صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 171

موضوع: خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

پیش فرض پاسخ : خرید سیم کارت تلفن همراه در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط schmetter نمایش پست ها
    خب سبحان جون این گوشی دار ها هم 10 یورو در ماه میگیرن (البته خب یه حدود 49تاهم اولش) و مثلا نوکیا میدن !!
    خب چه فرقی میکنه بخوایم برای سیم اونقدر بدیم ییهو گوشی میخریم اونجا !! تازه هیچ میدونین ایران چقدر همه چیز گرون شده ؟ همین HTC که شبگرد جون میگه 300 تومن گرفته من دیروز قیمت کردم به قول خودشون با دلار جدید 440 تومن شده دیگه چه برسه به گوشی های 1 میلیونی. بیخیال بابا ایران چیزی خریدن حروومه.
    اونجا میایم میخریم بعد هم میاییم سر بزنیم حکش میکنیم سیم کارت ایرانسل میندازیم توش

اینم سایتش : https://www.orange.at/Content.Node/shop/tarife/#
    گوشی من هنوزم تو ایران 380 هزار تومنه که با قیمت فعلیش (180یورو) در اتریش و تبدیلش به ریال اصلا قابل مقایسه نیست!(تازه مالیاتی که کیاد روش رو حساب نکردم!!)
    اگه روش قراردادی گوشی و سیم کارت به صرفه بود حتما همه ما هم همین کارو میکردیم.ولی من تا الان خیلی افراد کمی رو دیدم که گوشی قراردادی برداشتن.حتی منی که گوشیم رو از اتریش خریدم بازم ترجیح دادم گوشی رو جدا و نقدی بخرم و سیم کارت رو جدا.چون اینجوری خیلی به صرفه تر از حالت قراردادیش بود!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    با سلام
    من از A1 شرایط قراردادیش رو پرسیدم برای گوشی galaxy s3 شما به مدت 24 ماه با این شرکت قرارداد ببندید و ماهانه 60 یورو بپردازید برای گوشی 40 یورو میدید و اگر ماهانه 40 یورو بدید برای گوشی 150 تا باید بدید و اگر ماهانه 30 یورو بدید برای گوشی 300 یورو باید بدید و اگر ماهانه 25 یورو بدید برای گوشی 440 تا میدید.
    مسعود جان توصیه شخصی من اینه که A1 اپراتور گرونی است و خیلی برای مای دانشجو به صرفه نیست!(چه قراردادی و چه سیم کارت خالی)

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    مسعود جان توصیه شخصی من اینه که A1 اپراتور گرونی است و خیلی برای مای دانشجو به صرفه نیست!(چه قراردادی و چه سیم کارت خالی)
    من جهت اطلاع دوستان گفتم شبگرد جان . من تو شوک ایفون 5 هستم (الان طرفدارای سامسونگ میان وسط ) بتونم اونرو میخرم نتونم هم نگاش میکنم دیگه

Member schmetter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی محیط زیست BOKU University

گوشی من هنوزم تو ایران 380 هزار تومنه که با قیمت فعلیش (180یورو) در اتریش و تبدیلش به ریال اصلا قابل مقایسه نیست!(تازه مالیاتی که کیاد روش رو حساب نکردم!!)
    اگه روش قراردادی گوشی و سیم کارت به صرفه بود حتما همه ما هم همین کارو میکردیم.ولی من تا الان خیلی افراد کمی رو دیدم که گوشی قراردادی برداشتن.حتی منی که گوشیم رو از اتریش خریدم بازم ترجیح دادم گوشی رو جدا و نقدی بخرم و سیم کارت رو جدا.چون اینجوری خیلی به صرفه تر از حالت قراردادیش بود!
    عجب من 2 شنبه قیمت گرفتما !! ای بابا از این اختلاف قیمتا به خدا کلافه شدیم. دیگه کم کم بریم سوپرمارکت واسه خرید شیر یارو میگه صبر کن زنگ بزنم گاوداری استعلام قیمت کنم . بعدش تازه گاوداریا با هم متفاوتن هر کدوم یه قیمت میده ... گاوا با هم فرق دارن... و در آخر دلار گرون شده

