صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

سلام دوستان
    ممکنه دوتا مجله ISI مدیریتی با IF نرمال که احتمال چاپش قابل قبول باشه معرفی کنین.
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه دوتا مجله ISI مدیریتی با IF نرمال که احتمال چاپش قابل قبول باشه معرفی کنین.
    ممنونم
    سايت تامسون را چك كنيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ژورنال های انتشارات Hindawi پولی هستند و بعضا ISI هم هستند.
    http://www.hindawi.com/journals/
    برید تو سایتش تو لیست ژورنال ها، ژورنال متناسب با رشتتون رو پیدا کنید ببینید IF داره یا نه. اگر داشت بعد تامسون رویترز رو چک کنید و از ISI بودنش مطمئن بشید.
    دوتا از ژورنال هاش که من چک کردم ISI بود:
    http://www.hindawi.com/journals/ame/
    http://www.hindawi.com/journals/mpe/

سلام دوستان
    من در رشته خودم 9 تا ژورنال رو در مرحله اول در زماگو در مرحله دوم در تامسون رویترز و در مرحکه سوم تامسون اپن سرچ و در مرحله چهارم در دایرکتری اپن اکسس جورنالز بررسی کردم ولی میگن ممکنه که تامسون اپن سرچ و دایرکتری اپن اکسس جورنالز نمایه بکنن ولی اپن اکسس نباشه.
    برا همین گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم اگر براتون امکانش هیت راهنماییم کنید.
    با تشکر فراوان لیست ژورنال هارو براتون پیوست می کنم.
    http://www.scimagojr.com/journalrank...=0&min_type=cd
    ………………………………………… ………………………………………… …………..................
    http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/
    ………………………………………… ………………………………………… …..............................
    http://science.thomsonreuters.com/cg...opensearch.cgi
    ………………………………………… ………………………………………… …………..................
    https://doaj.org/search?source={%22query%22%3A{%22match_all%22%3A{} }%2C%22from%22%3A0%2C%22size%22%3A10}#.VZPeQ0aAW2k
    ================================================== =========================
    1-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (337)
    Search terms: 1405-1079
    Total journals found: 1
    1. GESTION Y POLITICA PUBLICA
    Semiannual ISSN: 1405-1079
    CENTRO DE INVESTIGACION Y DOCENCIA ECONOMICAS, CARRETERA MEXICO-TOLUCA 3655, LOMAS DE SANTA FE, MEXICO, 01210 D F

1. Social Sciences Citation Index

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (274)
    Search terms: 1576-0162
    1. REVISTA DE ECONOMIA MUNDIAL
    Semiannual ISSN: 1576-0162
    UNIV HUELVA, SERV PUBLICACIONES, CAMPUS EL CARMEN, EDIFICIO MARIE CURIE, AVENIDA FUERZAS ARMADAS S-N, HUELVA, SPAIN, 21071

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    3-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (235)
    Search terms: 1330-2965
    1. REVIJA ZA SOCIJALNU POLITIKU
    Tri-annual ISSN: 1330-2965
    SVEUCLISTE ZAGREBU, PRAVNI FAKULTED-UNIV ZAGREB, FAC LAW, TRG MARSALA TITA 14, ZAGREB, CROATIA, 10000

4-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (181)
    Search terms: 0034-7329
    1. REVISTA BRASILEIRA DE POLITICA INTERNACIONAL
    Semiannual ISSN: 0034-7329
    INST BRASILEIRO RELACOES INT, CAIXA POSTAL 4400, BRASILIA DF, BRAZIL, 70919-970

5-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (166)
    Search terms: 1715-2593
    1. ISLAND STUDIES JOURNAL
    Semiannual ISSN: 1715-2593
    UNIV PRINCE EDWARD ISLAND, INST ISLAND STUDIES, 550 UNIV AVE, CHARLOTTETOWN, CANADA, PE, C1A 4P3

2. Current Contents - Social & Behavioral Sciences

6-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (160)
    Search terms: 0716-1417
    1. REVISTA DE CIENCIA POLITICA
    Semiannual ISSN: 0716-1417
    PONTIFICIA UNIV CATOLICA CHILE, INST CIENCIA POLITICA, AV VICUNA MACKENNA 4860, SANTIAGO, CHILE, 00000

7-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (148)
    Search terms: 1654-4951
    1. ETHICS & GLOBAL POLITICS
    Quarterly ISSN: 1654-4951
    CO-ACTION PUBLISHING, RIPVAGEN 7, JARFALLA, SWEDEN, SE-175 64

8-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (120)
    Search terms: 1079-0969
    1. HEALTH AND HUMAN RIGHTS
    Semiannual ISSN: 1079-0969
    HARVARD UNIV PRESS, 79 GARDEN ST, CAMBRIDGE, USA, MA, 02138

9-Thomson Reuters Master Journal List JOURNAL LIST (82)
    Search terms: 0002-0397
    1. AFRICA SPECTRUM
    Tri-annual ISSN: 0002-0397
    GIGA INST AFRICAN AFFAIRS, NEUER JUNGFERNSTIEG 21, HAMBURG, GERMANY, D-20354

