صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

Junior Member arh_eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur civil

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

سلام
    دوستان عزیر لطف می کنید منو راهنمایی کنید :

سوال من این است که آیا با شرایط زیر که من دارم ، می توانم از یکی از دانشگاههای آمربکا ، کانادا ، استرالیا ، آلمان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد با Fund بگیرم ؟

من لیسانس مهندسی عمران - دانشگاه آزاد بندرعباس دارم با معدل 13.66
    10 سال سابقه کار طراحی راه و تقاطع دارم در مهندسین مشاور به عنوان مدیر پروژه مطالعاتی - مسلط به تمام نرم افزار های طراحی راه - مسلط به برنامه نویسی VB6 و علاقمند به کارهای تیمی و تحقیقاتی و مطالعاتی

لطف می کنید ، این موضوع برای من حیاتی است .

Junior Member

با سلام
    ميخواستم بدونم مي تونم با معدل ليسانس 13.5 از دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تو رشته شيمي پذيرش با بورس بگيرم؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

اگه دانشگاه آزاد شهرستان باشه و تهران نباشه میشه امید به گرفتن پذیرش از کانادا یا کشورهای اروپایی مثل هلند و آلمان و سوءد داشت؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای upm و ukm مالزی اقدام کردم،مدارکمو و هر چی که لازم بود فرستادم از دانشگاه آزاد .کسی هست که بدونه چه قدر طول میکشه که email پذیرش/رد از طرف اونجا بیاد؟من 5 روز مونده به deadline مدارکو پست کردم (10/Aug/2010)

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

من جملات شما رو خوندم خیلی مفید بود کلی منو امیدوار کردش
    شرایط من ایناست ببین من میتونم برای MS or Ph.D برای امریکا دانشگاههای رنک بالای 150 اقدام کنم و فاند هم بگیرم(اصلا بنظر شما مستقیم برای PhD اقدام کنم بهتر نیست؟ راحتتر بم فاند نمیدند?
    GPA=15.65
    Azadl islamic University
    Civil engineering
    من برای fall 2011میخوام اقدام کنم و احتمال زیاد یکی مقاله تا اون موقع میدم(شاید دو تا) احتمالا کنفرانس های داخلیه ولی سعی میکنم تو منفرانس های بین اللمللی هم بزور ببرمش!!
    TOEFL & GRE دو ماه دیکه امتحان دارم تو نوامبر و دارم توپ میخونم که 90و1100 بیارمشون(
    مهمترین سوال من اینه برای سال fall 2011 کدوم دانشگاهها وضیعت مالی خوبی دارن امسال ؟ استادا راحت فاند میدن؟
    خیلی ممنون لطفا جواب خصوصی بم بدین بازم تشکر

Junior Member

سلام بچه ها من دانشگاهآزاد خوندم واحد علی آباد کتول معدل 13 و 5 سال سابقه کار طراحی و نرم افزارهای مربوطه می خام برای فوق ارو÷ا قدام کنم ولی برق نمیخام بخونم شانسی دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

سلام به دوستان من لیسانس برق دانشگاه آزادواحد علی آباد معدل 13 و 4 سال سابقه کار و دوره های آموزش هم دیدم.شانس پذیرش تو رشته غیر از برق رو دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ليسانس از دانشگاه آزاد يا پيام نور

سلام بچه ها
    من 2 سال دیگه فارغ التحصیل می شم از دانشگاه ازاد تهران( کارشناسی) بعد کلا با خانواده می ریم امریکا اقامت دایم( ایالت کایلفرنیا). من ترم اول بدبختانه مشروط شدم و 3 درس افتاده دارم(ترم های گذشته با نمرات بالا پاس کردم). انگلیسیم خوبه و می تونم تافل نمره بالایی بیارم. این 2 سال باقی مونده می تونم جبران معدل کنم و تا 14.5-15 بالا بیارم . شانس پذیرش دارم؟ درسهای افتاده و مشروطیم درصد پدیرشو پایین می اره؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام خدمت همه دوستان خوب.
    من ليسانس مهندسي صنايع از دانشگاه آزاد نجف آباد رو دارم و فوق ليسانس mba گرايش مديريت اجرايي از سازمان مديريت صنعتي و 6 سال در زمينه برنامه ريزي و كنترل پروژه سابقه كاري دارم در حال حاضر واسه اقامت دائم استراليا اقدام كردم . سوالم اين هستش كه وقتي ويزاي اقامت دائمم اومد آيا مي تونم تو يكي از دانشگاههاي استراليا ترجيحاً ملبورن دكتراي مديريت بخونم و آيا اصلاً دانشگاههاي استراليا مدرك سازمان مديريت صنعتي ايران رو كه مورد تاييد سازمان علوم و تحقيقات فناوري نيست به عنوان فوق ليسانس قبول مي كنن يا نه؟ از دوستان مي خوام اگه اطلاعاتي در اين خصوص دارن بنده رو راهنمايي كنن. ممنون از همكاري شما.

Junior Member

سلام
    حداقل معدل لیسانس برای پذیرش دانشگاه سوئد چند؟ من برق-مخابرات خوندم آزاد بروجرد معدلم 13.6 و نمی خوام اونجا این رشترو ادامه بدم و می خوام اقتصاد بخونم از واحدای من قبول می کنن یا باید از صفر شروع کنم؟
    معدل دیپلم و پیشدانشگاهی باید حداقل چند باشه؟
    نمره ی تافل چند باید باشه؟
    در ضمن من پذیرش از یه دانشگاه خوب می خوام حتی اگه باید از اول شروع کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)