صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

نقل قول نوشته اصلی توسط MiladBME نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    خيلي ممنون ميشوم اگه بنده رو راهنمايي بفرماييد. من يك ماه ديگر عازم كانادا ميشوم تا تحصيلم را در مقطع دكترا شروع كنم. از طرف ديگر اخيرا از يكي از دانشگاههاي آمريكا هم پذيرش گرفته ام و ميخوام براي ويزاي آمريكا اپلاي كنم... حالا ميخوام بدونم براي مصاحبه ممكنه بپرسن كه چرا از كانادا ميخواي بياي آمريكا؟ و چه جوابي بهتره بهشون بدم؟ و در كل اين كه من در كانادا هستم تاثيري روي روند صادر شدن ويزا داره يا نه؟
    برای مصاحبه ویزای امریکا یکی از مهم‌ترین سوالاتی که میپرسند همین هدف از گرفتن ویزا هست، باید همه سوالات رو‌صادقانه جواب بدید و واقعیت رو بگید، اگر تناقض در گفته ها و‌مدارکتون باشه شانس گرفتن ویزا رو از دست می دهید. حضورتون در کانادا تاثیر خاصی نداره از این نظر که فکر کنید چون کانادا هستید حتما بهتون‌ویزا میدهند

سلام دوستان. میخواستم ببینم کسی برای پدر و مادرش در کانادا درخواست ویزای امریکا کرده؟ پدر و مادر من ویزای مالتیپل طولانی مدت برای کانادا دارند. من خودم شهروند کانادا هستم و چند باری هم بدون مشکل امریکا سفر کردم برای دیدن برادرم که امریکاست و نمی تونه از امریکا خارج بشه به خاطر مشکلات ویزا و گرین کارت. به نظر شما ممکنه به پدر و مادر من waiver بدن از این لحاظ که تنها راه دیدار هست بین اونها و برادرم؟ ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داشته در اینجا به اشتراک بگذاره.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_masoud نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم ببینم کسی برای پدر و مادرش در کانادا درخواست ویزای امریکا کرده؟ پدر و مادر من ویزای مالتیپل طولانی مدت برای کانادا دارند. من خودم شهروند کانادا هستم و چند باری هم بدون مشکل امریکا سفر کردم برای دیدن برادرم که امریکاست و نمی تونه از امریکا خارج بشه به خاطر مشکلات ویزا و گرین کارت. به نظر شما ممکنه به پدر و مادر من waiver بدن از این لحاظ که تنها راه دیدار هست بین اونها و برادرم؟ ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داشته در اینجا به اشتراک بگذاره.
    تمام مواردی از این دست که شنیدم تا حالا، متاسفانه رد شدند. چون مشمول اون سه شرط undue hardship و از این مزخرفات که دولت آمریکا گفته نمیشه. این که دوری پدر و مادر از فرزند به وضوح undue hardship هست رو قبول ندارند. اگر پدر و مادرتون PR داشتند قضیه فرق می کرد. به هر حال می تونید شانستون رو امتحان کنید اما به نظر من به دردسرش نمی ارزه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

Is it still possible to apply for H1B for those with Canadian PR?

Junior Member

سلام دوستان
    من پی آر کانادا دارم و به تازگی در شرکتی در ونکور استخدام شدم که یک شعبه هم در امریکا داره و یکی از نیازهای این کار سفر به شعبه امریکا به صورت هر دو ماه یکبار به مدت چند روز هست. از اونجایی که من پی آر دارم و هنوز پاسپورت کانادایی ندارم باید ویزای امریکا بگیرم.خوب شرکت چه تو کانادا چه تو امریکا هر نامه ایی که نیاز باشه میده. حالا من برای چه نوع ویزایی باید درخواست بدم؟ شنیدم که ویزای توریستی الان نمیدن یا بد میدن. آیا امکان درخواست ویزای کاری یا چیزی مشابه برای حالتی مثل شرایط من وجود داره؟ کلا کسی تجربه مشابهی داشته که بتونه من رو راهنمایی کنه؟
    فقط خواهشم از دوستان این هست که اگر خودشون یا کسی در اطرافشون شرایط مشابهی داشتن و موفق به گرفتن ویزا شدن اطلاعاتشوت رو به اشتراک بگذارن ممنون

Junior Member

سلام دوستان،
    آیا کسی از دوستان اخیرا برای ویزای J1 از تورنتو اقدام کرده؟
    من از جولای تو ادمین پروسسینگ هستم و میخواستم بدونم کسی تجربه مشابه داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jeollabuk نمایش پست ها
    کلا کانادا برعکس انتظار AP طولانی داره. تورنتو هم از همه شهراش طولانی تر!
    سلام شما اطلاع دارید معمولا ای پی از تورنتو چقدر طول می کشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blueplanet نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آیا کسی از دوستان اخیرا برای ویزای J1 از تورنتو اقدام کرده؟
    من از جولای تو ادمین پروسسینگ هستم و میخواستم بدونم کسی تجربه مشابه داره.
    این سوال منم هست، اگر دوستان اطلاع دارن ممنون میشم کمک کنن
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    این سوال منم هست، اگر دوستان اطلاع دارن ممنون میشم کمک کنن
    هیچ قاعده مشخصی وجود ندارد و برای شرایط هرکسی متفاوت است،ممکن است از دوهفته تا بیشتر از یک سال طول بکشد و هیچکس حتی افیسر پرونده هم نمیتواند زمانی برای آن مشخص کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    هیچ قاعده مشخصی وجود ندارد و برای شرایط هرکسی متفاوت است،ممکن است از دوهفته تا بیشتر از یک سال طول بکشد و هیچکس حتی افیسر پرونده هم نمیتواند زمانی برای آن مشخص کند.
    ممنون از پاسخ
    سوالم علاوه بر مدت زمان بررسی اینه که
    آیا اخیرا دوستانی که PR کانادا دارن، ویزای J1 و یا مهم تر H1b دریافت کردن؟
    در حال مذاکره هستم که HR در یک دانشگاه به استاد مربوطه گفته چون من ایرانی ام هیچ نوع از ویزاهایی که ذکر کردم رو نمیتونم دریافت کنم؛
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)