صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

سلام دوستان
    من یه سوال فوری داشتم. من الان در آمریکا با ویزای ف‌‌‌۱ هستم و می‌خوام ویزام رو برای بار دوم تمدید کنم به عنوانه رترنینگ استیودنت. اینبار از کانادا اقدام می‌کنم. سوال من اینه که ویزای من وقتی‌ که مصاحبه میشم هنوز اعتبار داره و اینکه اگه خدای نکرده کلارنس بخورم می‌تونم با ویزای فیلیم که هنوز ئتبر داره به آمریکا برگردم؟ کسی‌ تجربهٔ مشابه داره؟ اگه کلارنس بخورم احتمالش هست که نشه برگشت به آمریکا؟ ممنون میشم راهنمایی‌ کنید. مرسی‌.

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال فوری داشتم. من الان در آمریکا با ویزای ف‌‌‌۱ هستم و می‌خوام ویزام رو برای بار دوم تمدید کنم به عنوانه رترنینگ استیودنت. اینبار از کانادا اقدام می‌کنم. سوال من اینه که ویزای من وقتی‌ که مصاحبه میشم هنوز اعتبار داره و اینکه اگه خدای نکرده کلارنس بخورم می‌تونم با ویزای فیلیم که هنوز ئتبر داره به آمریکا برگردم؟ کسی‌ تجربهٔ مشابه داره؟ اگه کلارنس بخورم احتمالش هست که نشه برگشت به آمریکا؟ ممنون میشم راهنمایی‌ کنید. مرسی‌.
    شما به محض اینکه بطور فیزیکی در سفارت درخواست ویزاتون رو ارایه می کنید ویزا قبلیتون باطل می شود. متاسفانه امکان اینکه دوباره ویزا ندن هم هست. پست ها ی قبلی رو بخونید کلیرانس 6 ماه و بیشتر هم هست از کانادا.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    شما به محض اینکه بطور فیزیکی در سفارت درخواست ویزاتون رو ارایه می کنید ویزا قبلیتون باطل می شود. متاسفانه امکان اینکه دوباره ویزا ندن هم هست. پست ها ی قبلی رو بخونید کلیرانس 6 ماه و بیشتر هم هست از کانادا.
    مرسی‌ از پاسختون. منبع دارید برای این اطلاعات؟ یعنی‌ اگه کلیر بخورم نمیتونم بگردم آمریکا؟

چون یکی‌ از دوستان رفته بودن سفارت در صورتی‌ که ویزاش ۱۰ روز اعتبار داشت هنوز. در جا بهش ویزا داده بودن و آفیسر ازش پرسیده بود میخواهی‌ ویزای فعلیت رو باطل کنم؟ ایشون هم گفت بودن آره.

چون یکی‌ از دوستان رفته بودن سفارت در صورتی‌ که ویزاش ۱۰ روز اعتبار داشت هنوز. در جا بهش ویزا داده بودن و آفیسر ازش پرسیده بود میخواهی‌ ویزای فعلیت رو باطل کنم؟ ایشون هم گفت بودن آره.
    من از شما سوال می کنم. به نظرت منطقی هست یک نفر همزمان دو ویزای معتبر از یک کشور در پاسپورت اش داشته باشه؟ خیلی ها ادعا زیاد می کنند. منبع حرف بالا هم تجربه شخصی خودم هست.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

من از شما سوال می کنم. به نظرت منطقی هست یک نفر همزمان دو ویزای معتبر از یک کشور در پاسپورت اش داشته باشه؟ خیلی ها ادعا زیاد می کنند. منبع حرف بالا هم تجربه شخصی خودم هست.
    شاید من جواب رو بد نوشتم. دوست من رفته بود سفارت آمریکا در کانادا و افیسر موافقت کرده بود که بهش ویزا بدن. قبلش ازش پرسیده بود میخی پاسپورتت رو بعدن بفرستی تا ویزا رو صادر کنیم برات یا الان میخوای ویزای فلیت رو باطل کنیم و ویزای جدید رو صادر کنیم؟
    می‌شه لطفا بگید تجربه خودتون چی بود؟
    من آخر این ماه وقت مصاحبه دارم در کانادا.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

