صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم ، می خواستم ببینم میانگین معدل دانشگاه های دولتی و آزاد با هم تقاوتی هم داره یا نه ؟ برای گرفتن پذیرش؟

Junior Member

سلام..
    من لیسانس مهندسی پلیمر از دانشگاه آزاد شهرضا دارم و متاسفانه معدلم 13.5 هست.ولی روی پروژم کار کردم.و اطلاعات خوبی از رشته م دارم.و این معدل نشانه اطلاعات کم من نیست.
    به هر حال میخوام برای ارشد برم اونطرف...چرا دوستان میگن ارشد رو ایران بخونیم؟؟؟چون من ارشد خوندن تو ایران رو وقت تلف کردن میدونم...همچنین که یه جورایی کیفیت لازم رو نداره..دلیل اینکه میگین اونطرف ارشد نخونیم چیه؟؟؟سخت گیری بیشتره؟؟؟پذیرش سخت تره؟؟؟هزینه؟؟؟چون معمولا به ارشد فاند نمیدن.
    تو سایت بعضی دانشگاها دیدم که نوشتن اگر معدلت پایینه میتونی توضیح بدی چرا... فکر کنم بیشتر سواد ملاکه...
    مقاله و سابقه کار تا چه حد موثره؟؟؟

دانشگاه رتبه ش تا چه رنکی باشه خوبه؟؟مثلا بین 100تا خوبه؟؟؟البته برای آمریکا...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط govareshi نمایش پست ها
    سلام..
    من لیسانس مهندسی پلیمر از دانشگاه آزاد شهرضا دارم و متاسفانه معدلم 13.5 هست.ولی روی پروژم کار کردم.و اطلاعات خوبی از رشته م دارم.و این معدل نشانه اطلاعات کم من نیست.
    به هر حال میخوام برای ارشد برم اونطرف...چرا دوستان میگن ارشد رو ایران بخونیم؟؟؟چون من ارشد خوندن تو ایران رو وقت تلف کردن میدونم...همچنین که یه جورایی کیفیت لازم رو نداره..دلیل اینکه میگین اونطرف ارشد نخونیم چیه؟؟؟سخت گیری بیشتره؟؟؟پذیرش سخت تره؟؟؟هزینه؟؟؟چون معمولا به ارشد فاند نمیدن.
    تو سایت بعضی دانشگاها دیدم که نوشتن اگر معدلت پایینه میتونی توضیح بدی چرا... فکر کنم بیشتر سواد ملاکه...
    مقاله و سابقه کار تا چه حد موثره؟؟؟

دانشگاه رتبه ش تا چه رنکی باشه خوبه؟؟مثلا بین 100تا خوبه؟؟؟البته برای آمریکا...
    1- برای آمریکا باید پکیج اپلای تون بررسی بشه ! و اینکه فقط روی 1 فاکتور اونها وردارند نظر بدند فکر بی خودی هستش ! اما تجربه خودم این رو می گه که برای آمریکا معدل از نون شب واجب تره ! بعدش نمره های زبان و مقالات و ریکام و . . .
    2- دانشگاههای آمریکا از نظر رنک کلی و رنک دپارتمان فرق دارند ! 100 منظورتون کدوم بوده ؟
    3- روی مدرک زیاد گیر نمی دند و معمولا می گند این اپلیکنت ایرانی هستش. هر چند بودند افرادی که توی همین فروم ادعا کردند که مثلا دانشگاه شریف بهتره ! در صورتی که در واقع رنک جهانی دانشگاه تهران و فردوسی مشهد از این دانشگاه بهتر هستش !
    4- کلا درس خوندن ربطی به ایران نداره! خود من برای اینکه روح تحقیق در ایران مرده دارم از اینجا می رم ! اگه ریسرچ درست و حسابی توی این کشور بود و استادا قیافه برای بچه ها نمی گرفتند تعداد بچه هایی که می رند کمتر می شد.

موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

سلام دوستان

به نظرم اون اندازه که رزومه، معدل، ارتباط با استاد و نمرات آزمون ها روی گرفتن پذیرش موثره اسم و رسم دانشگاه نیست! البته کمک می کنه اما همه چیز نیست.
    برای فاند هم مخصوصا تو مقطع فوق با داشتن رزومه ی تحقیقاتی مثل مقاله و کار پژوهشی می تونید خیلی شانس خودتون رو بالا ببرید. اما در حالت کلی برای PhD فاند گرفتن راحت تره چون ذهنیت اونا اینه که دانشجوی PhD میتونه بیشتر به درد بخوره تو کار تحقیقاتیشون. اما اگه شما ثایت کنید که می تونید مثل همون دانشجویPhD و بلکه بهتر کار کنید، فاند گرفتن برای مستر چیز عجیبی نیست.
    در مجموع مهم نیست که شما دانشگاه آزاد خوندین یا جای دیگه، مهم اینه که چجوری خوندین و اینکه چه توانایی هایی دارید.

پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

سلام, من دانشجوی رشته شیمی کاربردی از دانشگاه ازاد تبریز ام, معدلم 15, زبانم 7 و الان دارم روی یه مقاله کار میکنم..می خواستم بدونم واسه دانشگاههای کانادا امیدی دارم؟ بدونه فوند

سلام بر همگی دوستان... من این تاپیک رو از اول خوندم. برای اطمینان میپرسم...اگه من شهریه خودم رو بدم میتونم در دانشگاه اوکلند ادامه تحصیل بدم؟
    من لیسانسیه دانشگاه آزاد قائمشهر با معدل 12 هستم و الان 4 ساله که توی پروژه های عمرانی نسبتا بزرگ مدیر پروژه هستم.زبانم رو هم شروع کردم که امیدوارم تا شش ماه دیگه 6 آیلتس آکادمیک رو بگیرم.میخوام بدونم آیا مدرک من در دانشگا اوکلند معتبره یا اینکه من کاردانی حساب میشم و تا لیسانس بخونم؟ و یا مستقیم می تونم برم فوق بخونم؟اگه کاردانی به من میدن همون دوسال رو برای تبدیل به کارشناسی باید درس بخونم و آیا در انتها من لیسلانس دانشگاه آکلند حساب میشم یا نه...ببخشید طولانی شد

Member

سلام به همه. دوستان من کارشناسیمو از دانشگاه شیراز و ارشدمو از آزاد قزوین گرفتم. برا 6 تا دانشگاه هم درخواست دادم که از 5 تا ریجکت شدم و در یکی پذیرش با فاند گرفتم. اونایی که منو رد کردن هیچکدوم به خاطر دانشگاه آزاد نبود بلکه بخاطر معدل پایین مقطع کارشناسی بود. پس اصلا بد به دلتون راه ندید و رو زبان و رزومتون کار کنید و به آینده امیدوار باشید.
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط sia_mahrokhi نمایش پست ها
    سلام, من دانشجوی رشته شیمی کاربردی از دانشگاه ازاد تبریز ام, معدلم 15, زبانم 7 و الان دارم روی یه مقاله کار میکنم..می خواستم بدونم واسه دانشگاههای کانادا امیدی دارم؟ بدونه فوند
    معمولا تو کانادا روال به این ترتیبه که فقط زمانی پذیرش می دن که قادر باشن شمارو ساپورت کنن.
    با توجه به اوضاع اقتصادی فعلی و اینکه شما فاند نمیخوای من آمریکا رو توصیه می کنم.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم ، می خواستم ببینم میانگین معدل دانشگاه های دولتی و آزاد با هم تقاوتی هم داره یا نه ؟ برای گرفتن پذیرش؟
    خیر. تفاوتی نداره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein8908 نمایش پست ها
    سلام بر همگی دوستان... من این تاپیک رو از اول خوندم. برای اطمینان میپرسم...اگه من شهریه خودم رو بدم میتونم در دانشگاه اوکلند ادامه تحصیل بدم؟
    من لیسانسیه دانشگاه آزاد قائمشهر با معدل 12 هستم و الان 4 ساله که توی پروژه های عمرانی نسبتا بزرگ مدیر پروژه هستم.زبانم رو هم شروع کردم که امیدوارم تا شش ماه دیگه 6 آیلتس آکادمیک رو بگیرم.میخوام بدونم آیا مدرک من در دانشگا اوکلند معتبره یا اینکه من کاردانی حساب میشم و تا لیسانس بخونم؟ و یا مستقیم می تونم برم فوق بخونم؟اگه کاردانی به من میدن همون دوسال رو برای تبدیل به کارشناسی باید درس بخونم و آیا در انتها من لیسلانس دانشگاه آکلند حساب میشم یا نه...ببخشید طولانی شد
    در ارتباط با دانشگا ههای استرالیا اطلاع چندانی ندارم. اما اول باید چک کنید که آیا مینیمم های مورد نیاز دانشگاه رو دارید یا نه که تو وب سایت دانشگها مفصل توضیح داده شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)