صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

سلام دوستان
    برادر من امریکا زندگی میکنه و گرین کارت داره میخواد واسه پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی کنه
    من و خواهرم هم در تورنتو کانادا زندگی میکنیم و تا حالا دوبار پدر و مادرم اومدن کانادا و چند ماه اینجا بودن
    سوالم اینه که بهتره برای وقت سفارت از ایران اقدام کنن مثلا برای دبی یا ارمنستان
    یا بیان تورنتو از اینجا اقدام کنن برای امریکا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasamani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برادر من امریکا زندگی میکنه و گرین کارت داره میخواد واسه پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی کنه
    من و خواهرم هم در تورنتو کانادا زندگی میکنیم و تا حالا دوبار پدر و مادرم اومدن کانادا و چند ماه اینجا بودن
    سوالم اینه که بهتره برای وقت سفارت از ایران اقدام کنن مثلا برای دبی یا ارمنستان
    یا بیان تورنتو از اینجا اقدام کنن برای امریکا
    در حال حاضر متاسفانه پدر و مادر شما برای دریافت ویزای B1/B2 واجد شرایط نیستند چون مقررات ممنوعیت ترامپ در حال اجراست. احتمال دریافت waiver هم بسیار اندکه. بهتره منتظر باشید تا نتیجه ی دعوای حقوقی مشخص بشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی صنعتی شریف

سلام دوستان. من کانادا دانشجو هستم و میخوام برای شرکت در یک کنفرانس به امریکا برم. به نظرتون با این شرایطی که هست من میتونم برای ویزا اقدام کنم؟ با سفارت امریکا در کانادا تماس گرفتم و گفتن میشه اپلای کنم ولی خودشون هم اطمینان نداشتند. ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط haghimahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من کانادا دانشجو هستم و میخوام برای شرکت در یک کنفرانس به امریکا برم. به نظرتون با این شرایطی که هست من میتونم برای ویزا اقدام کنم؟ با سفارت امریکا در کانادا تماس گرفتم و گفتن میشه اپلای کنم ولی خودشون هم اطمینان نداشتند. ممنون میشم راهنماییم کنید
    از نظر قانونی میتونید اقدام کنید ولی زمان مشخصی نداره ومعلوم نمیشه چقدر ممکنه صدور ویزا طول بکشه و ممکن هم هست دلایل شما رو کافی تشخیص ندن.من با اقامت کانادا و با سابقه زیاد
    سفر به آمریکا تو همین وضعیت مبهم هم ویزا گرفتم.

سلام
    من می‌خواستم برای تمدید ویزا آمریکا از کانادا اقدام کنم. از تورنتو. اینجا کسی‌ میدونه که کوریر رو چی‌ باید انتخاب کنم؟ ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    سلام
    من می‌خواستم برای تمدید ویزا آمریکا از کانادا اقدام کنم. از تورنتو. اینجا کسی‌ میدونه که کوریر رو چی‌ باید انتخاب کنم؟ ممنون میشم.
    اگر خودتون نزدیکترین canada post office رو برای پیکاپ انتخاب کنید هزینه آی نداره

ممنون میشم اسم کوریر رو بگید؟ من نمیدونم کدومش نزدیک. در شهر تورنتو و نزدیک سفارت آمریکا؟ اطلاعاتی دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر خودتون نزدیکترین canada post office رو برای پیکاپ انتخاب کنید هزینه آی نداره

ممنون میشم اسم کوریر رو بگید؟ من نمیدونم کدومش نزدیک. در شهر تورنتو و نزدیک سفارت آمریکا؟ اطلاعاتی دارید؟
    شما باید تو این وب سایت یک اکانت بسازید

