صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

اون شرکت ها یا موسساتی که شما مد نظرتونه مطمئن باشید کار خاصی نمی کنن، فقط همه مدارک رو از شما می گیرند و می فرستند و برای گرفتن پذیرش هم هیچ تضمینی نمی تونن به شما بدن و اگر هم بگن تضمینی پذیرش میگیرن، کذب محضه. تو کشورای دیگه امکان پارتی بازی برای این قضایا وجود نداره و اگه بخوان پذیرش بدن و یا ندن براشون فرق نمی کنه که موسسه مدارک شما رو بفرسته و یا خودتون. به خودتون اعتماد داشته باشید و پیش برید، مطمئنا موفق خواهید شد
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

اگه مداركي بفرستم كه صحيح نباشه چي؟آيا وقتيكه پذيرش دادن اون مدارك رو ميخوان.
    مثلا ميتونم از انجمن رباتيك دانشگاه يه نامه بگيرم كه تو اون انجمن فعال بودم.يا نامه ايي از يكي از اساتيد كه مثلا 3 ماه كارورزي توي اداره برق يا پست داشتم.
    اينگونه مسائل هيچ ارزشي دارن و اينكه بازخواست يراي آن وجود دارد؟
    بازم مرسي از لطفتون

رشته و دانشگاه
    BME

همونطور که بارها همه تو این فروم گفته شده، به نفع شماست که واقعیت ها رو بنویسی و چیزی ننویسی که خیلی از واقعیت فاصله داشته باشه. شما کافیه خیلی مختصر و مفید تو CV در مورد سوابق و فعالیت هائی که داشتی بنویسی. معمولا به مواردی که شما نوشتی اعتماد می کنن و بعد از دادن پذیرش، مدرک اضافی از شما نمی خوان. برای گرفتن پذیرش مستر، مخصوصا جائی مثل سوئد انتظارات و توقعات زیادی برای دادن پذیرش نداره و همونطور که تو پست های قبلی هم نوشتم مهم حداقل هاست.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

من خودم دانشگاه ازادیم و تونستم از هر 5 دانشگاهی که مدارک فرستادم پذیرش بگیرم ؛ از 3 کشور کانادا , سوئد , فنلاند . در ضمن مالزی و استرالیا که مثل هلو پذیرش میده ولی باید پول بدی. من دوست خودم از تهران مرکز دانشگاه رنک 40 دنیا یا دانشگاه اول استرالیا UNSW پذیرش گرفته تازه الان دنبال فاندشم هست. خودمم از کانادا پذیرش فول فاند گرفتم. فقط باید تمام تلاشتون رو بکنید. من اولش فکر می کردم از مالزی هم پذیرش نمی گیرم!!! ، اما می بینی که شد. البته بگذریم که پدرم در اومد!
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

هیچ مشکلی برای applyبچه های دانشگاه آزاد وجود نداره . اصلا نگران نباش . اگه نتیاج پذیرش رو بررسی کنی میبینی خیلی ها پذیرش دانشگاه های تاپ رو دارن با مدرک دانشگاه آزاد .

