صفحه 10 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

سلام به همه دوستان
    فوری...
    من لیسانس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه آزاد شهرستان هستم، معدلم هم 14.5 و امتحان زبان هنوز ندادم ولی نمره خوبی نمیارم. فقط میخوام پذیرش بگیریم و رنکش و کشورش مهم نیست.هزینه اش رو هم میخام هر طور شده جور کنم. کجا رو پیشنهاد می کنید.
    نظر شما می تونه سرنوشتم رو عوض کنه. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz_D نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    فوری...
    من لیسانس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه آزاد شهرستان هستم، معدلم هم 14.5 و امتحان زبان هنوز ندادم ولی نمره خوبی نمیارم. فقط میخوام پذیرش بگیریم و رنکش و کشورش مهم نیست.هزینه اش رو هم میخام هر طور شده جور کنم. کجا رو پیشنهاد می کنید.
    نظر شما می تونه سرنوشتم رو عوض کنه. ممنون
    سلام
    ورود شما به فاروم را تبریک می گویم شما همکار خودم هستید یه جورایی!
    اولا عجله نکنید.
    معدلتون یه نمه کمه.
    توصیه می شود ارشد را در ایران بخوانید؛ مقاله بدهید معدل قوی کنید و بعد با یک cv خوب دنبال دکترا ایشالا.
    اما،اگه فقط قصد رفتن دارید و مالی مشکل نداریدو هر چه زودتر بهتر بازم پیشنهاد میکنم عجله نکنید. بهترین کار اینه که سایت دانشگاها رو تک تک چک کنید. بویژه دانشکده های علوم زیستی و پزشکی کانادا ،اروپاو استرالیا زوم کنید. زبان را شروع کنید به خوندن هرچه نمره تافل یا آیلتس بیشتر بهتر. خوبی این رشته اینه که طیف وسعیی از رشته ها رو می تونید ادامه دهید.

شاد باشید

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که سایت دانشگاها رو تک تک چک کنید. بویژه دانشکده های علوم زیستی و پزشکی کانادا ،اروپاو استرالیا زوم کنید. زبان را شروع کنید به خوندن هرچه نمره تافل یا آیلتس بیشتر بهتر. خوبی این رشته اینه که طیف وسعیی از رشته ها رو می تونید ادامه دهید.
    از توجهتون واقعاً ممنونم
    من با این معدل و دانشگاه انتظار رفتن به این کشورها رو نداشتم. چون زبانم بسیار ضعیفه و بعیده بتونم حتی 4.5 ielts بیارم . ازاین میترسم که برای دورهای زبان (که قبل از شروع تحصیلات در برخی دانشگاه ها برگزار میشه) برم و باز نتونم امتحان پایانی اون دوره رو قبول شم.
    یکی که زبانش ضعیفه، با پس زمینه تحصیلی من راهی هست؟ به هر جایی راضیم
    بازم باید ازتون تشکر کنم...

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz_D نمایش پست ها
    از توجهتون واقعاً ممنونم
    من با این معدل و دانشگاه انتظار رفتن به این کشورها رو نداشتم. چون زبانم بسیار ضعیفه و بعیده بتونم حتی 4.5 ielts بیارم . ازاین میترسم که برای دورهای زبان (که قبل از شروع تحصیلات در برخی دانشگاه ها برگزار میشه) برم و باز نتونم امتحان پایانی اون دوره رو قبول شم.
    یکی که زبانش ضعیفه، با پس زمینه تحصیلی من راهی هست؟ به هر جایی راضیم
    بازم باید ازتون تشکر کنم...
    دوست خوبم یه نکته ای هست اصلا :
    اگه اینقدر زبان شما ضعیفه کلا قید خارج رفتنو بزن اینو جدی میگم و اصلا هم شوخی ندارم . میگی چرا :؟:
    1.خود وزارت علوم ازت ielts 5 یا Toefl 45 حداقل میخواد که برات پرونده تشکیل بده حداقلش
    2.شما باید نمره زبانتو هم ببری برای سفارت .
    3.اون دانشگاهت در درجه سوم هست که داری بش اشاره میکنی (اگه نمره زبان کم بیاری اصلا نمیتونی پذیرش بگیری مگر.......مشروط بعضی کشورها)
    یه نکته ای بت بگم حال کنی:
    من 2 روز پیش وزارت علوم بودم . یکی میخواست بره المان و یکی ایتالیا . وزارت علوم از اینا زبان انگلیسی هم علاوه بر زبان المانی و اینالیلی میخواست !!!!!!!
    خود پسره هم باور نمیکرد . راستش من باورم نشد اخه انگلیسی برای این دوتا به چه کار میاد !! پسره بنده خدا پذیرششو دیفر کرده بود 6ماه عقب افتاده بود حالا فکر کن مشکل سربازی هم داشت .....

