صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 111

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه علمی و کاربردی

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه علمی و کاربردی

درود

دوستان با توجه به اینکه تاپیکی جهت راهنمایی ، بحث و تبادل نظر در مورد نحوه و مراحل گرفتن مدارک اعم از دانشنامه و ریزنمرات و نیز ترجمه و مهر و موم کردن آنها که با دانشگاه های دیگر کمی متفاوت هست ایجاد نشده بود که با رایزنی با مدیریت محترم این تاپیک جهت این امر ایجاد شد .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن و ترجمه مدارک و ریزنمرات دانشگاه علمی و کاربردی

درود

دوستان برای گرفتن مدارک و ریزنمرات دانشگاه جامع علمی کاربردی برای فارغ التحصیلان دوره نه دانشجویان مشغول به تحصیل مراحل زیر طی شد :

گام اول : مراجعه به واحد آموزش برای مراکز آموزشی کوچک ( برای مدیریت صنعتی تبریز » واحد آموزش ) و یا امور فارغ التحصیلان برای مراکز آموزشی بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ارائه گواهی موقت پایان دوره تحصیلی و پر کردن فرم درخواست دانشنامه پایان دوره تحصیلات و بعد پرداخت هزینه تمبر به میزان 1000 تومان و در نهایت دریافت دانشنامه و مهر و امضای ریاست مرکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی .

گام دوم : همزمان با درخواست دانشنامه اصلی درخواست ریزنمرات قابل ترجمه و رسمی به واحد آموزش برای مراکز آموزشی کوچک ( برای مدیریت صنعتی تبریز » واحد آموزش ) و یا امور فارغ التحصیلان برای مراکز آموزشی بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دریافت نامه ای مبنی بر قابل ترجمه شدن مدارک به دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر مورد نظر به علاوه پرینت ریزنمرات جدول بندی شده و طی آن دریافت گواهی و یا لیست قبولی در کنکور و یا آزمون جامع برای دوره های پودمانی در صورت نیاز و در نهایت ارجاع به دانشگاه جامع .

گام سوم : مراجعه واحد فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی ( برای دانشگاه جامع تبریز » طبقه دوم » اتاق وسطی » میز دست چپ ) و ارائه نامه و ریزنمرات و کپی مدارک شناسایی و در نهایت مهر و موم کردن ریزنمرات و مدارک و آماده سازی برای ارجاع به مهر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری که با ممهور شدن به این مهر مدارک کاملا قابل ترجمه می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان برای گرفتن مدارک و ریزنمرات دانشگاه جامع علمی کاربردی برای فارغ التحصیلان دوره نه دانشجویان مشغول به تحصیل مراحل زیر طی شد :

گام اول : مراجعه به واحد آموزش برای مراکز آموزشی کوچک ( برای مدیریت صنعتی تبریز » واحد آموزش ) و یا امور فارغ التحصیلان برای مراکز آموزشی بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ارائه گواهی موقت پایان دوره تحصیلی و پر کردن فرم درخواست دانشنامه پایان دوره تحصیلات و بعد پرداخت هزینه تمبر به میزان 1000 تومان و در نهایت دریافت دانشنامه و مهر و امضای ریاست مرکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی .

گام دوم : همزمان با درخواست دانشنامه اصلی درخواست ریزنمرات قابل ترجمه و رسمی به واحد آموزش برای مراکز آموزشی کوچک ( برای مدیریت صنعتی تبریز » واحد آموزش ) و یا امور فارغ التحصیلان برای مراکز آموزشی بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دریافت نامه ای مبنی بر قابل ترجمه شدن مدارک به دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر مورد نظر به علاوه پرینت ریزنمرات جدول بندی شده و طی آن دریافت گواهی و یا لیست قبولی در کنکور و یا آزمون جامع برای دوره های پودمانی در صورت نیاز و در نهایت ارجاع به دانشگاه جامع .

