صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture/Esfahan

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

بستگی به کشور داره ولی در مقطع دکترا عموما راحت تره.

Junior Member lrn آواتار ها

این تاپیک کسی راهنمایی نمیکنه ( چون سوالات بی پاسخ زیاده )

سوال منم اینه :

الان دانشگاه ازاد یه امتیاز منفی محسوب میشه !؟
    چ شرایطی باید داشت ک برا دانشگاه ازاد هم بشه پذیرش گرفت
    ( رشته برق - برا مقطع کارشناسی ارشد )

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط lrn نمایش پست ها
    این تاپیک کسی راهنمایی نمیکنه ( چون سوالات بی پاسخ زیاده )

سوال منم اینه :

الان دانشگاه ازاد یه امتیاز منفی محسوب میشه !؟
    چ شرایطی باید داشت ک برا دانشگاه ازاد هم بشه پذیرش گرفت
    ( رشته برق - برا مقطع کارشناسی ارشد )
    s
    سلام

دانشگاه ازادی بودن امتیاز منفی نیست!!

شرایط فاند گرفتن نیاز به نمره زبان بالا(معمولا 7 به بالا),مقاله مناسب و البته معدل است.

موفق باشید

Junior Member lrn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    s
    سلام

دانشگاه ازادی بودن امتیاز منفی نیست!!

شرایط فاند گرفتن نیاز به نمره زبان بالا(معمولا 7 به بالا),مقاله مناسب و البته معدل است.

موفق باشید
    با توجه ب نظر هایی ک توو این فرم خوندم برداشتم این بود ک دانشگاه ازاد امتیاز منفی ست !
    مقاله نداشتم تا حالا !
    معدلم 15 هست البته فعلا چون حدودا یک سال دیگه م مونده میتونم افزایش بدم معدلم رو

شرایط دیگه چی نیازه ک خوبه داشته باشیم !؟
    ویرایش توسط lrn : March 30th, 2017 در ساعت 07:40 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

می دونید نظر ها برام خیلی جالبه!
    فقط به این اتفال توجه کنید که دوست صمیمی من از دانشگاه ازاد نجف اباد برای ارشد رفت Mit ولی بدون فاند ( توجه کنید که همینم کار بزرگی است ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه بخواهیم رده بندی کنیم برای بعضی ها که به رده بندی علاقه دارند نجف اباد بعد از علوم و تحقیقات در رده ی دوم ازاد ها هست
    برادر این دوستم هم که یل تشریف دارند برای دکتری می گفت که من در زمان کنکور ارشدم موندم که زبان بخونم و مقاله بنویسم یا بشینم کنکور بخونم؟
    بعد رفتم ارشد نجف اباد و ناراحت بودم که چرا کنکور نخوندم برم یه جای بهتر ولی زمانی که اپلای کردم به ثمر نشت
    ما یه گروه 20 نفره بودیم که همگی تو کل جهان پخش شدیم به جز4 تا و خود من که پنجمی باشم
    تمامی ما روی این موضوع اتفاق نظر داریم که :
    برای پذیرش از دانشگاه های مطرح دنیا که کمیته محور هستند 80 درصد کار این سه مورد هست:
    SOP و نمرات زبان و کیفیت ( نه کمیت ) مقاله ها
    15 درصد باقی مونده معدل و پنج درصد دیگه اسم دانشگاه و ....
    بعضی ها می گند که اسم دانشگاه و معدل مهم ترین فاکتوره و منم قبول دارم ولی برای کجا؟
    اینجا جهان سوم هست و خود دوستام گفتند که اساتید شون میگند که معیار های ما برای سنجش دانشجو های کشور های جهان سوم متفاوته!!
    این حرفی که میزندید مثلا معدل و اسم دانشگاه معیار دانشجو های کشور های پیشرفته است نه ما!!
    مثلا اگه مقطع قبلیت رو المان بودی حرفت قبول ولی الان که مقطع قبلت رو ایران بودی!!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab1994 نمایش پست ها
    می دونید نظر ها برام خیلی جالبه!
    فقط به این اتفال توجه کنید که دوست صمیمی من از دانشگاه ازاد نجف اباد برای ارشد رفت Mit ولی بدون فاند ( توجه کنید که همینم کار بزرگی است ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه بخواهیم رده بندی کنیم برای بعضی ها که به رده بندی علاقه دارند نجف اباد بعد از علوم و تحقیقات در رده ی دوم ازاد ها هست
    برادر این دوستم هم که یل تشریف دارند برای دکتری می گفت که من در زمان کنکور ارشدم موندم که زبان بخونم و مقاله بنویسم یا بشینم کنکور بخونم؟
    بعد رفتم ارشد نجف اباد و ناراحت بودم که چرا کنکور نخوندم برم یه جای بهتر ولی زمانی که اپلای کردم به ثمر نشت
    ما یه گروه 20 نفره بودیم که همگی تو کل جهان پخش شدیم به جز4 تا و خود من که پنجمی باشم
    تمامی ما روی این موضوع اتفاق نظر داریم که :
    برای پذیرش از دانشگاه های مطرح دنیا که کمیته محور هستند 80 درصد کار این سه مورد هست:
    SOP و نمرات زبان و کیفیت ( نه کمیت ) مقاله ها
    15 درصد باقی مونده معدل و پنج درصد دیگه اسم دانشگاه و ....
    بعضی ها می گند که اسم دانشگاه و معدل مهم ترین فاکتوره و منم قبول دارم ولی برای کجا؟
    اینجا جهان سوم هست و خود دوستام گفتند که اساتید شون میگند که معیار های ما برای سنجش دانشجو های کشور های جهان سوم متفاوته!!
    این حرفی که میزندید مثلا معدل و اسم دانشگاه معیار دانشجو های کشور های پیشرفته است نه ما!!
    مثلا اگه مقطع قبلیت رو المان بودی حرفت قبول ولی الان که مقطع قبلت رو ایران بودی!!
    سلام

