صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 190

موضوع: گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

سلام.ببخشيد من يه سوال كليدي داشتم كه ممنون ميشم جواب بدين.من ليسانس صنايع از يك دانشكاه سراسري و فوق ليسانس emba از ازاد تهران مركز دارم.ميخوام بدونم واسه اقدام براي دكترا ميتونم واسه صنايع اقدام كنم يا رشته فوق و دكترا بايد يكسان باشه؟مرسي

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.ببخشيد من يه سوال كليدي داشتم كه ممنون ميشم جواب بدين.من ليسانس صنايع از يك دانشكاه سراسري و فوق ليسانس emba از ازاد تهران مركز دارم.ميخوام بدونم واسه اقدام براي دكترا ميتونم واسه صنايع اقدام كنم يا رشته فوق و دكترا بايد يكسان باشه؟مرسي
    یه نظرم سوالتون رو جای مناسبی مطرح نکردید. اینجا صرفا پیرامون مدرک دانشگاه آزاد بحث میشه.
    موفق باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

سلام
    رشته کارشناسیم مهندسی کامپیوتر بوده و معدلم 08/17. دانشگاه آزاد شهرستان درس خوندم. تو یه کنفرانس داخلی هم یه مقاله دارم. میخواستم ببینم می تونم واسه آمریکا اقدام کنم؟ البته با فاند.
    کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد می کنید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar009 نمایش پست ها
    سلام
    رشته کارشناسیم مهندسی کامپیوتر بوده و معدلم 08/17. دانشگاه آزاد شهرستان درس خوندم. تو یه کنفرانس داخلی هم یه مقاله دارم. میخواستم ببینم می تونم واسه آمریکا اقدام کنم؟ البته با فاند.
    به نظرم شانس دارید. اگه فاند میخواید سعی کنید مقاله هاتون رو افزایش بدید. ترجیحا تو کنفرانس های بین المللی. نمره GRE بالا هم مثلا 1200 خیلی میتونه کمک کنه. بعد از اون شروع کنید به مکاتبه با اساتیدی که تو زمینه شما کار میکنن ، تو تمام دانشگاه ها! به نسبت جوابی که استادا میدن بهتون اپلای کنید!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar009 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من حتا اگه جواب نگرفتید هم اپلای کنید. بسیاری از دوستان همینطوری فاند گرفتن. اگه نمرهایه زبانت خوب بشه کلن شرایطه خوبی خواهی داشت. به نظر من بیشتر رو زبان کار کن تا مقاله.
    پیروز باشی.
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

shimist
    Guest

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد

سلام
    ميخواستم بدونم كدوم دانشگاههاي ايران و يا ساير كشورها دانشجويان ارشد ازاد رو براي دكترا پذيرش نميكنند؟

Junior Member

با سلام .
    بنده ترم آخر رشته برق قدرت هستم از دانشگاه آزاد يزد و معدلم حدود 14 هستش.براي ارشد خيلي وقته كه دارم در مورد سوئد تحقيق ميكنم.مسئله ايي كه هست اينه كه اكثر كسايي كه واسه اين رشته اقدام ميكنن از دانشگاه هاي شريف و تهران...طراز اول كشور هستند با معدل هايي بالا و ديگر اينكه فقط دانشگاههاي چالمرز و KTH اين رشته رو دارن و پذيرش از اين دو دانشگاه در سوئد به مراتب سخت تر از بقيه دانشگاه هاست.خواستم نظر شما دوستان را در مورد اين بدونم كه با در نظر گرفتن شرايط بنده(و شايد خيلي از كساي ديگه)خودم اقدام كنم بهتر است يا اينكه به شركت بسپارم؟؟؟
    آخه ميترسم اگه خودم اقدام كنم Reject بشم.
    آيا فرقي در پذيرش هست؟يا اينكه شانس آنها با وجود رابطاني در سوئد بيشتر است؟
    و هزينه شركت به شرط پذيرش خواهد بود.

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط molamamad
    با سلام .
    بنده ترم آخر رشته برق قدرت هستم از دانشگاه آزاد يزد و معدلم حدود 14 هستش.براي ارشد خيلي وقته كه دارم در مورد سوئد تحقيق ميكنم.مسئله ايي كه هست اينه كه اكثر كسايي كه واسه اين رشته اقدام ميكنن از دانشگاه هاي شريف و تهران...طراز اول كشور هستند با معدل هايي بالا و ديگر اينكه فقط دانشگاههاي چالمرز و KTH اين رشته رو دارن و پذيرش از اين دو دانشگاه در سوئد به مراتب سخت تر از بقيه دانشگاه هاست.خواستم نظر شما دوستان را در مورد اين بدونم كه با در نظر گرفتن شرايط بنده(و شايد خيلي از كساي ديگه)خودم اقدام كنم بهتر است يا اينكه به شركت بسپارم؟؟؟
    آخه ميترسم اگه خودم اقدام كنم Reject بشم.
    آيا فرقي در پذيرش هست؟يا اينكه شانس آنها با وجود رابطاني در سوئد بيشتر است؟
    و هزينه شركت به شرط پذيرش خواهد بود.

چیزی که برای دانشگاه های سوئد مهمه اینه که minimum های لازم برای همه مدارک خواسته شده رو داشته باشی، مثل معدل، نمره زبان و . . . مخصوصا نمره زبان که اگه حداقل رو نداشته باشی تحت هیچ شرایطی درخواستت رو بررسی نمی کنن، یعنی پذیرشی به اسم مشروط ندارن. اگه شما حداقل هارو داشته باشی احتمال ریجکت شدن، حتی با وجود مدرک دانشگاه آزاد خیلی پایینه. سوئد از معدود کشوراییه که نوع دانشگاه خیلی تو نتیجه پذیرشش مهم نیست. من دانشگاه آزادی های زیادی رو می شناسم که صرف داشتن حداقل ها، خیلی راحت تو یه رشته خوب تو بهترین دانشگاه های سوئد که دوتاشو شما نام بردی پذیرش گرفتن. با این توضیحات خیلی جای نگرانی وجود نداره
    در مورد اینکه گفتی به شرکت بسپاری برات انجام بدن، به نظر من اصلا لازم نیست، چون اصولا اپلای کردن کار پیچیده ای نیست و خود شما به راحتی می تونی انجام بدی، فقط کافیه خیلی دقیق از سایتشون مراحل اپلای کردن رو بخونی و انجام بدی. مطمئنا موفق خواهی شد
    سایت اپلای برای مستر در سوئد: https://www.studera.nu/studera/1374.html
    موفق باشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

مرسي از جوابتون.مسير پذيرش گرفتن اصلا سخت نيست ولي چيزي كه هست من بايد حتما برم ترسم از reject شدنه.

تا زمانی که این ترسو داشته باشید پذیرشی در کار نخواهد بود! سعی کنید اگه کار دیگه ای انجام دادید، اضافه کنید تا کمکتون کنه، مثل انجام حتی یک پروژه ی پژوهشی گروهی کوچک یا هر چی که می تونه امتیاز باشه و شما داریدش. نقاط قوت خودتونو نمایان کنید و فقط به ارسال مدارک اکتفا نکنید و پیگیری کنید از طریقی که موثره. من سال گذشته فقط با پیگیری موثر یه دانشگاه و ok کردم!
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)