صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 171

موضوع: خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

پیش فرض پاسخ : خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

بچه ها سلام. من یک سوال داشتم که بچه های اونور بهم لطفا جواب بدن. میخواستم بدونم که بلک بری برای اونجا مناسبه (با توجه به اینکه همه میگن برای خارج از ایران مناسبه)؟ راستش من کلا مک و اپل بازم و روی این پلت فرم ها کد هم میزنم و هیچ جوره غیر از آیفون (چون قبل تر هم داشتم و الآن هم آیپد دارم) چیزی به دلم نمیچسبه (با اینکه لینوکسی و اوپن سورس باز هم هستم). تحقیق کردم و همه گفته بودند برای خارج از ایران و کسانی که دنبال چیزهای خاص هستند مناسبه. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    بچه ها سلام. من یک سوال داشتم که بچه های اونور بهم لطفا جواب بدن. میخواستم بدونم که بلک بری برای اونجا مناسبه (با توجه به اینکه همه میگن برای خارج از ایران مناسبه)؟ راستش من کلا مک و اپل بازم و روی این پلت فرم ها کد هم میزنم و هیچ جوره غیر از آیفون (چون قبل تر هم داشتم و الآن هم آیپد دارم) چیزی به دلم نمیچسبه (با اینکه لینوکسی و اوپن سورس باز هم هستم). تحقیق کردم و همه گفته بودند برای خارج از ایران و کسانی که دنبال چیزهای خاص هستند مناسبه. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    برای اپراتورهای اتریش آیفون مناسبتره چون سیستم اینترنت بلک بری رو خیلی ها ساپورت نمیکنن ولی آیفون مشکلی نداره و مجبور نیستیتن به یک اپراتور خاص محدود بشین

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

ممنون از راهنمایین sobijoon. پس بهتره آیفون ۵ بیاد بعد اگر پولی بود بگیرم یا اینکه دل رو به دریا بزنم و بیام اونجا و از اپراتوری که سیستم بلک بری رو ساپورت میکنه هم گوشی و هم سیم کارت بگیرم. ممنون.

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

Question پاسخ : خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

سلام دوستان من یه سری اطلاعات از سایت http://wikitravel.org/en/Austria برداشتم و براتون اینجا میزارم از دوستانی که اونجا هستن ممنون میشم که کاملش کنن و البته راهنمایی
    البته من بیشتر قسمت Bold شده مد نظرم هست

Cell phones

Austria has a perfect GSM and 3G (UMTS) network coverage of nearly 100%. If you bring your own cell phone with you assure yourself that it operates on 900MHz / 1800MHz (GSM) or 2100Mhz (3G WCDMA). There are cell phones that operate at 1900MHz (e.g. networks in the United States) which are not supported in Austria. If you plan a longer visit in Austria it might be useful to buy a new mobile with a prepaid card from a local cell phone network provider. Be aware that some remote areas (especially mountainous areas) do not have network coverage yet, though this rather the exception than the rule. Even the Vienna underground lines do have perfect coverage.

Despite being a rather small country, Austria has a large number of cell network providers including A1 , T -Mob ile, Orange (former called One) , Drei (3G), Telering, Tele2, Bob and Yesss.
    The probably cheapest prepaid mobile providers right now are Bob and Yesss . A prepaid card costs €15 including 100 minutes talking time. Then you pay 6.8 cent per minute to all Austrian networks (as of June 2008) and 70 cents to the most important other countries. The Yesss SIM card is only available at the discounter Hofer . Yesss also sells cheap UMTS data cards (that are different from the normal SIM cards). The starter kit includes 1GB traffic and is available for 20 Euro. In order to prevent the SIM card from expiring, you need to recharge it once per year.

