صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasep نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید. من مسترم رو از کانادا گرفتم، الان واسه ی دکترا از آمریکا پذیرش دارم و می خوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم. سوالم این هست که بهتر هست از کانادا اقدام کنم یا از دوبی (یا ارمنستان)؟ کدومش سریع تر میشه؟ و احتمال گرفتن مالتیپل کجا بیشتره؟ ممنون
    من هم با نظر بالا موافقم که خیلی فرقی نداره از کجا اقدام کنید. به هر حال برای کلیرنس پروندتون می ره واشینگتن و احتمالا سینگل یا مالتیپل بودن هم بستگی به نتیجه بررسی واشینگتن داره. اگه از کانادا اقدام می کنید می گن اتاوا بهتر از بقیه جا هاست از نظر ویزای مالتیپل.

Senior Member

سوالی داشتم آیا کسانی رو میشناسید که با داشتن پی آر در دو سه ماه اخیر از کنسولگری آمریکا در تورنتو یا مونترال ویزای توریستی گرفته باشند و رفته باشند ؟ چقدر طول کشیده و آیا فرم مربوط به اعلام تمام ایمیل آدرسها و اکانتهای فیسبوک و ... واقعا وجود داره ؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    سوالی داشتم آیا کسانی رو میشناسید که با داشتن پی آر در دو سه ماه اخیر از کنسولگری آمریکا در تورنتو یا مونترال ویزای توریستی گرفته باشند و رفته باشند ؟ چقدر طول کشیده و آیا فرم مربوط به اعلام تمام ایمیل آدرسها و اکانتهای فیسبوک و ... واقعا وجود داره ؟
    ممنون.
    در مورد فرم مربوط به اعلام اكانتها در ١٥ سال گذشته (DS-5535) بايد بگم كه واقعا وجود داره. از يكي از اقوام نزديك من كه ٢ هفته پيش توي دوبي مصاحبه شد خواستن كه فرم رو پر كنه و بفرسته.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    در مورد فرم مربوط به اعلام اكانتها در ١٥ سال گذشته (DS-5535) بايد بگم كه واقعا وجود داره. از يكي از اقوام نزديك من كه ٢ هفته پيش توي دوبي مصاحبه شد خواستن كه فرم رو پر كنه و بفرسته.
    ممنون. نتیجه چی بوده ؟ ویزا رو بهشون دادن یا برگه زرد دادن ؟ شرایط کسانی که مقیم ایران هستن کمی سخت گیرانه تره باید دید برای کسانی که از داخل کانادا اقدام میکنن چطوره شرایط قبل از ترامپ که اکثر دوستان به سادگی ویزا میگرفتن و مشکلی نبوده.
    مدتیه از این فرمان اجرایی ( تعلیق شده) و اینکه تاثیراتش چی بوده خبری نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    ممنون. نتیجه چی بوده ؟ ویزا رو بهشون دادن یا برگه زرد دادن ؟ شرایط کسانی که مقیم ایران هستن کمی سخت گیرانه تره باید دید برای کسانی که از داخل کانادا اقدام میکنن چطوره شرایط قبل از ترامپ که اکثر دوستان به سادگی ویزا میگرفتن و مشکلی نبوده.
    مدتیه از این فرمان اجرایی ( تعلیق شده) و اینکه تاثیراتش چی بوده خبری نیست.
    کلیرنس دادن. با این حکمی که دیروز دادگاه عالی داد احتمالا حالا حالاها باید صبر کنه تا نتیجه معلوم بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام
    دوستان من ویزای جی ۱ اولم از ملبورن بود. به نظرتان کانادا به من مالتیپل میده؟ یا باید این همه راه برگردم ملبورن (من رزیدنت استرالیا هستم).
    ممنون
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    کلیرنس دادن. با این حکمی که دیروز دادگاه عالی داد احتمالا حالا حالاها باید صبر کنه تا نتیجه معلوم بشه.
    ممنون دوست گرامی . انشالله که ویزاشونو میدن گفتن به کسانی که خویشاوند درجه یک در آمریکا دارن باید ویزا بدن ولی اینکه در عمل چقدر سنگ اندازی میکنن معلوم نیست.
    کنسولگری آمریکا در تورنتو قبلا به اکثر متقاضیها ویزا میداد ولی الان روالشون تغییر کرده

Junior Member

فرض کنید یکی از یه کشور دیگه مثلا کانادا یا مکزیک برای ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کنه بعدش اگه بره واسه کلیرینس پرونده اش ولی تا ویزا بیاد طرف مجبور بشه اون کشور رو ترک کنه (مثلا استادی پرمیتش منقضی بشه) چی میشه؟! اگه بعد از مثلا ترک کانادا یا مکزیک کلیر شد باید واسه پیکاپ حتما برگرده همونجا یا ویزاش رو می تونه در خواست کنه از جای دیگه ای پیکاپ کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط taher909 نمایش پست ها
    فرض کنید یکی از یه کشور دیگه مثلا کانادا یا مکزیک برای ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کنه بعدش اگه بره واسه کلیرینس پرونده اش ولی تا ویزا بیاد طرف مجبور بشه اون کشور رو ترک کنه (مثلا استادی پرمیتش منقضی بشه) چی میشه؟! اگه بعد از مثلا ترک کانادا یا مکزیک کلیر شد باید واسه پیکاپ حتما برگرده همونجا یا ویزاش رو می تونه در خواست کنه از جای دیگه ای پیکاپ کنه؟
    مکزیک رو خبر ندارم اما اگر ویزای کانادا‌ داشته باشید اغلب مالتیپل با اعتبار طولانی هست و می تونید برای پیکاپ دوباره سفر کنید. آمریکا اجازه پیکاپ از سفارتی غیر از اون که مصاحبه کرده نمیده.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان، من دانشجو تو آمریکا هستم و برای مادر و پدرم 8 پیش از سفارت ارمنستان اقدام کردم که رقتن تو کلیرنس، حالا چون خیلی طول کشیده می خوام دوباره از سفارت آمریکا تو کانادا وقت بگیرم سوال :

1) کسی تجربه مشابه داشته؟ آیا موفق بوده؟ بعد کیس قیلی رو کنسل کردن آیا ؟
    2) سفارت برای دو ماه دیگه وقت باز داره! آیا زود تر باز می کنه؟ کسی نمی دونه چطوری میشه سریع تر گرفت؟

اگر کسی که اطلاع داره راهنماییم کنه خیلی خیلی ممنون می شم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)