مرسی‌ از پاسختون. منبع دارید برای این اطلاعات؟ یعنی‌ اگه کلیر بخورم نمیتونم بگردم آمریکا؟
    من خیلی شگفت زده شدم که این دوستمون گفتن یه سفارت ویزای پیشین ایشون رو که اعتبار داشته، revoke کرده. درسته که قوانین ایالات متحده مثل گذشته از عقل سلیم پیروی نمی کنه اما این خیلی غیر عادیه. درباره کانادا و حوزه شنگن و UK این موضوع خیلی رایجه که افراد اواخر ویزای قبلیشون اپلای می کنند و وقتی ویزای دوباره دریافت کردن اعتبار دو تا ویزا همپوشانی داره و قبلی کنسل نمیشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی صنعتی شریف

سلام دوستان. من هفته پیش رفتم برای مصاحبه به دفتر مونترال برای ویزای B2 برای شرکت در کنفرانس در امریکا و آفیسر گفت که چون ایرانی هستم (من با ویزای استادی در کانادا هستم) نمیتونه در حال حاضر درخواستم رو قبول کنه و در واقع ریجکت شدم. اما گفت که پرونده ام رو انتقال میده تا از طریق waiver بررسی شه چون از اون طریق ممکنه که بتونم ویزا بگیرم. کسی تجربه درخواست ویزا از طریق waiver داره؟ میخوام بدونم چقدر تقریبا پروسه طول میکشه؟ چون کنفرانس 24 جون شروع میشه و من وقت زیادی ندارم. آفیسر خودش گفت ممکنه بعد از کنفرانس ویزات بیاد.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    از نظر قانونی میتونید اقدام کنید ولی زمان مشخصی نداره ومعلوم نمیشه چقدر ممکنه صدور ویزا طول بکشه و ممکن هم هست دلایل شما رو کافی تشخیص ندن.من با اقامت کانادا و با سابقه زیاد
    سفر به آمریکا تو همین وضعیت مبهم هم ویزا گرفتم.
    Hi, I am waiting for my H1B visa since November, I am PR of Canada,
    Do you think I am eligible for waiver/ecempion
    Thnk you vey mch

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    اون متنو البته من بازنشر نکرده بودم، در پست کاربر دیگری بود. بله رابطه bona fide اگر تا 18 ام بتونید نشون بدید (مانند نامه دانشگاه یا گروه تحقیقاتی ای که بخواهید بازدید کنید) هنوز می تونید معاف بشید.
    ببینید فرایند چند مرحله است دیگه، اگه همون روزی که مصاحبه می کنید بهتون بده (بدون فرستادن درخواستتون برای کلیرنس که اغلب چند هفته طول می کشه) دیگه اوکی میشه. اما اگه نشه و بگه باید منتظر شی تا ایمیل بزنیم، و بعد پاسخ مثبت کلیرنس بعد از 18 اکتبر بیاد اون وقت مشکل میشه. چون تصمیم به پذیرش ویزای شما رو بعد از کلیرنس میگیرن، نه روز مصاحبه. تو روز مصاحبه، کارمند کنسولی فقط «نظر مساعد» داره و تصمیمشو رسمَن نگرفته. در این حالت یه شانس کوچولو براتون می مونه که طرف براتون «استثنا»، یعنی discretionary waiver قایل بشه، که خب به نظر من احتمالش واقعن اندکه. اگه هزینه رو دادید به هر حال برید اینترویو ببینید چطور میشه. امیدوارم به سفرتون برسید.
    Hi,
    I a wondering if you got your visa?
    I have applied for H1B visa in November, I have PR card and I have bona fide relationship with a university

I am in administrative processing since November
    Do you think I can get my visa stamp?

thank you very mh

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)