صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

من اکانت ساختم و وقتی‌ آدرسم رو آمریکا میزنم، می‌خواد که یک استان و کوریر رو انتخاب کنم. ولی‌ من هیچ اطلاعاتی‌ ندارم که کدوم استان در تورنتو و کدوم کوریر بهتره یا معمولا ازنجا پیک آاپ می‌کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    امور پستی ویزای آمریکا در کانادا فقط توسط Canada post انجام میشه و شما انتخاب دیگری ندارید.یعنی یا باید یک آدرس در کانادا رو انتخاب کنید برای گرفت پاسپورت و یا اینکه آپشن تحویل پاسپورت درب منزل رو با آدرس آمریکا انتخاب کنید و ببینید وب سایت به شما چه پیشنهادی میده.

Canada Post
    https://www.canadapost.ca

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی صنعتی شریف

خیلی ممنون از پاسختون. کنفرانسی که من قراره شرکت کنم حدود 3.5 دیگه برگزار میشه و فکر میکنم باید به زودی برای ویزا اقدام کنم چون معلوم نیست که چقدر طول بکشه. در سایت سفارت امریکا تنونستم لیست کاملی از مدارک مورد نیاز رو پیدا کنم. ایا شما لیستی دارید که برای من بفرستید؟ و اینکه من چه نوع ویزایی باید اپلای کنم؟ چون انواع مختلفی در سایت نوشته شده و خیلی گیج کننده هست.
    خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی صنعتی شریف

در ادامه سوال قبلی با توجه به اینکه در حال حاضر ایرانیها بر اساس چیزی که در وبسایت نوشته شده فقط میتونن برای ویزای M , F , J اپلای کنند به نظرتون من برای شرکت در کنفرانس کدوم ویزارو باید انتخاب کنم؟ به نظرتون میتونم برای J اپلای کنم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط haghimahdi نمایش پست ها
    در ادامه سوال قبلی با توجه به اینکه در حال حاضر ایرانیها بر اساس چیزی که در وبسایت نوشته شده فقط میتونن برای ویزای M , F , J اپلای کنند به نظرتون من برای شرکت در کنفرانس کدوم ویزارو باید انتخاب کنم؟ به نظرتون میتونم برای J اپلای کنم؟

ممنون
    ویزای جی برای ویزیتینگ استودنت و پست داک و ایم موارد است که از طرف دانشگاه نیاز به ارسال دی اس 2019 می باشد. شما برای کنفرانس توریستی یا اگر اشتباه نکنم ویزای نوع ب اقدام کنید
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    ویزای جی برای ویزیتینگ استودنت و پست داک و ایم موارد است که از طرف دانشگاه نیاز به ارسال دی اس 2019 می باشد. شما برای کنفرانس توریستی یا اگر اشتباه نکنم ویزای نوع ب اقدام کنید
    موفق باشید
    حتی با توجه به restriction هایی که در وبسایت نوشته شده به نظرتون هنوز هم میشه برای ویزای ب اقدام کرد؟ چون من پرمننت رزیدنت کانادا نیستم.

خیلی ممنون از پاسختون. کنفرانسی که من قراره شرکت کنم حدود 3.5 دیگه برگزار میشه و فکر میکنم باید به زودی برای ویزا اقدام کنم چون معلوم نیست که چقدر طول بکشه. در سایت سفارت امریکا تنونستم لیست کاملی از مدارک مورد نیاز رو پیدا کنم. ایا شما لیستی دارید که برای من بفرستید؟ و اینکه من چه نوع ویزایی باید اپلای کنم؟ چون انواع مختلفی در سایت نوشته شده و خیلی گیج کننده هست.
    خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون.

اول فرم d-160 رو پرکنید بعد توی سایت زیر یک اکانت بسازید و وقت اینترویو بگیرید. بجز مدارکی که بعنوان ساپورت با خودتون میبرید، کارت سربازی اصل وترجمه و کارت پی آر هم ببرید. ویزای ویزیتوری B1 میشه برای کنفرانس

https://ais.usvisa-info.com/en-CA/niv/users/sign_in

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی صنعتی شریف

ممنون از راهنماییهاتون. سوال دیگه ای که دارم اینه که ترجمه هایی که میخوام به عنوان مدارک ببرم باید اصلشو بدم به سفارت یا میتونم فقط یه کپی از ترجمه ها بدم بهشون؟ و اینکه ایا اصل مدارک فارسی رو هم باید با خودم ببرم؟

ممنون از راهنماییهاتون. سوال دیگه ای که دارم اینه که ترجمه هایی که میخوام به عنوان مدارک ببرم باید اصلشو بدم به سفارت یا میتونم فقط یه کپی از ترجمه ها بدم بهشون؟ و اینکه ایا اصل مدارک فارسی رو هم باید با خودم ببرم؟
    هم اصل و هم کپی رو همراه داشته باشید،اگر بخوان نگاه کنن اصل رو باید نشون بدید. اگر از شما چیزی رو بخوان بگیرن کپی رو میگیرن

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

وقتی مدرکی را دارالترجمه میدین ترجمه می کنید ترجمه به همراه کپی مدرک به هم مهر و موم میشه. کپی فارسی را هم مهر زنن. حالا اگه اون مدرک را ازتون بخوان همون کافیه. مثلا لازم نیست اصل دانشنامه را بردارین ببرین سفارت.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط funtik نمایش پست ها
    من دانشجوی ریترنینگ کامپیوتر هستم. بعد 5 سال از آمریکا اومدم کانادا. از کنسولگری تورنتو 18 سپتامبر مصاحبه کردم برای تجدید اف-1 هنوز هم بدون آپدیت تو AP هستم. پی آر کانادا دارم.

لطفا به اشتراک بذارید کسایی که اخیرا اقدام کردید از کانادا.
    UPDATE:

کنسولگری اوائل فوریه از من مدارک سربازی خواست (معاف تحصیلی هستم) که براشون فرستادم. اواخر فوریه کیس یک بار به روز رسانی شد تو وبسایت. بعد از گذشت شش ماه از روز مصاحبه، اواخر مارس 2018 پرونده یه بار دیگه به روز رسانی شد و روز بعدش ایمل زدن که براشون پاس بفرستم که ویزا صادر کنن و من فرستادم. پاس رو یه هفته بعد پس گرفتم. ویزام سینگل هست و سه ماه اعتبار داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)