If you have an Austrian bank account, you can purchase a registered (non-prepaid) Bob SIM card. Calls then only cost 4 cent per minute to all other Austrian networks. There is no basic fee and no minimum charge.
    The new provider eety has a prepaid SIM card with very cheap international rates (13 cents to Germany, 9 Cent for Short Messages (SMS) worldwide). Online available at www.eety.eu and also sold in a few stores in major towns.
    You may often purchase a prepaid SIM card for Austria before you depart from an online vendor which can be convenient as you get instructions in English and your cell phone number before you depart.
    سایت T-Mobile در اتریش

حالا یه چندتا سوال ازتون دارم

1. دوستانی که اونجا هستید بهتره از اینجا تلفن بیاریم یا از اونجا بخریم ؟ البته خریدش جداگانه بهتره یا از این شرکت هایی مثل T-Mobile که بسته به نوع Package که ازش میگیرید بهتون گوشی میده، کدوم به صرفه تر هست ؟ (البته من T-Mobile در مورد اتریش نمیدونم اطلاعاتم برای انگلیس هست)

2. به ترتیب کدو خط ها رو پیشنهاد میدید ؟

3. اگر اطلاعات و نکته خاص دیگه ای که ما نمیدونیم بگید ممنون میشم.

** میدونم شاید تا حدودی تکراری باشه اما اگر به یه پست جامع تبدیلش کنید ممنون میشم.

سر بلند باشید

میلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

من نتیجه میگیرم که بیام اونجا و از تی موبایل یا اورنج یا ... یک آیفون ۵ یا یک بلک بری ۹۹۰۰ با قرارداد بگیرم و خلاص.

رشته و دانشگاه
    TUWien

من نتیجه میگیرم که بیام اونجا و از تی موبایل یا اورنج یا ... یک آیفون ۵ یا یک بلک بری ۹۹۰۰ با قرارداد بگیرم و خلاص.
    نتیجه گیری شما بر چه اساسی هست ؟ توجیه اقتصادی داره یا از روی علاقه ؟
    ممنون میشم بفرمایید که اگر دلیل خاصی داره ما هم استفاده کنیم.
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

دلیلش اینه که اول اون اپراتورها چون با قرارداد مثلا آیفون میدن بجای ۴۹۹ یورو ازتون ۱۹۹ یورو میگیرن که اونم میشه با کردیت کارت بصورت ماهی ۱۵ یورو بدید. در کل حتی اگر بیشتر از ۱۹۹ هم بدید (با احتساب بهره اقساط) بازم مثلا ماهی ۱۵ یورو به صرفه تره تا برید و از بازار ایران مثلا آیفون رو بخرید ۱،۵ میلیون نقد. تازه اینها رو کسی که زیاد در قید توجیهات اقتصادی نیست (خودم) به نتیجه رسیده. عزیزان اگر پلنتون اینه که از مملکتتون بکنید و برید جای دیگه دنبال زندگی، دیگه باید با همه شرایط اونجا (خرید از اونجا و هزینه ها و قوانین و کار کردن و ...) کنار بیایید. حالا خودتون شرایطتونو ببینید و تصمیم بگیرید، من بریتیش همیشه فکر میکنم و تصمیم میگیرم (چون چندسالی در انگلستان زندگی کرده ام)، در نتیجه به این ریزالت رسیدم.

