صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 171

موضوع: خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

پیش فرض پاسخ : خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    منم این مشکل شمارو داشتم ولی درستش کردم
    من در ماه نزدیک 2 گیگ و شاید بیشتر دانلود دارم و اصلا مشکلی نیست
    وقتی اومدین بهم بگین تا براتون توضیح بدم چکار کنید
    ممنون.اگه این مشکل حل بشه که دیگه عالیه.سوبی عزیز اگه ممکنه اینجا بفرمائید مشکل چجوری حل شد که سایر دوستان هم استفاده کنند.
    با تشکر

ببخشید یک سوال داشتم. چرا اینجا از T-Mobile و 3 و Orange اصلا صحبتی نمیشه!؟ من تو سایتاشون دیدم که با ماهی مثالا 10 یورو یک موبایل و خط و کلی آفر میدن. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    ببخشید یک سوال داشتم. چرا اینجا از T-Mobile و 3 و Orange اصلا صحبتی نمیشه!؟ من تو سایتاشون دیدم که با ماهی مثالا 10 یورو یک موبایل و خط و کلی آفر میدن. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    چرا خب اونا هم خوب هستند.ولی تا الان قیمت telering از همه مناسبتر بوده.تازگی هم تو سایتش دیدم آفر گذاشته سیم کارت با همه امکانات (هزار دقیقه مکالمه و 1000 اس ام اس و اینترنت رایگان در ماه) 5 یورو!!!!
    من اوایل می خواستم از آفرهای این شرکت ها واسه گرفتن یه گوشی خوب استفاده کنم ولی با حساب سر انگشتی دیدم خیلی هم به صرفه نیست.
    مثلا در مورد a1 وقتی همه جوانب رو برای گرفتن یه گوشی htc میسنجیدی خیلی عالی به نظر میومد ولی آخر کار سر بستن قرارداد فروشنده گفت یه 64 یورو هم باید هزینه ثبت نام و این حرفا بدم که دیدم دیگه اصلا و ابدا نمی ارزه و خیلی از قیمت اصلی گوشی گرون تر در میاد.
    اینه که به نظر من بهتره آدم خودش یه گوشی داشته باشه و فقط از سیم کارت هایی که آفر مکالمه و اس ام اس و اینترنت ماهانه دارن استفاده کنه.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    ممنون.اگه این مشکل حل بشه که دیگه عالیه.سوبی عزیز اگه ممکنه اینجا بفرمائید مشکل چجوری حل شد که سایر دوستان هم استفاده کنند.
    با تشکر
    یکسری از سیاتهای تبلیغاتی هستند که روی گوشی شما notification ارسال میکنن و شما با کلیک بر روی اون خود به خود در اون سایت ریجستر میشید و دیگه هفتگی یا ماهیانه براتون مبلغی به عنوان استفاده مازاد از اینترنت میاد که من با پیگیری های زیاد این سایتها رو روی گوشیم قفل کردم و از telering خواستم که دیگه از این سایتها خدماتی برای این سیم کارت ندن
    البته خیلی رفتم و اومدم و خود کارمندای telering هم زیاد سر در نمیاوردن

ولی برین و بخواین که براتون ریز فعالیت های ماهانتون رو در بیارن تا ببینید که اون هزینه اضافی برای چی بوده و آدرس اون سایت رو یادداشت کنید و به telering اطل بدید تا خدمات اون سایت رو براتون ببنده

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    اگه بخواین گوشی های خوب بگیرین سعی کنید از orang سیم کارت بگیرین ولی به نظر من گوشی رو از ایران بخرین و گوشی خوب هم بخرین و اینجا از telering سیم کارت بگیرین که الان توی طرح هست و ماهی 8 یورو میگیرن با این امکانات :
    1000 دقیقه مکالمه رایگان داخل اتریش
    1000 اس ام اس رایگاه داخل اتریش
    از همه بهتر و مهمتر اینتنرت نا محدود : 1G با سرعت خیلی بالا و بعد از با سرعت 128 کیلو بایت

که با همون اینترنتش میتونین راحت از طریق نرم افزارهای مختلف با ایران حرف بزنین
    ببخشید من یه سوالی دارم مایی که تازه داریم میایمم میتونیم از همین سیم کارت telering بگیریم؟واگه نامحدوده پس یه گیگش چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinhosseini نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوالی دارم مایی که تازه داریم میایمم میتونیم از همین سیم کارت telering بگیریم؟واگه نامحدوده پس یه گیگش چیه؟
    تا وقتی که کارت اقامت نگرفتین نمیتونین با این شرکت قرارداد ببندین
    اون 1 گیگ رو با سرعت خیلی بالا دانلود میکنید و اینترنت دارید و بعد از اونم سرعت میشه 128 ولی همچنان نا محدود در سرچ- دانلود و آپلود

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

از راه که میرسیم چه سیم کارت و سرویسی میدن بهمون؟ موبایل بگیریم از ایران یا بیایم از اونجا بگیریم. راستش من و همسرم هردو موبایلهامون رو میخوایم عوض کنیم ولی تو ایران خیلی گرونه!؟ مثلا آیفون تو اتریش ۲۹۹ یورو هست ولی تو ایران بیش از یک و نیم میلیون!!!؟؟؟ یا بلک بری ۹۹۰۰ تو تهران ۱۲۵۰۰۰۰ تومان هست ولی سرچ کردم تو اتریش ۳۰۰ یورو بود!؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    از راه که میرسیم چه سیم کارت و سرویسی میدن بهمون؟ موبایل بگیریم از ایران یا بیایم از اونجا بگیریم. راستش من و همسرم هردو موبایلهامون رو میخوایم عوض کنیم ولی تو ایران خیلی گرونه!؟ مثلا آیفون تو اتریش ۲۹۹ یورو هست ولی تو ایران بیش از یک و نیم میلیون!!!؟؟؟ یا بلک بری ۹۹۰۰ تو تهران ۱۲۵۰۰۰۰ تومان هست ولی سرچ کردم تو اتریش ۳۰۰ یورو بود!؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    نه بابا آیفون کجا 299 یوروه؟(حتما آیفون 3 رو این قیمت دیدی)
    تا دو ماه پیش آیفون 4 499 یورو بود.تا الان خیلی کم شده باشه در حد 40 50 یورو باید باشه.تو سایت saturn.at یا سایت اپل میتونی چک کنی.
    کلا من فکر میکنم قیمت گوشی تو ایران فعلا به صرفه تره.
    به عنوان مثل گوشی htc wildfire s الان تو اتریش بین 180 تا 200 یوروه که میشه حدود 500 هزار تومن ولی الان تو ایران بین 300 تا 320 هزار تومنه.
    ویرایش توسط shabgard25 : August 21st, 2012 در ساعت 12:18 AM

بسیار متشکرم.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله گوشی رو از ایران بگیرین بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)