صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

سلام.من از اهواز هستم و می خوام گواهی تاییدیه قبولی در کنکور دانشگاه آزاد بگیرم.

اینجوری که سرچ کردم این گواهی را از سازمان مرکزی داشنگاه آزاد تهران باید بگیرم.

قبل از رفتن به تهران یه سری سوال داشتم اما هیچ کدام از شماره تلفن های سازمان مرکزی دانشگاه آزاد بر نمیدارند که بپرسم...

اگر کسی شماره تلفنی ازسازمان مرکزی دارد لطفا بدهد یا اینکه حداقل سوال های منو اگر کسی میدونه جواب دهد.

1) برای دادن گواهی قبولی در کنکور دانشگاه آزاد ( جهت ترجمه ) چه مدارکی از من می خواهند ؟
    2) پروسه دادن گواهی چند ساعت طول میکشه ؟ یک روزه تمام میشه؟
    3) نامه باید به تایید جایی دیگه هم برسد؟
    4) کسی را میتونم از طرف خودم بفرستم که کارهایم را بکند یا از طریق اینترنت یا پست مدارکم را بفرستم؟

با تشکر از دوستان

درود،

آیا مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد (واحد های تهران) در رشته های علوم انسانی مانند فلسفه یا علوم سیاسی در سطح جهانی و خصوصا کشور های اروپایی مانند اتریش، سوییس، آلمان و... معتبر است؟

سپاسگزارم.

پیش فرض پاسخ : ليسانس از دانشگاه آزاد يا پيام نور

در اروپا به استثنای 10 دانشگاه اول اروپا، بقیه دانشگاه ها خیلی براشون مهم نیست یعنی زیاد دانشگاههای ایران را نمیشناسن. مثلا در یکی از دانشگاههای صنعتی هلند که اتفاقا خیلی معروف هم هست طرف از دانشگاه آزاد مدرک گرفته و اونجا دانشحوی دکترا شده و همینطور هم فردی هم هست که شاگرد اول شریف بودذه با 10 مقاله isi. واقعا برای افرادی که براشون مهمه با چه کسانی هم کلاسی میشن و در چه محیطی باید در آینده ادامه تحصیل بدن، آمدن به اروپا از این نظر روی اعصابه هرجند دانشگاههای خوبی داره و دانشگاههای خوبش امکانات خوبی دارند و سطح علمیشونم خوبه

پیش فرض پاسخ : میدونم تکراریه اما اکثر پاسخ ها مربوط به قدیمه.. شاید شرایط الان متفاوت شده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    داداش گلم ...

سایت دانشگاههای کانادا رو بخونید خیلی خیلی واضح نوشته مینیمم رو برای ایران " karshenasi point 16-20" یا "karshenasi arshad point 16-20"....

لطفاً از "یکی شنیدم" ها یا "یکی بوده" رو به عنوان راهنمایی برای دیگران که ممکنه سرنوشتشون رو عوض کنه بکار نبرید!!

در مورد امریکا اغلب gre میتونه لیسانس پایین رو البته با شرط وجود یه مستر معدل بالا پوشش بده (در فروم تحصیل در امریکا بحث شده) ... ولی اینکه یکی به خاطر اسم دانشگاهش پذیرش گرفته ... بماند!

استناد ما به واقعیاتیه که به عنوان پروسه پذیرش وجود داره ....
    من بیام بگم یه نفر رو دیدم استاد عاشقش شده بهش پذیرش داده ! (حالا شایدم یکی بوده باشه اینجوری ولی این چیزی نیست که عمومیت داشته باشه و بهتره همون خاطره بمونه !)

سلام
    من کارشناسی
    مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی خوندم معدل 12:10
    کارشناسی ارشد
    مهندسی عمران سازه دانشگاه آزاد معدل 17:30
    هردو شیراز
    زبانم هم خوبه اما رو
    @@ آیلتس 7 اگر حساب کنیم
    کار مرتبط که دقیقا مرتبط باشه نکردم اما دو سال خدمتم رو امریه کارهای عمرانی
    نقشه برداری
    پروژه قطار بین شهری

خدمت کردم و فقط آشنام با کلیت کار

با این شرایط
    @@ بدون مقاله

آیا برا اپلای و فاند گرفتن شرایطم چجوریه... و کجاها میتونم اپلای بگیرم؟؟؟
    فاند خیلی برام مهمه اما. خب با این شرایط بنظرم شدنی نیست
    نظر شما چیه؟؟؟
    ممنون
    ویرایش توسط Blackrose1 : October 30th, 2018 در ساعت 10:00 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست سلولی ومولکولی دانشگاه ازاد رشت