گام سوم : مراجعه واحد فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی ( برای دانشگاه جامع تبریز » طبقه دوم » اتاق وسطی » میز دست چپ ) و ارائه نامه و ریزنمرات و کپی مدارک شناسایی و در نهایت مهر و موم کردن ریزنمرات و مدارک و آماده سازی برای ارجاع به مهر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری که با ممهور شدن به این مهر مدارک کاملا قابل ترجمه می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    این قسمتی که قرمز کردم متوجه نمیشم!! از کجا این نامه رو بگیریم؟من کاردانی علمی کاربردی کارآموزان چالوس بودم و الان کارشناسی ناپیوسته ساپکو تهرانم و بهمن فارغ التحصیل میشم و میخوام پاییز اپلای کنم.چکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    این قسمتی که قرمز کردم متوجه نمیشم!! از کجا این نامه رو بگیریم؟من کاردانی علمی کاربردی کارآموزان چالوس بودم و الان کارشناسی ناپیوسته ساپکو تهرانم و بهمن فارغ التحصیل میشم و میخوام پاییز اپلای کنم.چکار کنم؟
    درود

دوست من شما وقتی مراجعه می کنین تا درخواست دریافت ریزنمرات قابل ترجمه و مدرکتون رو بدین از مرکز آموزشی که تحصیل کردین مرکز آموزشی تمامی این مدارک مذکور که قرمز رنگ فرمودین رو می ده بهتون تا به دانشگاه جامع محل تحصیل مراجعه نمایید .

محمدرضا

ApplyAbroad Veteran

سلام دوست عزیز.
    میشه لطفا مراحل کار را برای دانشجوی ترم آخر علمی کاربردی هم بگین ؟
    من کارشناسی ناپیوسته می خونم الان ترم 3 هستم.
    آیا با ریزنمره ای که تا الان دارم و دانشگاه به عنوان سابقه میده، کارم راه میفته ؟
    ممنونم.

Junior Member remy26 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی هواپیما. دانشگاه صنعت هوانوردی تهران

سلام دوت گرامی. این قضیه کار برای دانشجوی اخرو سابقه کاریعنی چی؟؟؟؟/ و اینکه فنتستیک جان جسارتا شما میتونید منو راهنمایی کنید؟من دانشجوی کارشناسی رشته تکنولوژی هواپیما ام. تو کاردانی بیشتر دروس تخصصیمو با نمرات 17-20قبول شدم.ولی الان تو کارشناسی یکم کمتر شده خوب با این ریز نمراتی که من دارم الان با کارشناسی اقدام کنم یا کاردانی ؟؟؟؟
    دلم اغوشی میخواهد ...نه زن و نه مرد باشد... خدایا "زمین نمی ایی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط remy26 نمایش پست ها
    سلام دوت گرامی. این قضیه کار برای دانشجوی اخرو سابقه کاریعنی چی؟؟؟؟/ و اینکه فنتستیک جان جسارتا شما میتونید منو راهنمایی کنید؟من دانشجوی کارشناسی رشته تکنولوژی هواپیما ام. تو کاردانی بیشتر دروس تخصصیمو با نمرات 17-20قبول شدم.ولی الان تو کارشناسی یکم کمتر شده خوب با این ریز نمراتی که من دارم الان با کارشناسی اقدام کنم یا کاردانی ؟؟؟؟
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی برای اپلای به هر دوش نیاز دارین دانشگاه هردوش رو از شما خواهد طلبید ... .

محمدرضا

Junior Member remy26 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی هواپیما. دانشگاه صنعت هوانوردی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی برای اپلای به هر دوش نیاز دارین دانشگاه هردوش رو از شما خواهد طلبید ... .

محمدرضا
    ممنون محمد جان یک سوال دیگه؟چقدر دانشگاه علمی کاربردی رو قبول دارند ؟البته میدونم که دانشگاه علمی کاربردی رو کالج میدونند و یکم بهتر از یونی قبول دارند اما مطمئن نیستم درسته ؟؟
    سپاس
    دلم اغوشی میخواهد ...نه زن و نه مرد باشد... خدایا "زمین نمی ایی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط remy26 نمایش پست ها
    ممنون محمد جان یک سوال دیگه؟چقدر دانشگاه علمی کاربردی رو قبول دارند ؟البته میدونم که دانشگاه علمی کاربردی رو کالج میدونند و یکم بهتر از یونی قبول دارند اما مطمئن نیستم درسته ؟؟
    سپاس
    درود

دوست خوب من ببینین قبول که دارند نگران اینجور چیزا نباشین مهم توانایی های شماست مگر اینکه صراحتا ذکر نمایند مثل آلمان که چه دانشگاه هایی رو قبول دارند . شما مدارکتون رو آماده کنین و اپلای کنین به امید خدا حل میشه .

محمدرضا

ApplyAbroad Veteran

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.
    امکانش هست مراحل انجام کار را برای دانشجوی سال آخر علمی کاربردی هم بگین ؟
    ممنونم

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)