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط schmetter نمایش پست ها
    عجب من 2 شنبه قیمت گرفتما !! ای بابا از این اختلاف قیمتا به خدا کلافه شدیم. دیگه کم کم بریم سوپرمارکت واسه خرید شیر یارو میگه صبر کن زنگ بزنم گاوداری استعلام قیمت کنم . بعدش تازه گاوداریا با هم متفاوتن هر کدوم یه قیمت میده ... گاوا با هم فرق دارن... و در آخر دلار گرون شده
    هاها نه اینجوری نیست.احتمالا اونی که تو قیمت گرفتی با گارانتی بوده.که از اونجایی که اصلا فایده نداره من همیشه گوشی بدون گارانتی میخرم.
    این سایت بدی نیست واسه اینکه قیمتا دستت بیاد: digikala.com

رشته و دانشگاه

من جهت اطلاع دوستان گفتم شبگرد جان . من تو شوک ایفون 5 هستم (الان طرفدارای سامسونگ میان وسط ) بتونم اونرو میخرم نتونم هم نگاش میکنم دیگه
    منم شدیدا تو همین شوکم!!! آره فک کنم باید نگاهش کنیم!

Member armin_rx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc.Mechanical Eng. M.Sc. Systems Design

هاها نه اینجوری نیست.احتمالا اونی که تو قیمت گرفتی با گارانتی بوده.که از اونجایی که اصلا فایده نداره من همیشه گوشی بدون گارانتی میخرم.
    این سایت بدی نیست واسه اینکه قیمتا دستت بیاد: digikala.com
    واقعا که من اکثر گوشی هاشو نگا کردم، اکثرا بالای 600 هزار تومن میگرده و خیلیا بالای 1 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_rx نمایش پست ها
    واقعا که من اکثر گوشی هاشو نگا کردم، اکثرا بالای 600 هزار تومن میگرده و خیلیا بالای 1 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
    دوست عزیز صحبت درباره مدل گوشی من بود!
    http://digikala.com/default.aspx?Pro...HTC-Wildfire-S

میدونم که شاید مدل مقبولی و آنچنانی نیست ولی کار من رو شدیدا راه انداخته.به لطف نرم افزار وایبر میتونم رایگان با خانواده و دوستام از طریق نت صحبت کنم و اس ام اس بدم.(کیفیت مکالمه و اس ام اس: بسیار خوب البته بستگی به سرعت نت هم داره!)

تازه اینم یه مدل ارزون تر:
    http://digikala.com/default.aspx?Pro...e-HTC-Explorer

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

منم شدیدا تو همین شوکم!!! آره فک کنم باید نگاهش کنیم!
    خودایی هیچ گوشی به پای آیفون نمیرسه جایی لنگت نمیزاره امـــــــــــــــــــــــ ـا آیفون 5 که فکر کنم برای نگاه کردنشم باید پول داد .....

اما این رو حتما" ببینید .... امان از این چشم بادومیا .... گوشی نیست که ... هیولاست LG Optimus G

مسعود جان سامسونگ باید بره پولاش رو جمع کنه بدهیشو به آیفون بده
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    خودایی هیچ گوشی به پای آیفون نمیرسه جایی لنگت نمیزاره امـــــــــــــــــــــــ ـا آیفون 5 که فکر کنم برای نگاه کردنشم باید پول داد .....

اما این رو حتما" ببینید .... امان از این چشم بادومیا .... گوشی نیست که ... هیولاست LG Optimus G

مسعود جان سامسونگ باید بره پولاش رو جمع کنه بدهیشو به آیفون بده
    یدونه چشم بادومی داریم ما تو خوابگاه تفاوت رو احساس میکنیم شوخی کردم ما از اونا با هوش تریم فقط ......
    اره بابا سامسونگ دیگهههههههه.
    شوخی به کنار سامسونگ هم خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)