کلام شما تا حدی درست است. در هر صورت معدل و اسم دانشگاه برای هر استاد و یا دانشگاه معتبری مهم است. به طبع شما برای دانشگاه با رتبه پایین تر اقدام کنید این اهمیت کمرنگ تر می شود.

در اروپا پوزیشن ها بسیار رقابتی است و اثر معدل و تا حد کمتری دانشگاه را نمی توان نادیده گرفت.

ارادت

Junior Member

اگر بدون کنکور وارد دانشگاه شده باشم و یا با کنکور ولی در همان دانشگاه درس بخوانم فرقی هم می کند یا خیر ؟ ( مثلا مدیریت بازرگانی در دانشگاه تهران شمال بدون کنکور و تهران جنوب با کنکور )

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دانشگاه western توی کانادا اپلای کردم. بهم میگن دانشگاهی که خوندی رو قبول نداریم باید یکسال ارشد دوباره بخونی
    من آزاد علوم تحقیقات تهران خوندم.
    آیا واقعا کسی از اون دانشگاه نرفته کانادا؟؟؟؟!!!
    کسی هست بشناسید که پذیرش دکتری داشته باشه از اون دانشگاه؟ من چطور میتونم پیگیری کنم ؟ آیا راهی وجود داره به دانشگاه آزاد بگم که با اونا مکاتبه کنن؟؟

ممنونم

Junior Member

با سلام
    بنده یک مدرک لیسانس از دانشگاه پیام نور اخذ کرده ام که با کنکور سراسری بوده و گواهی پذیرش در کنکور سراسری جهت دانشکاه پیام نور را دارم ، همچنین یک لیسانس عمران از دانشکاه آزاد دارم که طبق رویه دانشگاه آزاد از سال 93 بدون کنکور پذیرش داشته و دارد بنده هم یدون کنکور دانشجو شده ام و با لیسانس عمران میخواهم برای ارشد به آلمان اقدام کنم، سوال بنده این است برای گواهی قبولی کنکور برای دانشگاه آزادم با توجه به اینکه سال 96 فارغ التحصیل شده ام چه کار باید کرد؟آیا لازم است؟
    با تشکر

Junior Member

سلام.ببخشید میخواستم بدونم که کسی اینجا دانشگاه آزاد شهرکرد بوده و پذیرش گرفته؟خیلی از سایت ها مثل آنابین و بقیه را گشتم ولی دانشگاه آزاد شهرکرد اصلا نداشت.مثلا همین سایت آنابین حتی دانشگاه پیام نور را H+ زده بود اونوقت عجیبه خیلی از دانشگاه آزاد های دیگه هم H+بودن اما داشگاه آزاد شهرکرد را نداشت.هرچند خود دانشگاه شهرکرد را داشت اما میخوام ببینم اگه کسی اطلاعات بیشتری از من داره راهنمایی کنه در این باره که مثلا مشکلی پیش نمیاد واسه بعدا اگر بخوام پذیرش بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)