صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 168

موضوع: ویزای امریکا از کانادا!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای امریکا از کانادا!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeedya نمایش پست ها
    سلام

یه سوال دارم طبق قوانین جدید کسی که تازه وارد کانادا شده و پی آر گرفته میتونه ویزا آمریکا برای دیدن اقوامش و بگیره؟

ممنون
    Hi,
    You can apply for it but most likely the wont accept your application

سلام

یه سوال دارم طبق قوانین جدید کسی که تازه وارد کانادا شده و پی آر گرفته میتونه ویزا آمریکا برای دیدن اقوامش و بگیره؟

ممنون
    اگر با هزینه درخواست ویزا مشکلی ندارید میتونید شانس تون رو امتحان کنید ولی اصلا امیدوار نباشید چون در بهترین حالت اگر در روز مصاحبه ریجکت نشید وارد یک پروسه نامعلوم بک گراند چک میشید که ممکنه حتی یکسال یا بیشتر طول بکشه تا جوابش بیاد

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی مستر بدون فاند در کانادا هستم و البته یک مستر در ایران هم دارم. الان ۴ ماه میشه که کانادا هستم
    در حال حاضر پذیرش دکترا با فاند از آمریکا دارم و میخوام حدود اوایل اکتبر وقت سفارت بگیرم در تورنتو.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره که بتونه راهنماییم کنه در خصوص مصاحبه

Junior Member

کلا کانادا برعکس انتظار AP طولانی داره. تورنتو هم از همه شهراش طولانی تر!

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر با هزینه درخواست ویزا مشکلی ندارید میتونید شانس تون رو امتحان کنید ولی اصلا امیدوار نباشید چون در بهترین حالت اگر در روز مصاحبه ریجکت نشید وارد یک پروسه نامعلوم بک گراند چک میشید که ممکنه حتی یکسال یا بیشتر طول بکشه تا جوابش بیاد
    سلام
    حتی اگه دعوتنامه داشته باشیم از طرف خاله مقیم با پوزیشن خیلی خوب در آمریکا؟ هزینه اش نفری 80 دلاره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی مستر بدون فاند در کانادا هستم و البته یک مستر در ایران هم دارم. الان ۴ ماه میشه که کانادا هستم
    در حال حاضر پذیرش دکترا با فاند از آمریکا دارم و میخوام حدود اوایل اکتبر وقت سفارت بگیرم در تورنتو.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره که بتونه راهنماییم کنه در خصوص مصاحبه
    همانطور که دوستان گفتند من هم توصیه میکنم از جایی به جز تورنتو اقدام کنید. سفارتهای معمول ایرانیان در قبرس یا ترکیه به عنوان نمونه اگر به ایران در این فاصله تشریف میبرید و یا سایر گزینه های کنسولگری به جز تورنتو در کانادا. تورنتو به دلایلی که ممکن است تعداد زیاد اپلیکنتهای ایرانی یا هر علت دیگری باشد اخیرا دارای پروسسینگ تایمهای طولانی است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

سلام
    حتی اگه دعوتنامه داشته باشیم از طرف خاله مقیم با پوزیشن خیلی خوب در آمریکا؟ هزینه اش نفری 80 دلاره؟
    احتمالش همونطور که دوستمون گفت تقریبا صفره ولی اگر هزینش مشکل نیست اقدام کن و نتیجش رو اینجا بنویس که کمک‌ شه به موارد مشابه (شاید هم دادن ویزا!)

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

Hi, I have a work permit and been living in canada for over 4 years now.. wondering if there is any way I can visit US as a tourist?

I don't have a PR yet.

thanks!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    Hi, I have a work permit and been living in canada for over 4 years now.. wondering if there is any way I can visit US as a tourist?

I don't have a PR yet.

thanks!
    با قوانین فعلی تا زمانیکه سیتزن بشین باید صبر کنین. PR مشکلی رو متاسفانه حل نمیکنه.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

با سلام و احترام
    خيلي ممنون ميشوم اگه بنده رو راهنمايي بفرماييد. من يك ماه ديگر عازم كانادا ميشوم تا تحصيلم را در مقطع دكترا شروع كنم. از طرف ديگر اخيرا از يكي از دانشگاههاي آمريكا هم پذيرش گرفته ام و ميخوام براي ويزاي آمريكا اپلاي كنم... حالا ميخوام بدونم براي مصاحبه ممكنه بپرسن كه چرا از كانادا ميخواي بياي آمريكا؟ و چه جوابي بهتره بهشون بدم؟ و در كل اين كه من در كانادا هستم تاثيري روي روند صادر شدن ويزا داره يا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)