صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 78910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyy نمایش پست ها
    اساتیده ما که همگی از اساتیده شریف هستن گفتن که از هر ۵۰ درخواست ۱ رو قبول میکنن که اونم از بچهای شارپ دانشگاههای سراسری
    دوست من به تعصبات نامعقول بعضی ها توجه نکنید، فارغ التحصیلی از جاهای خوب بله میتونه امتیاز محسوب بشه، اما اصل بر شایستگی افراده که با یک رزومه قوی نشون داده میشه، شما رزومه تون قوی کنید، ثابت کنید که فرد شایسته ای هستید، قطعا اپلای موفقی خواهید داشت، همین امسال از بچه های این فروم که فارغ التحصیل دانشگاه آزاد بودن جاهای خوب پذیرش گرفتن، باز هم توصیه میکنم بخش نتایج پذیرش رو ببینید تا امیدوار بشین.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

دوست عزیز واقعا امیدوار کننده بود.میشه شرایطی که باهاش فاند گرفتید بگین؟رشته..مقاله..سال..معدل.. .ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط ,azyarl نمایش پست ها
    به جز دانشگاه فاکتور های مهم دیگری هم تاثیر دارن. مهم اینه که آدم چقد چیزی رو سر سختانه بخواد و براش تلاش کنه. توکل کنید به خدا و کارتون رو انجام بدید.
    من لیسان خودم رو از دانشگاه آزاد گرفتم اون هم از یک شهرستانی که google map به زور نشونش میده و لی آلان مشغول گذراندن دوره دکتری در دانشگاه شیکاکو هستم.
    معدل من 15 بوده و هیچ مقاله ای نداشتم. آیلتس 6.5 داشتم.
    البته دانشگاه شریف و علم و صنعت و چند تا دانگاه خیلی تاپ رو اینا می شناسن ولی دلیلی نمیشه که بقیه دانشچو ها رو حساب نکنن. موقعی که من اپلای کردم خیلی ار دوستان هم از دانشگاه های تاپ اپلای کردند ولی موفق نشدند و البته گروهی هم نتیجه گرفتند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azitaaa نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا امیدوار کننده بود.میشه شرایطی که باهاش فاند گرفتید بگین؟رشته..مقاله..سال..معدل.. .ممنون
    بنظر من دانشگاه های خارجی همه جوانب اپلیکنت را ارزیابی می کنند مثلا مقاله - کنفرانس - کتب تالیفی - تدریس در دانشگاه - سابقه کار مرتبط - توصیه نامه - نامه انگیزه - حتی هنرهای شما مثلا موسیقی خطاطی و ....

اونا مثل ما دنبال دانشجو های بی انگیزه مدرک گرا نیستند.

