صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: گرایش کنترل و اتوماسیون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض گرایش کنترل و اتوماسیون

سلام
    هرکس راجع به این رشته و بازار کارش میدونه بنویسه
    سپاس

عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

پیش فرض پاسخ : گرایش کنترل و اتوماسیون

سوالت خیلی کلیه! همه جا بازار کار داره از صنایع نظامی تا پتروشیمی و توربین های برقی و ...........
    کلاً کنترل رو به همه کار می شه ربطش داد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سوالت خیلی کلیه! همه جا بازار کار داره از صنایع نظامی تا پتروشیمی و توربین های برقی و ...........
    کلاً کنترل رو به همه کار می شه ربطش داد
    بله اینارو میدونم
    از مقاله-کورس-مقایسه با سایر گرایشها
    مطلب بزارید

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    يك زماني من سعي كردم اطلاعاتي بدست بيارم اما در اين زمينه معمولا مطلبي پيدا نميشه. چون ما خودمون توليد كننده اين علم خاص نيستيم رشته هامون تو دانشگاه كمه و كساني هم كه مي دانند معمولا در صنعت آزموده شدند .اگر در دانشگاه هاي كانادا بگردي برخي از دانشگاه ها يك سكشن جدا به نام كنترل دارند. اما من خودم كم ديديم. معمولا كنترل در برق ادغام شده چون 1-2 استاد در اون زمينه فعاليت دارند. اگر شما هم مطلبي يافتيد اينجا قرار بدين تا آيندگان استفاده كنند.
    سبز باشيد
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ببخشید میگن این مدرک plc كه سازمان فني حرفه اي ميده بین المللیه . میخواستم ببینم راسته؟ یعنی کلا معتبره مدرکش یا نه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amilliyoung نمایش پست ها
    ببخشید میگن این مدرک plc كه سازمان فني حرفه اي ميده بین المللیه . میخواستم ببینم راسته؟ یعنی کلا معتبره مدرکش یا نه؟
    ظاهرا این طوره!
    کد بین الملل داره زیر مدرکاشون

Junior Member

این رشته جزء زیر شاخه های مهندسی کنترله و یک مهندسی بین رشته ای به حساب میاد که فارغ التحصیلان م.شیمی و برق و مکانیک میتونن تو این رشته ادامه تحصیل بدن و از لحاظ کاری در تمام کارخونه های بزرگ و شرکتهای مشاور رتبه بالا(رتبه 2 و 1) کاربرد داره.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arafati نمایش پست ها
    این رشته جزء زیر شاخه های مهندسی کنترله و یک مهندسی بین رشته ای به حساب میاد که فارغ التحصیلان م.شیمی و برق و مکانیک میتونن تو این رشته ادامه تحصیل بدن و از لحاظ کاری در تمام کارخونه های بزرگ و شرکتهای مشاور رتبه بالا(رتبه 2 و 1) کاربرد داره.
    سلام دوستم.
    شما دانشگاه هاي رتبه بالاشو ميشناسيد؟‌و اينكه بايد چه دروسي اضافه پاس كرد براي كنترل؟

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

بچه ها من الکترونیک خوندم اما کلا به گرایش کنترل علاقه دارم.الان هم دنبال اپلای کردن برای مستر در رشته ی اتوماسیون صنعتی هستم.زیاد در این زمینه کار نکردم.حالا یه سوال دارم.دوستان بهم پیشنهاد دادن که برم و طراحی تابلو برق یاد بگیرم.به نظر شما این کار رو انجام بدم یا اینکه نه برم فقط کار کنترلی انجام بدم.می خوام بدونم یاد گرفتن تابلو برق و... ربطی به کنترل و اتوماسیون داره یا نه؟
    اشکی که هنگام شکست می ریزیم,عرقی است که هنگام تلاش نریختیم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh1986 نمایش پست ها
    بچه ها من الکترونیک خوندم اما کلا به گرایش کنترل علاقه دارم.الان هم دنبال اپلای کردن برای مستر در رشته ی اتوماسیون صنعتی هستم.زیاد در این زمینه کار نکردم.حالا یه سوال دارم.دوستان بهم پیشنهاد دادن که برم و طراحی تابلو برق یاد بگیرم.به نظر شما این کار رو انجام بدم یا اینکه نه برم فقط کار کنترلی انجام بدم.می خوام بدونم یاد گرفتن تابلو برق و... ربطی به کنترل و اتوماسیون داره یا نه؟
    براي اتوماسيون صنعتي بايد با PLC‌و DCS‌و سيستم هاي كنترل در صنعت . شبكه هاي صنعتي . لايه هاي شبكه هاي صنعتي . نحوه ارتباطشون و خيلي موارد ديگه آشنا بشيد. براي اينكه بهتر با موارد آشنا بشي به سايت شركتهاي بزرگ مثل ABB, Honywell, Yokogawa,Simense, سر بزن و در ضمن تحصيل در اين رابطه به Google‌زيادي نياز داره. چون از نظر كار ميتوني جذب همينها بشي. در مورد تابلو برق با توجه به اينكه الكترونيك خوندي يه كم قدرتي تره. اونم PLC‌داره اما خوب اتوماسيون صنعتي مفهوم كاملا كنترلي در دنياست و به كل سيستم اتوماسيون از اطاق مدير تا سنسور كنترلي مربوط ميشه نه فقط تابلو . شادزي

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)