سلام من الان دارم زیست سلولی و مولکولی دانشگاه ازاد میخونم به نظرتون اگه معدل وریز نمرات خوبی داشته باشم میتونم برای کارشناسی ارشد گرایش ژنتیک برای پذیرش اقدام کنم یا نه اخه دانشگاه ازاد میخونم البته با ازمون قبول شدم نه با سوابق...ولی اگه ادم این رشته رو با سوابق قبول سراسری چطور یعنی قبول شدن با سوابق تحصیلی مانع از پذیرش میشه؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مى خوام براى مقطع دكترى از نوع ريسرچ تو انگليس اقدام كنم. ايلتس اكادميك ٧ از idp گرفتم و تو سايت دانشگاه مدنظرم هم ايلتس اكادميك ٦.٥ نوشته . از يكى شنيدم كه مدرك زبان براى ويزاى انگليس بايد حتما از نوع ielts for ukvi باشه كه مثل اينكه فقط يه مركز تو تهران برگزار ميكنه و بدون اون ويزا نميده سفارت انگليس. كسى تا حالا به اينمورد برخورد كرده؟يا كسيو ميشناسه كه براى تحصيل تو دانشگاه مقطع پى اچ دى انگليس ازمون ielts for ukvi داده باشه؟

Junior Member

سلام. دوستان، برای گرفتن گواهی رتبه اولی مقطع ارشد دانشگاه آزاد، که قابلیت ترجمه رسمی داشته باشه آیا از طریق واحد دانشگاهی خودمون باید اقدام کنیم، نامه بگیریم و ببریم تهران سازمان مرکزی تا مهر و امضا کنن یا اینکه مستقیم باید مراجعه کنیم سازمان مرکزی و درخواست بدیم تا خودشون از طریق استعلام با واحد مبدا، نامه رو برامون تهیه کنن؟ اگر حالت دوم درسته، حدودا چقدر زمان میبره تا نامه آماده بشه؟ نامه رو از کجا باید تحویل بگیریم؟ میفرستن واحد مبدا یا از خود سازمان مرکزی باید بگیریمش؟ نامه رو امور بین الملل دانشگاه آزاد میده و انگیلیسیه یا نامه فرمت فارسی داره و باید ببریم دارالترجمه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PAndroid نمایش پست ها
    سلام. دوستان، برای گرفتن گواهی رتبه اولی مقطع ارشد دانشگاه آزاد، که قابلیت ترجمه رسمی داشته باشه آیا از طریق واحد دانشگاهی خودمون باید اقدام کنیم، نامه بگیریم و ببریم تهران سازمان مرکزی تا مهر و امضا کنن یا اینکه مستقیم باید مراجعه کنیم سازمان مرکزی و درخواست بدیم تا خودشون از طریق استعلام با واحد مبدا، نامه رو برامون تهیه کنن؟ اگر حالت دوم درسته، حدودا چقدر زمان میبره تا نامه آماده بشه؟ نامه رو از کجا باید تحویل بگیریم؟ میفرستن واحد مبدا یا از خود سازمان مرکزی باید بگیریمش؟ نامه رو امور بین الملل دانشگاه آزاد میده و انگیلیسیه یا نامه فرمت فارسی داره و باید ببریم دارالترجمه؟
    دوستان اطلاعات جدیدی در این مورد ندارید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك دانشگاه آزاد كرج

سلام خدمت همگي !
    ١: دانشگاه آزاد كرج ، ليسانس ، مهندسي مكانيك ، معدل 19
    2: ———————————————
    ٣: نمره تأفل : ١٠١ ، ريدينگ ٢٨ ، اسپيكينگ ٢٠ ، ليستنيگ ٢٥، رايتينگ ٢٨
    ٤: جي آر اي : وربال : ١٥٥ ، كوانت ١٦٥، رايتينگ ٥
    ٠
    ٥: يك مقاله خارجي + ١ مقاله داخلي
    ٦:مدرك هاي برنامه نويسي و نرم افزار هاي مكانيك هم دارم،از مجتمع فني ترجمه شده
    ٨: براي مستر دنبال فول فاند هستم ترجيحا

براي mit , caltech , Stanford , berekely , چقدر شانس دارم ؟
    اگه مقاله رو بيشتر كنم چطور ؟

ممنون ميشم پاسخ بديد !!!

سلام ، من دانشجوی لیسانس روانشناسی دانشگاه ازاد خوراسگانم ، معدل هم ۱۷.۷ هست . زبان انگلیسی و فرانسوی هم بلدم ، به نظرتون میتونم برای فوق لیسانس‌ کشور کانادا فاند بگیرم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)