سلام خدمت دوستان
    میشه محبت کنید و ژورنال اپن اکسسی در حوزه روابط بین الملل و علوم سیاسی معرفی کنید؟؟؟
    در صورت امکان دارای شرایط ممکنه زیر باشه:
    1-اعتبار داشته باشه که فکر کنم اعتبارش تا حدودی به معروفیت ناشر، کشور محل چاپ، سالهای متوالی انتشار، هیئت داوری و... بستگی داره که مطمئنم بهتر و بیشتر از من بلدین.
    2-در صورت امکان ای اس ای یا اسکوپوس یا ای اس سی باشه.
    3-در صورت امکان از هرنوع ژورنال ای اس ای، اسکوپوس و ای اس سی به تعداد ممکن معرفی بفرمایید.
    دوستدار شما فرهاد

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام خدمت دوستان
    میشه محبت کنید و ژورنال اپن اکسسی در حوزه روابط بین الملل و علوم سیاسی معرفی کنید؟؟؟
    در صورت امکان دارای شرایط ممکنه زیر باشه:
    1-اعتبار داشته باشه که فکر کنم اعتبارش تا حدودی به معروفیت ناشر، کشور محل چاپ، سالهای متوالی انتشار، هیئت داوری و... بستگی داره که مطمئنم بهتر و بیشتر از من بلدین.
    2-در صورت امکان ای اس ای یا اسکوپوس یا ای اس سی باشه.
    3-در صورت امکان از هرنوع ژورنال ای اس ای، اسکوپوس و ای اس سی به تعداد ممکن معرفی بفرمایید.
    دوستدار شما فرهاد
    دوست گرامی،

لینک زیر را چک بفرمایید:

تمامی ژورنال ها در اسکوپوس نمایه می شوند و کف اعتبار را دارند، ای اس ای بودن را موردی چک بفرمایید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست گرامی،

لینک زیر را چک بفرمایید:

تمامی ژورنال ها در اسکوپوس نمایه می شوند و کف اعتبار را دارند، ای اس ای بودن را موردی چک بفرمایید.
    سلام دوست گرامی
    شما اول ای اس ای و بعد اسکوپوس رو ظاهرا توصیه می کنید.
    ولی ای اس سی چی معتبر هستند؟؟؟
    برای مثال:
    این ژورنال: http://mjl.isc.gov.ir/Searchresult.a...chTxt=09577572 به نام Jurnal Ump - Social Sciences And Technology Management با issn: 09577572
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    شما اول ای اس ای و بعد اسکوپوس رو ظاهرا توصیه می کنید.
    ولی ای اس سی چی معتبر هستند؟؟؟
    برای مثال:
    این ژورنال: http://mjl.isc.gov.ir/Searchresult.a...chTxt=09577572 به نام Jurnal Ump - Social Sciences And Technology Management با issn: 09577572
    با تشکر فراوان
    دوست من،
    به دو نکته توجه داشته باشید، اول اینکه ISC یک شاخص جهانی نیست و ژورنال های حوزه جهان اسلام را پوشش می دهد، دوم اینکه یک ژورنال می تواند جاهای مختلفی نمایه شود برای مثال هم ISI باشد و هم ISC، در اسکوپوس و چند جای دیگر هم باشد.

در مورد این ژورنال، من هیچ نکته ای بخصوصی در آن ندیدم که توصیه اش را بکنم، شخصا ژورنال های داخلی که توسط دانشگاه های بزرگ منتشر شوند (در صورت وجود چنین مجلاتی) را به این ژورنال ترجیح می دهم. البته من هم رشته ای شما نیستم و دوستان هم رشته ای بهتر و دقیقتر نظر خواهند داد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

سلام
    من یه ژورنال open access توی آمریکا پیدا کردم .میخواستم بدونم معتبر هست یا نه؟ با توجه به این که هزینش خیلی خوبه فقط 60 دلار
    اینم سایتش
    www.ajer.org
    ضمنا می خواستم بدونم ارزش رزومه ای این ژورنال برام بیشتره یا این که مقالمو توی یه کنفرانس بین المللی داخلی چاپش کنم؟(چون کنفرانسای خارجی معمولا 400 یا 500 دلار هزینشه)
    کلا کنفرانسای بین المللی معتبر تره یا ژورنالای open access?
    همچنین اگر لینک کنفرانس بین المللی داخلی یا خارجی یا ژورنال open access ارزون حداکثر تا 200 دلار در زمینه مهندسی عمران دارین لطفا اعلام کنین.

درود

امیدوارم حالتان خوب باشد و روز خوبی را سپری کرده باشید. از اینکه مزاحم وقتتان می شوم عذر میخوام.

در مورد لیست مجلات ISI) Open Access) اطلاعاتی دارید. چه جوری و با چه رفرنس معتبری میشه لیستی از اون ها رو پیدا کرد؟ Open Access هایی که ISI هستند معمولا IF دارند ؟

باتوجه به اینکه محدودیت زمانی دارم و از طرفی هم کیفیت مقاله هم خوبه، دوستانم به من مجلات Opeen Access که می گفتن پولی هم هست معرفی کردند، اما مجله ی خاصی رو نگفتن.

سپاسگزارتان می شوم اگر من رو راهنمایی کنید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)