https://ais.usvisa-info.com/en-CA/niv/account

بعد اینجا با اضافه کردن شماره فرم دی اس 160 قبلا ساختید پروفایل شما لود میشه و بعد باید هزینه ویزا رو بدید و تاریخ مصاحبه رو انتخاب کنید.بعد از اون به شما لیست پست آفیس ها رو نشون میده که مطابق آدرس سکونتی که شما به سیستم دادید.شما نگاه میکنید ببینید آدرس کدوم اداره پست به محل زندگی شما نزدیکتر هست ( چون فقط تعدادی از پست فیس ها که اینکارو انجام میدن لیست میشن داخل سیستم)،بعد از اون یک باکس سبز رنگ به شما افر میده که میتونید با پرداخت حدود بیست دلار اضافه تر پاسپورت رو دم خونه تون دریافت کنید.من هیچ وقت این گزینه رو انتخاب نکردم چون همیشه پیک آپ ساده تر هست برام.یعنی وقتی ویزا صادر شد براتون ایمیل میاد و شما میرید به اداره پستی که انتخاب کردید توی همین وبسایت و و نشون دادن کارت شناسایی پاسپورتشون رو دریافت میکنید.

شما نیازی نیست چیزی رو نزدیک سفارت آمریکا انتخاب کنید.باید نزدیک ترین Canada post office رو به محل سکونتتون انتخاب کنید اونهم از بین لیستی که خود سیستم در اختیار شما میزاره.در گوگل مپ آدرس ها رو سرچ کنید و ببینید کدوم Canada post office که در لیست وب سایت هست به خونه شما نزدیکتر تر هست تا راحتتر بتوانید برید و پاسپورتشون رو تحویل بگیرید.اگر هم پول بیشتر بدید که Canada post پاسپورت رو دم در خونه به شما تحویل میده.

خیلی‌ ممنون از راهنمایی‌ دقیقتون. من آمریکا زندگی‌ می‌کنم به خاطره همین نمیدونم کدوم پست مناسب؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    شما باید تو این وب سایت یک اکانت بسازید

https://ais.usvisa-info.com/en-CA/niv/account

بعد اینجا با اضافه کردن شماره فرم دی اس 160 قبلا ساختید پروفایل شما لود میشه و بعد باید هزینه ویزا رو بدید و تاریخ مصاحبه رو انتخاب کنید.بعد از اون به شما لیست پست آفیس ها رو نشون میده که مطابق آدرس سکونتی که شما به سیستم دادید.شما نگاه میکنید ببینید آدرس کدوم اداره پست به محل زندگی شما نزدیکتر هست ( چون فقط تعدادی از پست فیس ها که اینکارو انجام میدن لیست میشن داخل سیستم)،بعد از اون یک باکس سبز رنگ به شما افر میده که میتونید با پرداخت حدود بیست دلار اضافه تر پاسپورت رو دم خونه تون دریافت کنید.من هیچ وقت این گزینه رو انتخاب نکردم چون همیشه پیک آپ ساده تر هست برام.یعنی وقتی ویزا صادر شد براتون ایمیل میاد و شما میرید به اداره پستی که انتخاب کردید توی همین وبسایت و و نشون دادن کارت شناسایی پاسپورتشون رو دریافت میکنید.

شما نیازی نیست چیزی رو نزدیک سفارت آمریکا انتخاب کنید.باید نزدیک ترین Canada post office رو به محل سکونتتون انتخاب کنید اونهم از بین لیستی که خود سیستم در اختیار شما میزاره.در گوگل مپ آدرس ها رو سرچ کنید و ببینید کدوم Canada post office که در لیست وب سایت هست به خونه شما نزدیکتر تر هست تا راحتتر بتوانید برید و پاسپورتشون رو تحویل بگیرید.اگر هم پول بیشتر بدید که Canada post پاسپورت رو دم در خونه به شما تحویل میده.

خیلی‌ ممنون از راهنمایی‌ دقیقتون. من آمریکا زندگی‌ می‌کنم به خاطره همین نمیدونم کدوم پست مناسب؟

امور پستی ویزای آمریکا در کانادا فقط توسط Canada post انجام میشه و شما انتخاب دیگری ندارید.یعنی یا باید یک آدرس در کانادا رو انتخاب کنید برای گرفت پاسپورت و یا اینکه آپشن تحویل پاسپورت درب منزل رو با آدرس آمریکا انتخاب کنید و ببینید وب سایت به شما چه پیشنهادی میده.

Canada Post
    https://www.canadapost.ca

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)