوش کنم!!!
    فک کنم باید صبر کنم زبان یاد بگیرم چون همه چیزش آلمانیه!!!
    حالا تا اون زمان، کسی از دوستان این سیم کارت رو داره؟
    معمولا بچه ها eaty و yoopi دارن و گویا این 2 تا از همه بهتر و ارزون تر هستن
    ولی از یه کسی که آلمانی بلده بپرسین

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

دوستان عزیز امروز از یکی از افراد با تجربه تو دانشگاه 3 راه عالی برای تماس با ایران پیدا کردم:
    1- سایت voipblast.com شما برای استفاده احتیاج به اکانت وریفای شده پی پل دارید.
    2-کارت تلفن hellocard که از مراکزی که تلفن راه دور دارن میتونید تهیه کنید.
    3-عای ترین روش سیم کارتیه به اسم voltran که به گفته این دوستمون دقیقه ای 4.5 سنت با ایران میشه تماس گرفت و بهترش اینه که آخر هفته ها ممکنه رایگان یا ماکزیمم 2 سنت بشه!عالیههههههههههههههه

Member

شنیدم بعضی شرکتها روی سیم کارت گوشی رایگان میدن....
    ممکنه اگه کسی توی این زمینه تجربه داره بگه کدوم شرکته؟؟؟

رشته و دانشگاه

بله دوست عزیز درسته.
    A1 این امکان رو داره و نه که رایگان باشه یه جوری ماهانه پولش رو میدین ولی خیلی به صرفه در میاد و البته این رو هم در نظر بگیرین که گوشیش فقط همون سیم کارت رو میخونه و با سایر سیم کارت ها کار نمیکنه.
    میتونید به سایتش یه سری بزنید:http://www.a1.net/
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

درود بر دوستان عزیز
    در مورد افرادی که بیش از سه ماهه در اتریش ساکن هستند توصیه من به تهیه سیم کارت قراردادی است.
    برند های مختلف قیمت های متفاوتی دارند.به صرفه ترین برندی که من پیدا کردم tele ring است.
    شما میتونید 1000 دقیقه رایگان 1000 اس ام اس رایگان (به کلیه خطوط داخل کشور) و اینترنت نامحدود رو با ماهی 8 یورو پرداخت کنید. (در صورت باقی موندن 100 دقیقه از ان 1000 دقیقه مکالمه در انتهای هر ماه شرکت به شما حدود 1.5 یورو هم تخفیف میده یعنی جمعه ماهی 6.5 یورو)
    برای تهیه این سیم کارت باید یک حساب بانکی داشته باشید و برگه اسکان.
    راستی من کمتر از 3 ماهه که اینجا هستم و با یه قدری چونه زدن تونستم سیم کارت رو بگیرم.
    ار سرعت نت کاملا راضی هستم.
    راستی مدت قرارداد هم محدودیتی نداره و شما هر زمانی که خواستید میتونید قرارداد رو باطل کنید.
    طبق قرارداد شما با شرکت ماهانه مبلغ آن از حسابتون کم میشه.
    در صورت استفاده بیشتر از حد مقرر یا تماس و اس ام اس به خطوط خارج از کشور طبق تعرفه حساب خواهد شد.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

در راستای بحث های تلفنی و تماس با ایران که شاید واسه خیلی از دوستان دغدغه باشه من تازگی با روش جالبی آشنا شدم که خیلیم جدید نیست و شاید خیلی از دوستان در جریان باشن و اینون واسه اون دسته ای عرض می کنم که اطلاعی از این موضوع ندارن:
    واسه گوشی های اندرویید یه نرم افزاری هست یه نام وایبر - Viber (البته نرم افزارای این شکلی زیاده ولی این جز بهترین هاس) که امکان تماس و اس ام اس رایگان رو از طریق اینترنت برای دو نفری که این نرم افزار رو رو گوشی داشته باشن فراهم میکنه.خب این یعنی یه صرفه جویی درست و حسابی تو هزینه تلفن.
    فرض کنید به طور معمول خانواده من چیزی در حدود ماهانه 80 هزار تومان هزینه کارت تلفن می دادن تا با من تماس بگیرن.حالا ما که تو خونه نت داریم و منم که اینجا همیشه نت دارم.بنابراین با داشتن دو گوشی اندرویید و نرم افزار وایبر میتونیم 24 ساعته و رایگان در ارتباط تماسی و اس ام اسی باشم که خیلیییییییییییییییییییییی یییییی خوش می گذره.
    فقط یه نکته هست که اگه سرعت نت کم باشه ممکنه مکالمه کمی با مشکل باشه.
    دوست من که نت 128 داره گاهی تو تماس ها با من اختلال داره که البته اونم همیشگی نیست و خیلی وقت ها هم راحت صحبت می کنیم.
    ولی از منزل چون نت 512 دارن مثل لامبورگینی با سرعت عالی صحبت می کنیم.
    تازه خوبیش اینه که با یه دونه سیم کارت ایرانسل بیرون از خونه هم امکان ارتباط هست.(از اونجایی که اینترنت ایرانسل معمولا 256 است)
    جدا از وقتی با این پدیده آشنا شدم در پوست خود نمیگنجم و اینم بگم که کیفیت صدا اغلب انقد خوبه که انگار کنار شخص اونور خط نشستم و دارم رو در رو حرف میزنم!!!
    اس ام اس هم که از حالت معمولی و با سیم کارت خیلی زودتر ارسال میشه!
    خلاصه که این پدیده درصد بسیاری از دلتنگی شما رو در اینجا کم می کنه!