من فقط میترسم از مدرک غیراتفاعی . بابا مگه چه گناهی کردیم ما فنی ها . من رشتم الکترونیکه . دانشگاه دولتی تهران ، کرمان و یزد داره فقط . 15 تاش پسره . نصب این پسر ها میرن روزانه . ظرفیت روزانه از امسال به بعد اولویتش با خانواده فرهنگیان هست . میمونه شبانه . که بازم کسایی که خانواده شهدا هستند یا کارت بسیج دارند در اولویتند . این از دانشگاه دولتی که نمشه بریم . دانشگاه آزادم که قوربونش برم ... ترمی 800 پام میوفته . پیام نور هم نداره رشته منو . علمی کاربردی هم که هیچ . پس میمونه غیر انتفاعی . حالا این حق ما هست که هیچ اسمی از دانشگاه غیرانتفاعی تو لیست یونسکو نباشه > :'(
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya_KTH
    ببین برای چی‌ فکر میکنی‌ که نمی‌شه با مدرک دانشگاه آزاد اپلای کرد، من فقط شنیدم که آلمان گیر میدن و یه دانشگاه تو مالزی
    آلمان هم اکثر دانشگاه های international اش قبول دارن مدرک دانشگاه آزاد رو، من خودم قبل از apply کردن مدارک رو ایمیل کردم برای یکی از دانشگاه های خوب اونجا (البته پیشنهاد خودشون بود) و بررسی کردن و گفتن مشکلی نیست میتونی apply کنی. حتی تو سایت uni-assist هم که میری برای پر کردن application، تو قسمت توضیحات، دانشگاه آزاد رو جدا آورده و هیچ جا نگفته که با این مدرک نمیشه apply کرد. در مورد مالزی نمیدونم، اما در حال حاضر اکثر دانشگاه های دنیا حتی در آمریکا و کانادا این مدارک رو قبول می کنن و ایرادی به دانشگاه آزاد بودن نمی گیرن. من خودم با لیسانس دانشگاه آزاد برای مستر از دو تا دانشگاه آمریکائی پذیرش دارم، البته ناگفته نمونه که رزومم خوبه و فارغ از نوع مدرک، رزومه خوب داشتن تاثیر خوبی روی application میزاره

من دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد لاهیجان رشته میکروبیولوژی هستم معدلم تا الان 16.60 هس هنوز مقاله ای ندارم تافل هم هنوز ندادم ولی دارم آماده میکنم خودمو و انتظار نمره بالایی رو دارم
    راستش خیلی امیدوار بودم که از یه دانشگاه خوب کانادایی پذیرش برا مسترز بگیرم آیا منکه رشتم غیر فنیه و دانشگاهم شهرستانیه! این کارو برام سخت میکنه؟ من میتونم امیدوار باشم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ليسانس از دانشگاه آزاد يا پيام نور

سلام بر شما.

من دانشجوی ارشد آزاد رشته مهندسی پلیمر هستم و دوره لیسانس هم در آزاد درس خواندم. معدل لیسانسم 30/15 است و معدل فوقم مطمئنا بالای 17 و اگر بخواهم تخمین بزنم ،حدود 40/17 است. :-[ و همه تلاشم را در ارائه پروژه خوب و مناسب به کار بسته ام. از دانشگاههایی که در زمینه رشته من فعالیت دارند، دانشگاه اکرون اوهایو است. با توجه به تجربه شما و آشنایی شما از دانشگاهها به نظرتان شانسی برای من وجود دارد؟

با تشکر
    Each day you must say to yourself: Today I am going to begin

رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : ليسانس از دانشگاه آزاد يا پيام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط Azarm
    سلام بر شما.

من دانشجوی ارشد آزاد رشته مهندسی پلیمر هستم و دوره لیسانس هم در آزاد درس خواندم. معدل لیسانسم 30/15 است و معدل فوقم مطمئنا بالای 17 و اگر بخواهم تخمین بزنم ،حدود 40/17 است. :-[ و همه تلاشم را در ارائه پروژه خوب و مناسب به کار بسته ام. از دانشگاههایی که در زمینه رشته من فعالیت دارند، دانشگاه اکرون اوهایو است. با توجه به تجربه شما و آشنایی شما از دانشگاهها به نظرتان شانسی برای من وجود دارد؟

با تشکر
    دوست عزیز، سوال شما خیلی کلیه و میشه گفت مطمئنا اگه شما حداقل های این دانشگاه رو برای apply کردن داشته باشید، مثل بقیه شانس پذیرش رو خواهید داشت و اینکه وضعیت پذیرش رشته تا رشته و دانشگاه تا دانشگاه فرق می کنه. همونطور که گفتید نهایت تلاش رو برای داشتن یه background علمی خوب انجام دادید، نهایت تلاش رو برای apply هم انجام بدید، انشاالله نتیجه خواهید گرفت

Junior Member

اصلا" نگران نباشين
    از دانشگاه آزاد حتي به MIT هم راه پيدا كردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)