اگه حداقل ها رو نیاری که اصلا ایران بت اچجازه خروج نمیده چه برسه به ورود به کشور خارجه!!!!!!!!!
    شما با این شرایت بهتره به صحبت های خانم royal2009 گوش بدی بنظر منم فوق ات را ایران بخون . ..... کاراتو و زبانتو و.....بکن.

(البته اگه بتونی حداقل رو بیاری که از ایران بتونی خارج بشی بت میتونم یه پیشنهادی بدم که مربوط به این تاپیک نمیشه . اگه واستی بم پیام خصوصی بزن .)
    موفق باشی
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Junior Member

سلام به همه خوبان

راستش رزومه بچه هارو دیدم روم نمیشه دیگه سوالم و مطرح کنم ولی خوب فکر کنم بهترین راهنمایی رو بتونم از جانب شما بگیرم (اینم داخل پرانتز بگم که هر چیز اینجا بهم پیشنهاد بشه همونو انجام میدم یه جورایی اخرین جستجوم اینجاست )

راستش سوال من واسه آیندمه چون نمیخوام پشیمون شم و میخوام به هدفم برسم :

من کاردانی نرم افزار از دانشگاه آزاد دارم برای کارشناسی هم رتبه 5 ازاد پرند شدم و احتمال زیاد علمی کاربردی هم قبول شم سوالم اینجاست که گیر کردم برای کارشناسی کدوم گذینه رو انتخاب کنم

آزاد یا علمی کاربردی این سوال و از این رو میپرسم چون میخوام بعد از ارشدم از ایران خارج شم و میدونم که مدرک و معدل کارشناسیم تاثیر گذاره یه سری میگن علمی کاربردی چون مهر وزارت علوم داره یه سری میگن ازاد منم گیر کردم خواهشا شما با راهنمایی خوبتون من و راهنمایی کنید

سپاس

Junior Member takhsha آواتار ها

سلام من لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران شرق دارم با معدا 16 ایلتس 6 امیدی هست از دانشگاه های کاناداوآمریکا یا استرالیا بذیرش بگیرم (خیلی فوریه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology Engineering - Tehran North Azad University

پیش فرض پاسخ : ليسانس از دانشگاه آزاد يا پيام نور

سلام به دوستان . من میخوام امسال کنکور آزاد رشته مهندسی شیمی شرکت کنم . میخواستم بدونم مدرک دانشگاه آزاد واحد اراک معتبر تره یا تبریز ؟ با توجه به اینکه امسال اولین سال ارائه مهندسی شیمی در دانشگاه واحد تبریزه . من جایی شنیدم که بعد از تهران دانشگاه اراک خوبه ولی امروز توی یه سایت دیدم که تبریز بعد ازتهران و کرجه . اگه راهنماییم کنید ممنون میشم .

سلام من داراي مدرك كارشناسي از دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد با معدل 13.72 و مدرك كارشناسي ارشد از دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب با معدل 16.37 مي باشم در ضمن دو مقاله كنفرانس خارجي IEEE و يك مقاله كنفرانس داخلي دارم عضو هيات غلمي دانشگاه آزاد هستم وسابقه 6 سال تدريس را دارم در ضمن در حال آماده شدن جهت آزمون زبان مي باشم با اين شرايط امكان گرفتن پذيرش از چه دانشگاههايي براي من وجود دارد آيا امكان گرفتن پذيرش به همراه فاند وجود دارد.

Junior Member

دوست خوبم فقط این رو بهت بگم که هیچ وقت خودت رو از پیش باخته ندان و به آینده امید داشته باش
    و همیشه جوری به آینده فکر کن که انگار بهترین وضعیت قراره برات پیش بیاد.

راستش میدونم کامنتم ربطی به سوالات نداشت اما خواستم بدونی که هیچ چیز نشد نداره
    به خدا توکل کن و پیش برو (همیشه به بهترین ها فکر کن)

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون برای کسی که PR داره و فارغ التحصیل فوق برق دانشگاه آزاد تهران با معدل 16.04 باشه و مقاله هم نداره امکان گرفتن پذیرش از SFU یا UBC برای دکترا هست؟ فاند هم اصلا مهم نیست. ضمنا سابقه تدریس هم دارم.
    دوستانی که در این زمینه صاحب نظرند لطفا راهنمایی کنند سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)