صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion

پیش فرض گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

سلام وقتتون بخیر.

یه سوال دارم اونم اینکه آیا برای فوق لیسانس مهندسی عمران با داشتن همه شرایط از جمله تافل بالای 550 و gre general و معدل بالایه 16 اما مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد هست ، گرفتن پذیرش از دانشگاه های ممتاز کانادا ( با توجه به لیستی که وزارت علوم منتشر کرده درباره دانشگاه های مورد تایید کانادا ) امکان داره؟

و یه خواهشم داشتم آیا شما کسیو میشناسیدکه با مدرک مهندسی دانشگاه آزاد برای فوق از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش گرفته باشه؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

من برای گانادا کسی رو نمی شناسم، اما برای کشورهای دیگه چرا. ثبت نام در دانشگاههای کانادا زیاد به اینکه دانشجوی دانشگاه آزاد هستی ربطی نداره، اگر روزمه خوبی داری، نه صرفاً فقط رزومه ای که به Requirements ها برسه، خوب قطعاً می تونی پذیرش بگیری، البته اگر Fund نخوای خیلی کارت ساده تر هست، اما اگر بخوای خوب دیگه واقعاً باید ببینی رزومه ای که داری چقدر کامله.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط karimkhani
    سلام وقتتون بخیر.

یه سوال دارم اونم اینکه آیا برای فوق لیسانس مهندسی عمران با داشتن همه شرایط از جمله تافل بالای 550 و gre general و معدل بالایه 16 اما مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد هست ، گرفتن پذیرش از دانشگاه های ممتاز کانادا ( با توجه به لیستی که وزارت علوم منتشر کرده درباره دانشگاه های مورد تایید کانادا ) امکان داره؟

و یه خواهشم داشتم آیا شما کسیو میشناسیدکه با مدرک مهندسی دانشگاه آزاد برای فوق از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش گرفته باشه؟
    دوستان خواهشا کمک کنید.

ApplyAbroad Champion

به نظر من که در گرفتن پذیرش همه چیز امکان داره! من کسی رو نمی‌شناسم که از دانشگاه آزاد رفته باشه کانادا، اما به نظرم اگر تافل و GRE خیلی خوبی داشته باشی (تافل ترجیحا بالای ۶۰۰ و GRٍE Quantitative ۸۰۰) امکانش هست. اگر مقاله هم داشته باشی که شانست بیشتر خواهد بود.

Junior Member

يكي از دوستاي من آزاد گچساران خونده بود.
    حالا هم رفته Waterloo
    من زياد اينجا نميام اگه اطلاعات خواستي با Alizadeh_613@yahoo.com تماس بگير

ApplyAbroad Champion

از آقا بابک و هاشمیان عزیز وebi613 به خاطر راهنمایی شون ممنون.

سلام دوستان
    سوالي در مورد مدارك ليسانس دانشگاه آزاد داشتم.
    1- دانشگاه هاي كانادا مثل UBC يا دانشگاه هاي آمريكا مدارك همه دانشگاه هاي آزاد رو از قبيل شهرستان ها هم قبول دارن يا فقط مدارك دانشگاه آزاد تهران رو قبول دارن ؟؟
    2- اگه فقط مدرك تهران رو قبول دارن . فرقي نداره مدرك دانشگاه آزاد مربوط به تهران شمال باشه يا جنوب يا مركز و... يا باز هم در اين مورد استثنا وجود داره ؟؟
    ممنون
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

Senior Member

اغلب در صورتی که دانشگاه آزاد رو قبول داشته باشن، همه شعبه های اون رو قبول دارن. اما بعضی هم فقط دانشگاه های آزاد شعبه های خاصی رو قبول دارن. باید توی سایت خود دانشگاه چک کنید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

تا اونجایی که من می دونم ubc فقط تهران را قبول داره و بقیه شعبه ها را باید کنسولگری کانادا حتما تایید بکنه

Junior Member

سلام به همگی.
    میخواستم بدونم که با معدل کل حدود 16.5 و مدرک دانشگاه آزاد (البته تهران نه!) رشته مکانیک تو چه رنکی و از کدوم کشورها میشه پذیرش برای ارشد با Fund گرفت یا اصلا این یه آرزوی محاله؟
    اینو هم بگم که زبانم خوبه و میتونم نمره قابل قبول رو بیارم.GRE هم که متوسط به بالا و نه خوب!!!!

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)