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

دلیلش اینه که اول اون اپراتورها چون با قرارداد مثلا آیفون میدن بجای ۴۹۹ یورو ازتون ۱۹۹ یورو میگیرن که اونم میشه با کردیت کارت بصورت ماهی ۱۵ یورو بدید. در کل حتی اگر بیشتر از ۱۹۹ هم بدید (با احتساب بهره اقساط) بازم مثلا ماهی ۱۵ یورو به صرفه تره تا برید و از بازار ایران مثلا آیفون رو بخرید ۱،۵ میلیون نقد. تازه اینها رو کسی که زیاد در قید توجیهات اقتصادی نیست (خودم) به نتیجه رسیده. عزیزان اگر پلنتون اینه که از مملکتتون بکنید و برید جای دیگه دنبال زندگی، دیگه باید با همه شرایط اونجا (خرید از اونجا و هزینه ها و قوانین و کار کردن و ...) کنار بیایید. حالا خودتون شرایطتونو ببینید و تصمیم بگیرید، من بریتیش همیشه فکر میکنم و تصمیم میگیرم (چون چندسالی در انگلستان زندگی کرده ام)، در نتیجه به این ریزالت رسیدم.
    دوست من کاملا در اشتباهی.در مورد اپراتور a1 که گرون ترین اپراتور اتریشه چیزی که شما تو سایت میبینی به ازای پرداخت 199 یورو در ابتدا پرداخت ماهانه سی یورو به مدت معین که فکر میکنم لااقل باید یک یا دو سال باشه اول اینکه شما امکانی رو بدست میاری که با قیمت خیلی کمتر میتونستی از اپراتور های دیگه بگیری مثلا همون سیم کارت رو با همون امکانات از تله رینگ با قیمت 8 یورو و بعلاوه نکته اینه که در هنگامقرارداد از شما یه مبلغ ورودی علاوه بر مبالغ فوق گرفته میشه که این خرید رو به هیچ وجه به صرفه نمیکنه واین مبلغ رو هیچ جای سایت نمیبینید و فقط پای قرارداد که برسید ازتون مطالبه می کنند!!!
    درسته که قراره بکنیم و بریم ولی اگه امکان ارزون تری برای خرید وجود داشته باشه حالا چه از ایران چه هر جای دیگه با توجه به اینکه همه دوستان دانشجو هستند و همواره دنبال به صرفه ترین راه میگردند معمولا توصیه میشه از گوشی های قراردادی خصوصا اپراتور a1 که بسیار گران تر از دیگر اپراتورهاست خرید نشه.
    البته هر کسی با منطق و بودجه خودش نهایتا بهترین تصمیم رو میگیره.
    ویرایش توسط shabgard25 : September 13th, 2012 در ساعت 01:13 PM

Member armin_rx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc.Mechanical Eng. M.Sc. Systems Design

البته الان که iphone 5 اومده، مطمئننا قیمتهای اولیه برای iphone4s و blackberry ها کاهش چشمگیری میکنه، و برای کسایی که واقعا به غیر از آیفون یا بلک بری با چیز دیگه ای نمیتونن کار کنن و پول هم نمیخوان زیاد خرج کنن خوب شد...
    من که خیلی خوشحالم واقعا غصه ام بود که چیکار کنم

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    دوست من کاملا در اشتباهی.در مورد اپراتور a1 که گرون ترین اپراتور اتریشه چیزی که شما تو سایت میبینی به ازای پرداخت 199 یورو در ابتدا پرداخت ماهانه سی یورو به مدت معین که فکر میکنم لااقل باید یک یا دو سال باشه اول اینکه شما امکانی رو بدست میاری که با قیمت خیلی کمتر میتونستی از اپراتور های دیگه بگیری مثلا همون سیم کارت رو با همون امکانات از تله رینگ با قیمت 8 یورو و بعلاوه نکته اینه که در هنگامقرارداد از شما یه مبلغ ورودی علاوه بر مبالغ فوقگرفته میشه که این خرید رو به هیچ وجه به صرفه نمیکنه واین مبلغ رو هیچ جای سایت نمیبینید و فقط پای قرارداد که برسید ازتون مطالبه می کنند!!!
    درسته که قراره بکنیم و بریم ولی اگه امکان ارزون تری برای خرید وجود داشته باشه حالا چه از ایران چه هر جای دیگه با توجه به اینکه همه دوستان دانشجو هستند و همواره دنبال به صرفه ترین راه میگردند معمولا توصیه میشه از گوشی های قراردادی خصوصا اپراتور a1 که بسیار گران تر از دیگر اپراتورهاست خرید نشه.
    البته هر کسی با منطق و بودجه خودش نهایتا بهترین تصمیم رو میگیره.
    ممنونم میشم شبگرد جان در مورد پست 44# نظرتو بدی در مورد اپراتور ها قیمت ها که تبدیل به یک پست جامع بشه که همه بتونن استفاده کنن حالا تصمیم با خودشون میخوان از اینجا بخرن یا مثل دوستمون از اتریش

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)