صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

Junior Member

پیش فرض ویزای امریکا از کانادا!

من 7-8 ماهه تو نوبت clearanceم. فرم مدیکال هم اخیرا گرفتم و قراره ontarioبرم.
    نمی دونم میشه از کانادا دوباره برم ویزای امریکا apply کنم؟ شاید کمتر طول بکشه؟
    اون موقع باید برمسفارت امریکا در تورونتو؟(چون واترلو هستم.)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

از کانادا هم می‌تونید اقدام کنید. خود من این کار رو کرده‌ام، اما نه بلافاصله بعد از رسیدنم. فکر می‌کنم خیلی خوب نباشه که بلافاصله بعد از رسیدن به کانادا اقدام کنید. ضمن این که سوالی که به احتمال زیاد در مصاحبه از شما خواهند پرسید اینه که با این حال که در کانادا مشغول به تحصیل هستید، چرا باز می‌خواهید برید آمریکا. حتما باید جواب قانع کننده‌ای برای این سوال داشته باشید. مثلا ممکنه کیفیت دانشگاه آمریکایی به مراتب بهتر از دانشگاه کانادایی باشه، یا شرایط مالی دانشگاه آمریکایی خیلی بهتر از دانشگاه کانادایی باشه. اگر هیچ شرایط خاصی در مورد دانشگاه آمریکایی وجود نداشته باشه که اون رو به طور قابل توجهی برتر از دانشگاه کانادایی بکنه، ممکنه نتونید ویزا بگیرید.
    در مورد clearance، باید بگم که بی‌حساب و کتاب‌تر از این حرفهاست که بخواهید بگید از کجا اقدام کنید کمتر طول خواهد کشید. ممکنه در کانادا هم همین وضعیت به وجود بیاد.
    در مورد کنسول‌گری هم، فکر می‌کنم باید از تورنتو اقدام کنید، اما در این مورد مطمئن نیستم. فکر می‌کنم در وب‌سایت کنسول‌گری می‌تونید در این مورد کسب اطلاع کنید.

Junior Member

To babak

سلام
    اين مشكل من هم هست..منظورتون از يه مدت بعد يعني چقدر؟
    سايت كنسولگري منظورتون سايت سفارت آمريكا تو كاناداست؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    To babak

سلام
    اين مشكل من هم هست..منظورتون از يه مدت بعد يعني چقدر؟
    سايت كنسولگري منظورتون سايت سفارت آمريكا تو كاناداست؟
    من خودم حدود ۸ الی ۹ ماه بعد از رفتن به کانادا اقدام کردم، اما دیدم بعضی از بچه‌ها رو که بعد از حدود ۳ ماه اقامت در کانادا تونستن ویزای آمریکا رو بگیرند.
    بله، منظور از وب‌سایت کنسول‌گری هم، وب‌سایت کنسول‌گری آمریکا در کاناداست:
    http://www.consular.canada.usembassy...tes_canada.asp

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام.

من الان توی آمریکا دانشجو هستم و می خوام تابستون برم ایران. اگه بتونم ویزای توریستی کانادا بگیرم می خوام قبلش یه سر هم برم کانادا. حالا از اونجایی که برای برگشتن به آمریکا دوباره باید ویزا بگیرم، سوالم اینه که:

1. سفارت آمریکا توی کانادا با منی که شاید فقط یکی دو هفته کانادا بمونم مصاحبه می کنه؟
    2. شانس گرفتن ویزا و کلیرنس از کانادا نسبت به دبی و ترکیه بیشتره؟
    3. آخرش که بخوام برگردم کانادا برای pick up دوباره می تونم از ایران ویزای توریستی کانادا بگیرم؟

لطفاً اگه تجربه یا نظری دارید منو راهنمایی کنید.

خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa
    سلام.

من الان توی آمریکا دانشجو هستم و می خوام تابستون برم ایران. اگه بتونم ویزای توریستی کانادا بگیرم می خوام قبلش یه سر هم برم کانادا. حالا از اونجایی که برای برگشتن به آمریکا دوباره باید ویزا بگیرم، سوالم اینه که:

1. سفارت آمریکا توی کانادا با منی که شاید فقط یکی دو هفته کانادا بمونم مصاحبه می کنه؟
    2. شانس گرفتن ویزا و کلیرنس از کانادا نسبت به دبی و ترکیه بیشتره؟
    3. آخرش که بخوام برگردم کانادا برای pick up دوباره می تونم از ایران ویزای توریستی کانادا بگیرم؟

لطفاً اگه تجربه یا نظری دارید منو راهنمایی کنید.

خیلی ممنون.
    سعی کن کارت با سقارت کانادا تو تهران نیافته که دردسر خودشو داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sociology.Tehran university

دوستان من یکی دو ماهه با ویزای مهاجرتی رسیدم کانادا. می خواهم برای دیدن یکی از اقوام که ساکن آمریکا است ویزای آمریکا بگیرم. کسی می دونه مراحلش چطوریه؟

دوستان کسی میدونه به ایرانی با اقامت دائم کانادا ویزای توریستی مالتیپل آمریکا داده میشه یا نه؟

Junior Member

سلام.من pr دارم و 9 ماه کانادا هستم.واسه تعطیلات میخوام برم پیش دوست آمریکا.آیا به دعوت نامه از طرف اون نیاز دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام
    ببخشید دوستان اگه کسی با ویزای تحصیلی وارد کانادا بشه بعدش راحت میتونه ویزای تحصیلی برای آمریکا بگیره؟ یعنی روندش از ایران راحت تر؟

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)