فقط میخوام یه حرفیو بنویسم شاید جواب خیلی از نوشته ها و پستها باشه
    خواهش میکنم انقدر شریف شریف نکنین
    یکی میاد مینویسه فلانی از شریف با معدل فلان نتونسته از هیچ دانشگاهی پذیرش بگیره وای به حالا دانشگاه آزادش
    من پارسال بخاطر همین حرفهای این چنینی وقتی دیدم مدرکم از دانشگاه ازاده از اقدام واسه پذیرش منصرف شدم در صورتی که دوست صمیمی خودم منصرف نشد و اقدام کرد که تونست از دانشگاه جورجیا از کارشناسی مستقیم واسه دکترا اپلای کنه علتش هم این بود که به پیشنهاد یه وکیل گفت چون معدلت پایینه ممکنه واسه مستر فاند نگیری ولی اگر حال درس خوندن داری مستقیم واسه دکترا اپلای کن که درصد فاندت بره بالاو خوشبختانه هم موفق شدلازمه که بگم مدرکش لیسانس آزاد بود با معدل 13.11 و یه مقاله ای اس ای داشت با 2 سال سابقه کار مرتبط در صورتی که من خودم با همین معدل و 2 مقاله ای اس ای و 4 سال سابقه کار مرتبط و یه کتاب چاپ شده به خاطر همین حرفهای بیهوده بیخیال اقدام شدم
    ازتون تمنا میکنم الکی چیزیرو مقایسه نکنین تروخدا اینجوری رفتار نکنین من خودم پارسال به خاطر همین حرفها بیخیال شدم . اخه من نمیدونم بعضی از اینا مسول پذیرش کدوم دانشگاه بودن که انقدر قاطع هم دلیل میارن و می نویسن . من آیندمو بخاطر همین رفهای پوچ تغییر دادم وگرنه باید الان...
    خوشبختانه الان برای استرالیا اقدام کردم و تونستم کمتر از 2 ماه پذیرشمو بگیرم و جالب این که راجع به همین استرالیا هم دقیقا همون حرفها رو زده بودن و شریف شریف راه انداخته بودن که نتونسته پذیرش بگیره وای به حال آزاد
    اقا شریف جای خودش محترمه و واقعا ارزش داره و خیلی بالاتر از این حرفهاست ولی دانشگاهی که اپلای میکنی فرق میکنه رشته با رشته فرق میکنه مدت زمان که از فارغ التحصیلی گدشته فرق میکنه سن طرف مهمه جنسیت طرف مهمه مقطع با مقطع فرق میکنه ترم درخواستی با ترم درخواستی فرق میکنه پروژه ای که دانشجو روش کار میکنه با پروژه یه دانشجوی دیگه فرق میکنه رشته با رشته فرق میکنه شاید او ترمی که طرف اپلای کرده کلی متقاضی داشتن با شرایط بهتر شاید طرف معدلش 19 بوده ولی میانگین نمره درسهای تخصصیش خیلی پایین بوده شاید طرف فقط واسه دانشگاههایی با رنک بالا توقع پدیرش داره بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    همه اینا ملاک میشه تروخدا همرو کلی با هم مقایسه نکنین
    شما فکر کن ما تو همین سیستم دانشگاه خودمون تو ایران هم شریف داریم هم دانشگاه داریم تو زاهدان که هیچ کی حاضر نمیشه بره همه جای دمیا همین جوره یه چیز مشخصه از سطح ممتاز تا معمولی حالا بعضیا یه جوری حرف میزنن که انگار هیچی همه دانشگاههای امریکا در یه حد هستن الا و بلا دانشجو با معدل زیر 16 جا نداره مقاله نداری طرفش نرو دانشگاه ازادی بیخیال شو و.............

دوستان اگه نتایج پذیرش رو نگاه کنید میبینید که تعداد زیادی از دانشجوهای دانشگاه آزاد تونستن پذیرش با فاندهای خوبی بگیرن، تازه اینا مواردی هستند که مستند شدند و همه ما علاوه بر AA ، چندین نفر رو میشناسیم که مدرک آزاد تونستن پذیرش بگیرن.پس بیخودی روحیه خودتون رو از دست ندین.قطعا با داشتن فاکتورهای مناسب مانند نمرات زبان،جی آر آی ،مقالات و کنفرانسها شانس پذیرش برای همه وجود داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSCe in QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushh2175 نمایش پست ها
    فقط میخوام یه حرفیو بنویسم شاید جواب خیلی از نوشته ها و پستها باشه
    خواهش میکنم انقدر شریف شریف نکنین
    یکی میاد مینویسه فلانی از شریف با معدل فلان نتونسته از هیچ دانشگاهی پذیرش بگیره وای به حالا دانشگاه آزادش
    من پارسال بخاطر همین حرفهای این چنینی وقتی دیدم مدرکم از دانشگاه ازاده از اقدام واسه پذیرش منصرف شدم در صورتی که دوست صمیمی خودم منصرف نشد و اقدام کرد که تونست از دانشگاه جورجیا از کارشناسی مستقیم واسه دکترا اپلای کنه علتش هم این بود که به پیشنهاد یه وکیل گفت چون معدلت پایینه ممکنه واسه مستر فاند نگیری ولی اگر حال درس خوندن داری مستقیم واسه دکترا اپلای کن که درصد فاندت بره بالاو خوشبختانه هم موفق شدلازمه که بگم مدرکش لیسانس آزاد بود با معدل 13.11 و یه مقاله ای اس ای داشت با 2 سال سابقه کار مرتبط در صورتی که من خودم با همین معدل و 2 مقاله ای اس ای و 4 سال سابقه کار مرتبط و یه کتاب چاپ شده به خاطر همین حرفهای بیهوده بیخیال اقدام شدم
    ازتون تمنا میکنم الکی چیزیرو مقایسه نکنین تروخدا اینجوری رفتار نکنین من خودم پارسال به خاطر همین حرفها بیخیال شدم . اخه من نمیدونم بعضی از اینا مسول پذیرش کدوم دانشگاه بودن که انقدر قاطع هم دلیل میارن و می نویسن . من آیندمو بخاطر همین رفهای پوچ تغییر دادم وگرنه باید الان...
    خوشبختانه الان برای استرالیا اقدام کردم و تونستم کمتر از 2 ماه پذیرشمو بگیرم و جالب این که راجع به همین استرالیا هم دقیقا همون حرفها رو زده بودن و شریف شریف راه انداخته بودن که نتونسته پذیرش بگیره وای به حال آزاد
    اقا شریف جای خودش محترمه و واقعا ارزش داره و خیلی بالاتر از این حرفهاست ولی دانشگاهی که اپلای میکنی فرق میکنه رشته با رشته فرق میکنه مدت زمان که از فارغ التحصیلی گدشته فرق میکنه سن طرف مهمه جنسیت طرف مهمه مقطع با مقطع فرق میکنه ترم درخواستی با ترم درخواستی فرق میکنه پروژه ای که دانشجو روش کار میکنه با پروژه یه دانشجوی دیگه فرق میکنه رشته با رشته فرق میکنه شاید او ترمی که طرف اپلای کرده کلی متقاضی داشتن با شرایط بهتر شاید طرف معدلش 19 بوده ولی میانگین نمره درسهای تخصصیش خیلی پایین بوده شاید طرف فقط واسه دانشگاههایی با رنک بالا توقع پدیرش داره بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    همه اینا ملاک میشه تروخدا همرو کلی با هم مقایسه نکنین
    شما فکر کن ما تو همین سیستم دانشگاه خودمون تو ایران هم شریف داریم هم دانشگاه داریم تو زاهدان که هیچ کی حاضر نمیشه بره همه جای دمیا همین جوره یه چیز مشخصه از سطح ممتاز تا معمولی حالا بعضیا یه جوری حرف میزنن که انگار هیچی همه دانشگاههای امریکا در یه حد هستن الا و بلا دانشجو با معدل زیر 16 جا نداره مقاله نداری طرفش نرو دانشگاه ازادی بیخیال شو و.............