راستی اگه خواستین دست به کار تهیه گوشی اندرویید بشین اگه مدلی تهیه کنید که امکان نصب oovoo هم داشته باشه و دوربین مکالمه تصویری، دیگه میشه نور علی نور.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

در راستای بحث های تلفنی و تماس با ایران که شاید واسه خیلی از دوستان دغدغه باشه من تازگی با روش جالبی آشنا شدم که خیلیم جدید نیست و شاید خیلی از دوستان در جریان باشن و اینون واسه اون دسته ای عرض می کنم که اطلاعی از این موضوع ندارن:
    واسه گوشی های اندرویید یه نرم افزاری هست یه نام وایبر - Viber (البته نرم افزارای این شکلی زیاده ولی این جز بهترین هاس) که امکان تماس و اس ام اس رایگان رو از طریق اینترنت برای دو نفری که این نرم افزار رو رو گوشی داشته باشن فراهم میکنه.خب این یعنی یه صرفه جویی درست و حسابی تو هزینه تلفن.
    فرض کنید به طور معمول خانواده من چیزی در حدود ماهانه 80 هزار تومان هزینه کارت تلفن می دادن تا با من تماس بگیرن.حالا ما که تو خونه نت داریم و منم که اینجا همیشه نت دارم.بنابراین با داشتن دو گوشی اندرویید و نرم افزار وایبر میتونیم 24 ساعته و رایگان در ارتباط تماسی و اس ام اسی باشم که خیلیییییییییییییییییییییی یییییی خوش می گذره.
    فقط یه نکته هست که اگه سرعت نت کم باشه ممکنه مکالمه کمی با مشکل باشه.
    دوست من که نت 128 داره گاهی تو تماس ها با من اختلال داره که البته اونم همیشگی نیست و خیلی وقت ها هم راحت صحبت می کنیم.
    ولی از منزل چون نت 512 دارن مثل لامبورگینی با سرعت عالی صحبت می کنیم.
    تازه خوبیش اینه که با یه دونه سیم کارت ایرانسل بیرون از خونه هم امکان ارتباط هست.(از اونجایی که اینترنت ایرانسل معمولا 256 است)
    جدا از وقتی با این پدیده آشنا شدم در پوست خود نمیگنجم و اینم بگم که کیفیت صدا اغلب انقد خوبه که انگار کنار شخص اونور خط نشستم و دارم رو در رو حرف میزنم!!!
    اس ام اس هم که از حالت معمولی و با سیم کارت خیلی زودتر ارسال میشه!
    خلاصه که این پدیده درصد بسیاری از دلتنگی شما رو در اینجا کم می کنه!

راستی اگه خواستین دست به کار تهیه گوشی اندرویید بشین اگه مدلی تهیه کنید که امکان نصب oovoo هم داشته باشه و دوربین مکالمه تصویری، دیگه میشه نور علی نور.

موفق باشید
    دروود بر شما و ممنون از اطلاعاتتون
    اینجا داشتن اسمارت فون یا همون گوشی های سیستم عامل دار و ترجیحا آندروئید خیلی خیلی خیلی کارتون رو راه میندازه چه از نظر دیکشنری- چی پی اس- انواع نرم افزارهای آموزشی- نرم افزارهای ارتباطی

و سعی کنید کوشی بگیرین که دوربین مکالمه ویدئویی هم داشته باشه و از سیستم سخت افزاری خوبی برخوردار باشه که اینجا راحت باشین

اگه در مورد گوشی هم مشاوره خواستین بگین خوشبختانه در زیمنه گوشی- لپ تاپ و این قبیل سیستمها یه ذره اطلاعات داریم

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

Junior Member mzamanian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Vienna University of Technology

سلام به همه دوستان عزیز
    طبق گفته های دوست عزیزمون این نرم افزار ها +اینکه برای کاهش هزینه های دو طرف مفید برای تسریع در مکالمه و بالا بردن کیفیت مکالمه داشتم مکالمه تصویری تکست و...
    viber maaii skype tango googletalk oovoo و...
    البته فعلا maaii فقط اپل داره ولی اندرویدشم بزودی میاد
    لازم نیست حتما از ایران طرف مقابل اندروید داشته باشه میتونن با لپ تاپ مثلا تانگو رو نصب کنه شما هم سرس اندرویدش داشته باشین بعد ویدیوکال داشته باشین
    ویرایش توسط mzamanian66 : May 31st, 2012 در ساعت 06:50 PM

رشته و دانشگاه

خب حالا من یه سوال دارم.
    من به شدت وسوسه شدم htc one x بخرم.به نظر شما به نسبت قیمتش می ارزه؟؟؟
    این مدل بهتره یا آیفون؟
    اگه کمی صبر کنم ممکنه قیمتش کمتر بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خب حالا من یه سوال دارم.
    من به شدت وسوسه شدم htc one x بخرم.به نظر شما به نسبت قیمتش می ارزه؟؟؟
    این مدل بهتره یا آیفون؟
    اگه کمی صبر کنم ممکنه قیمتش کمتر بشه؟
    one x خیلی گوشی خوبه هست من عاشقشم همه چیزش خوبه
    دوربینش که من الان با همون دوربین روی htc incredible s عکس میگیرم و از خیلی دوربینهای دیجتال کامپکت هم بهتر عکس میگیره
    سیستم صوتی- پردازشگر و همه و همه خوبه

البته اینا اصلا ربطی به این فروم نداره ولی خوب لازم بود و گفتم

اما اگه میتونین برین سراغ galaxy III سامسونگ که الان بهترین هست و تازه 2-3 روزه اومده ولی خوب من خودم نسبت به سامسونگ آلرژی دارم

اگه در این رابطه سوالی بود خصوصی بپرسین

موفق باشی دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)