نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
البته دوستانی هم بودن که مک گیل و UBC پذیرش گرفتن برای مستر با فاند و الان واسه PhD MIT می خونن از علم و صنعت. اما شرایطشون خیلی خاص بوده مثلا یکیشون 12 تا مقاله ISI داشت (تو دوره کارشناسی). من روال نرمال رو می گم از چیز هایی که دیدم. از دانشگاه آزاد برای فاند گرفتن باید شرایط خیلی خیلی خیلی خاصی داشته باشین. البته این نظره منه.

شما نه تنها اطلاعاتتون غلطه بلکه حتی به نتایج مندرج در همین سایت هم گویا توجه نفرمودید ...

که اگه کمی دقت داشتید اینطور " خیلی خیلی خیلی خاص" نمیکردید و به خاطر هیچ باعث نا امیدی دوستان نبودید ...

اصلاً به دانشگاه ازاد بودن ربطی نداره ریجکت شدن ... باید ضعف رو جای دیگه جستجو کرد!

خیلی از دانشگاههای چین و هند (نه خوباش) از همین دانشگاه ازاد هم گمنام ترند! ویا کشورهای داغونتر دیگه ... نمره خوب امتحانات GRE , جنرال و سابجکت و یه تافل خیلی بالا و همینطور یکی دو تا مقاله .... اینا چیزایی هستند که رقابت ایجاد میکنند

والبته معدل ! من خودم پشیمونم که دولتی ریاضی خوندم چون میانگین معدل دانشکده علوم پایه در زمان فارغ التحصیلیم زیر 13 بود که نشون دهنده سختگیریهای بی مورده ... ای کاش لیانس رو ازاد میخوندم ولی معدلم 18 بود!!