شدیدا باهاتون موافقم .... نباید ندونسته حرفی رو بزنیم که باعث نا امیدی دیگران بشه .

شما چه رشته ای هستید که از استرالیا پذیرش گرفتید؟ چه مقطعی ؟

سلام دوستان
    من ميخواستم ببينم به نظرتون ميتونم با اشتغال به تحصيل دانشگاه آزاد ((در مقطع كارداني))براي ليسانس پذيرش بگيرم؟
    (البته در رشته خودم يعني معماري و بيشتر منظورم از اتريشه)
    ممنون

سلام

من دارم واسه اپلای امریکا تا 15 اکتبر از الان اقدام میکنم .نظام وظیفه تا اخر شهریور وقت دارم پست کنم دفترچرو و مثل اینکه اگه پذیرش رو نشون بدیم 6 ماه فرصت دوباره به آدم میده

بعد مدارک دانشگاه آزادم میگه 3 سال دیگه بهت اصل مدرک رو میدیم و طبق قانون اگه پذیرش دستم باشه وزارت علوم درخواست میده که ظرف 20 روز اصل مدرکش حاضر بشه

حالا من الان یه پذیرش فرمالیته احتیاج دارم که بهم سریع فرمشو بدن که بدم وزارت علوم بتونم مدرکمو سریع آزاد کنم و واسه آمریکا بفرستم.
    الان مشکلم اینه این پذیرشی که راحت بدون اذیت و مدارک خاص رو از کدوم کشور میتونم دریافت کنم؟
    هیچ مدرکی هم ندارم الا یه مدرک انشایی از دانشگاه که گفته از دانشگاه با این معدل فارغ التحصیل شدم و احتمالا همونو باید ترجمه کنم بدم/

Junior Member

سلام
    دوستان من میخوام برای دکتری امیرکا یا کانادا اقدام کنم و به کمک شما عزیزان نیاز دارم.من کارشناسی معدل 15.80 از دانشگاه ازاد اراک گرفتم در رشته برق قدرت و الان هم دانشجوی ترم سوم ارشدم در همون دانشگاه و همون رشته ولی معدلم 18.80 شده تا الان.. میخواستم بدونم شانس من برای پذیرش full fund چقدر است؟؟
    سابقه کار ندارم و کا بانرم افزارم متوسط

Junior Member

سلام دوستان گرفتن بورسیه برای ارشد سختره یا دکتری؟ هم از بابت ظرفیت و هم رزومه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)